Unibet Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában


Sziasztok

Hol, hogy lehet elérni unibetet?
Ügyfélszolgálat nem igazán lelhető fel.

emailre nekem válaszoltak

Milyen mail címre?
Írtam, ide, ez jött vissza.


Üzenetét nem tudtuk kézbesíteni
Az üzenetet nem sikerült kézbesíteni a(z) [email protected] címzettnek, mert a távoli szerver nincs megfelelően konfigurálva. További információért tekintse meg az alábbi technikai részleteket.

Nekem erre szoktak válaszolni:
[email protected]


Banki utalásos kifizetést tud egyáltalán kérni az, akinek még nem volt utalásos befizetése?
Ha esetleg bankszámlás befizetés a feltétel, akkor ez a lehetőség már szintén nem él az "újaknak"...


Abaqoos be, bankszámlára ki, ez még működik.

Idézetet írta: Knapp Dátum február 24, 2017, 15:37:40
Banki utalásos kifizetést tud egyáltalán kérni az, akinek még nem volt utalásos befizetése?

Igen. Mindig kártya be - skrill ki kombót használtam, de tegnap kénytelen voltam átutalással intézni a kifizetést.

A minap kaptam egy emailt a pokerakademiatól, miszerint az unibet engedélyezni fogja a játékosaiknak a skrillt.Azt irják hogy a pókerjátékosoknak de gyakorlatilag  nyilván fogadni is lehetne..

Olyat is írtak hogy az unibetnél dolgoznak azon hogy megoldott legyen a be és kifizetés, mert ugye a banki átutalás is necces.

Bár az Unibet Poker körül nagy az elégedettség, az új szoftver is sikeresen debütált, a magyar játékosokat aggodalommal tölti el, hogy a terem nem teszi lehetővé a Skrill/Neteller használatot. Ez azért nagy probléma, mert a magyar szabályozás új módosítása szerint nem engedélyezett a bankoknak pénzmozgások kezelése a magyar ügyfelek és a licenc nélküli online szerencsejáték szolgáltatók között, tehát közvetlenül bankszámla használatára nincs lehetőség ki- és befizetéshez.

Decemberben interjút készítettünk az Unibet Poker affiliate managerével, aki elmondta, hosszú távon biztosítani fogják a biztonságos be- és kifizetési lehetőségét a magyar játékosoknak, részleteket azonban nem árult el, így csak félig-meddig sikerült megnyugtatnia a játékosokat.

Most azonban...

...örömmel bejelentjük, hogy fontos fejlemény történt, az Unibet Poker engedélyezte a PókerAkadémia játékosainak a Skrilles ki- és befizetést!

A Skrill használatához az alábbi feltételeknek kell megfelelni:

    Unibet Poker regisztráció (ide kattintva is regisztrálhatsz)
    az Unibetes azonosító hozzáadása a PókerAkadémián
    első befizetés valamilyen más befizetési módszerrel
    február 28-ig jelentkezni kell a Skrill használatra


A Skrill használatra emailben kell jelentkezni:

Ide küldjétek az emailt: [email protected]
Az email tárgya: Unibet Skrill

FONTOS: Akik nem jelentkeznek február 28-ig, azoknak később erre már nem lesz lehetőségük, ezért javasoljuk, mindenki használja ezt ki, azok is, akik egyébként nem, vagy csak keveset játszanak az Unibet Pokeren. A Skrill hozzáadása két lépésben történik majd meg. Azok, akik február elejéig jelentkeznek, és megfelelnek minden feltételnek, február 10. körül kapják meg a Skrilles ki- és befizetési lehetőséget, akik pedig ezután - de legkésőbb február 28-ig! -, azok március elején.

A Skrilles promóció kizárólag pókerjátékosoknak szól, és mindenképpen nálunk kell jelentkezni a részvételhez.


Idézetet írta: ncis88 Dátum február 26, 2017, 00:13:54
A minap kaptam egy emailt a pokerakademiatól, miszerint az unibet engedélyezni fogja a játékosaiknak a skrillt.Azt irják hogy a pókerjátékosoknak de gyakorlatilag  nyilván fogadni is lehetne..

Olyat is írtak hogy az unibetnél dolgoznak azon hogy megoldott legyen a be és kifizetés, mert ugye a banki átutalás is necces.

ncis88, korábban már szó volt erről. A pókerakadémiának és nekünk is ugyanaz a kapcsolattartó emberünk az Unibetnél, s megkérdeztük őt, hogy ezzel mit lehet kezdeni, mennyire hiteles stb. stb.

A válasza az volt, hogy ez exkluzív pókerjátékosoknak szól. Kiemelte, hogy CSAK pókerjátékosoknak.

Aki akar jelentkezzen, próbáljátok meg. Mi csak szóltunk előre.  :cya:

Értem.

Arról nem volt tudomásom hogy volt erről szó korábban.Én csak csodálkoztam hogy ilyen van..

Arra azért kíváncsi vagyok mi lenne akkor ha megcsinálnám, megkapnám a skrillt, pókereznék egy kicsit majd fogadnék is. Kifizetnének skrillre?

Idézetet írta: ncis88 Dátum február 26, 2017, 17:02:19
Értem.

Arról nem volt tudomásom hogy volt erről szó korábban.Én csak csodálkoztam hogy ilyen van..

Arra azért kíváncsi vagyok mi lenne akkor ha megcsinálnám, megkapnám a skrillt, pókereznék egy kicsit majd fogadnék is. Kifizetnének skrillre?

Én a beszélgetésünkből azt vettem ki, hogy ezt a fizetési metódust nem igazán szeretnék "erőltetni".

Egyébként meg lehet, hogy elfogadnák, megkapnád a lehetőséget, majd egy idő után ha nem pókereznél akkor ugyanide visszakerülnél, a jelenlegi helyzetbe.

Idézetet írta: MarkoPolo Dátum február 21, 2017, 20:56:23
Sziasztok,

Valakinek vannak belső információi arról, hogy a "#Gyeremeccsre - Töltsük meg a stadionokat!" promóció a tavaszi szezonban lesz-e?

köszi előre is

Rákérdeztünk, s az a válasz érkezett, hogy jelenleg e promóció szünetel.

A kifizetés is igen csak macerás. Remélem azért eljutok addig, hogy lássam is a pénzemet.

Engem már egy hónapja nem tudnak kifizetni... :-\