Augusztus 15, 2020, 21:00:19 pm CEST

Szerző Téma: Unibet Infó  (Megtekintve 344297 alkalommal)

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában

Nem elérhető ncis88

Re:Unibet Infó
« Válasz #2715 Dátum: Február 26, 2017, 00:13:54 am CET »
A minap kaptam egy emailt a pokerakademiatól, miszerint az unibet engedélyezni fogja a játékosaiknak a skrillt.Azt irják hogy a pókerjátékosoknak de gyakorlatilag  nyilván fogadni is lehetne..

Olyat is írtak hogy az unibetnél dolgoznak azon hogy megoldott legyen a be és kifizetés, mert ugye a banki átutalás is necces.

Bár az Unibet Poker körül nagy az elégedettség, az új szoftver is sikeresen debütált, a magyar játékosokat aggodalommal tölti el, hogy a terem nem teszi lehetővé a Skrill/Neteller használatot. Ez azért nagy probléma, mert a magyar szabályozás új módosítása szerint nem engedélyezett a bankoknak pénzmozgások kezelése a magyar ügyfelek és a licenc nélküli online szerencsejáték szolgáltatók között, tehát közvetlenül bankszámla használatára nincs lehetőség ki- és befizetéshez.

Decemberben interjút készítettünk az Unibet Poker affiliate managerével, aki elmondta, hosszú távon biztosítani fogják a biztonságos be- és kifizetési lehetőségét a magyar játékosoknak, részleteket azonban nem árult el, így csak félig-meddig sikerült megnyugtatnia a játékosokat.

Most azonban...

...örömmel bejelentjük, hogy fontos fejlemény történt, az Unibet Poker engedélyezte a PókerAkadémia játékosainak a Skrilles ki- és befizetést!

A Skrill használatához az alábbi feltételeknek kell megfelelni:

Unibet Poker regisztráció (ide kattintva is regisztrálhatsz)
    az Unibetes azonosító hozzáadása a PókerAkadémián
    első befizetés valamilyen más befizetési módszerrel
    február 28-ig jelentkezni kell a Skrill használatra

A Skrill használatra emailben kell jelentkezni:

Ide küldjétek az emailt: info@pokerakademia.com
Az email tárgya: Unibet Skrill

FONTOS: Akik nem jelentkeznek február 28-ig, azoknak később erre már nem lesz lehetőségük, ezért javasoljuk, mindenki használja ezt ki, azok is, akik egyébként nem, vagy csak keveset játszanak az Unibet Pokeren. A Skrill hozzáadása két lépésben történik majd meg. Azok, akik február elejéig jelentkeznek, és megfelelnek minden feltételnek, február 10. körül kapják meg a Skrilles ki- és befizetési lehetőséget, akik pedig ezután - de legkésőbb február 28-ig! -, azok március elején.

A Skrilles promóció kizárólag pókerjátékosoknak szól, és mindenképpen nálunk kell jelentkezni a részvételhez.

Köszönetek ezért a hozzászólásért:

Nem elérhető SPF Admin

« Válasz #2716 Dátum: Február 26, 2017, 16:47:33 pm CET »
A minap kaptam egy emailt a pokerakademiatól, miszerint az unibet engedélyezni fogja a játékosaiknak a skrillt.Azt irják hogy a pókerjátékosoknak de gyakorlatilag  nyilván fogadni is lehetne..

Olyat is írtak hogy az unibetnél dolgoznak azon hogy megoldott legyen a be és kifizetés, mert ugye a banki átutalás is necces.

ncis88, korábban már szó volt erről. A pókerakadémiának és nekünk is ugyanaz a kapcsolattartó emberünk az Unibetnél, s megkérdeztük őt, hogy ezzel mit lehet kezdeni, mennyire hiteles stb. stb.

A válasza az volt, hogy ez exkluzív pókerjátékosoknak szól. Kiemelte, hogy CSAK pókerjátékosoknak.

Aki akar jelentkezzen, próbáljátok meg. Mi csak szóltunk előre.  :cya:

Nem elérhető ncis88

« Válasz #2717 Dátum: Február 26, 2017, 17:02:19 pm CET »
Értem.

Arról nem volt tudomásom hogy volt erről szó korábban.Én csak csodálkoztam hogy ilyen van..

Arra azért kíváncsi vagyok mi lenne akkor ha megcsinálnám, megkapnám a skrillt, pókereznék egy kicsit majd fogadnék is. Kifizetnének skrillre?

Nem elérhető SPF Admin

« Válasz #2718 Dátum: Február 26, 2017, 17:23:10 pm CET »
Értem.

Arról nem volt tudomásom hogy volt erről szó korábban.Én csak csodálkoztam hogy ilyen van..

Arra azért kíváncsi vagyok mi lenne akkor ha megcsinálnám, megkapnám a skrillt, pókereznék egy kicsit majd fogadnék is. Kifizetnének skrillre?

Én a beszélgetésünkből azt vettem ki, hogy ezt a fizetési metódust nem igazán szeretnék "erőltetni".

Egyébként meg lehet, hogy elfogadnák, megkapnád a lehetőséget, majd egy idő után ha nem pókereznél akkor ugyanide visszakerülnél, a jelenlegi helyzetbe.

Nem elérhető SPF Admin

« Válasz #2719 Dátum: Február 28, 2017, 17:34:00 pm CET »
Sziasztok,

Valakinek vannak belső információi arról, hogy a "#Gyeremeccsre - Töltsük meg a stadionokat!" promóció a tavaszi szezonban lesz-e?

köszi előre is

Rákérdeztünk, s az a válasz érkezett, hogy jelenleg e promóció szünetel.

Nem elérhető mynameisnobody

« Válasz #2720 Dátum: Március 02, 2017, 09:39:20 am CET »
A kifizetés is igen csak macerás. Remélem azért eljutok addig, hogy lássam is a pénzemet.

Nem elérhető p22

« Válasz #2721 Dátum: Március 02, 2017, 10:30:04 am CET »
Engem már egy hónapja nem tudnak kifizetni... :-\

Nem elérhető SPF Admin

« Válasz #2722 Dátum: Március 02, 2017, 12:30:54 pm CET »

Miért? Mi a gond?

Nem elérhető Pikaa

« Válasz #2723 Dátum: Március 02, 2017, 15:38:09 pm CET »

Moneybookers-re? Amúgy bankszámlára mennyi idő a kiutalás?

Nem elérhető p22

« Válasz #2724 Dátum: Március 02, 2017, 17:07:23 pm CET »
Kértek először egy bankszámla kivonatot, minden rendben volt vele természetesen. Mondták, hogy küldik, de azóta már eltelt ismét egy hét...

Nem elérhető szalist

« Válasz #2725 Dátum: Március 02, 2017, 21:42:35 pm CET »
Kértek először egy bankszámla kivonatot, minden rendben volt vele természetesen. Mondták, hogy küldik, de azóta már eltelt ismét egy hét...
Irni kene akkor nekik...3-5 banki nap a kifizetes.En mindig megkapom masnapra amit kikerek

Nem elérhető p22

« Válasz #2726 Dátum: Március 03, 2017, 07:43:14 am CET »
Féltucat levelet írtam már, rendesen válaszoltak is. A lényeg: legyek türelmes, de meddig?!  >:(

Nem elérhető nathan15

« Válasz #2727 Dátum: Március 03, 2017, 19:54:03 pm CET »
én már végképp nem értem az unibetet ezzel a skrill-neteller-dologgal.
utoljára febr. 18-án kértem kifizetést skrillre, és mint mindig, most is simén ment minden, kb fél órán belül a számlámon volt a pénz.
Ma megint akartam kivenni pénzt, erre egyszerűen eltűnt a skrill/neteller kifizetési opció is. Csak a banki kiuatalás él, de a fene akar úgy kivenni pénzt, ugye, több okból is.
Más is járt így?

Nem elérhető nathan15

« Válasz #2728 Dátum: Március 03, 2017, 19:57:32 pm CET »
bocs, most láttam, hogy igen, más is járt így, csak annyira kiakadtam, hogy előzetes olvasás nélkül püföltem bele a gépbe a mérgemet :bash:

Nem elérhető Spooner

« Válasz #2729 Dátum: Március 07, 2017, 16:31:39 pm CET »
hello, én vasárnap kértem bankszámlára kifizetést úgy tűnt minden rendben, de a számlámra még nem érkezett meg a pénz és most belépek unibetre látom újra a teljes összeg az unibetes számlámon... pff most elindítottam újra egy kifizetést kiváncsi vagyok lesz e eredménye... ja és a kifizetésnél az unibet oldala erősen vibrált de azért eltudtam indítani a pénzfelvétet..

Sportfogadas.org

Pinnacle
« Válasz #2729 Dátum: Március 07, 2017, 16:31:39 pm CET »