Unibet Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


3-4 körül szokott megérkezni OTP-s vagyok.

Az utolsó kérdés: Mivel tehetjük jobbá az élményt?  Válaszom: A Skrill be- és kifizetés visszahozásával.

Ha valaki kapott ilyet, kérje ugyanezt, hátha változik valami.


Felhasználónév:
Segíts véleményeddel és szerezz bónuszt!
Mi az Unibetnél mindig azon dolgozunk, hogy jobbá tegyük termékeinket és szolgáltatásainkat, ezért most arra kérünk, hogy vegyél részt egy felmérésben, hogy megtudjuk mit gondolsz rólunk.

A kérdőív csak néhány kérdést tartalmaz, kitöltéséhez 5 perc sem szükséges. A kérdőívet erre a linkre kattintva töltheted ki.

Köszönetképpen, ha kitöltötted a kérdőívet, részt veszel egy heti sorsolásban, ahol 10000Ft kerül kiosztásra. A nyerteseket a számlájukon keresztül értesítjük a következő csütörtökön.

Köszönettel,
Az Unibet csapata

Idézetet írta: lacko23 Dátum március 09, 2017, 13:40:58
hány óra körül szokott utalni bankszamlara az unibet?

Működik egyáltalán már a kiutalás?
Pár nappal ezelőtt csak széttárták a kezüket és visszarakták az unibet számlára a kiutalásra váró összeget.
Állítólag ők sem tudják, miért, de nem teljesülnek az utalások.

Idézetet írta: LosGabos Dátum március 09, 2017, 15:35:24
Az utolsó kérdés: Mivel tehetjük jobbá az élményt?  Válaszom: A Skrill be- és kifizetés visszahozásával.

Ha valaki kapott ilyet, kérje ugyanezt, hátha változik valami.


Felhasználónév:
Segíts véleményeddel és szerezz bónuszt!
Mi az Unibetnél mindig azon dolgozunk, hogy jobbá tegyük termékeinket és szolgáltatásainkat, ezért most arra kérünk, hogy vegyél részt egy felmérésben, hogy megtudjuk mit gondolsz rólunk.

A kérdőív csak néhány kérdést tartalmaz, kitöltéséhez 5 perc sem szükséges. A kérdőívet erre a linkre kattintva töltheted ki.

Köszönetképpen, ha kitöltötted a kérdőívet, részt veszel egy heti sorsolásban, ahol 10000Ft kerül kiosztásra. A nyerteseket a számlájukon keresztül értesítjük a következő csütörtökön.

Köszönettel,
Az Unibet csapata


Én mondjuk hiába iratkoztam fel anno az emailekre és szóltam többször is az ügyfélszolgálatnak, hogy igényelném az emailt, nem kapok egyet sem.
Mondjuk mióta lenulláztam itt az egyenlegem és bejött a "szigor", az Unibet nálam parkolópályán van.
Ha lenne Skrill, eljátszogatnék itt is.

Közel egy hónapja nem hajlandóak kifizetni a kikért összeget.
A kért adatokat, amit mailben írt meg egy Ailz nevű személy elküldtem.
Válasza a köv.
A dokumentumok sikeresen megérkeztek, köszönöm. Továbbítottam azokat a Biztonsági Osztályunknak ellenőrzésre. Kérem pár nap múlva érdeklődjön élő cseten.

A chaten sose találtam senkit a kiírt időpontokban, se előtte, se utána.
Ezért ismét írtam egy levelet, hátha én rontottam el valamit.

Erre a válasz..

Kedves ,
Köszönjük, hogy felvette velünk a kapcsolatot!
Úgy látom, hogy már megszűnt nálunk a számlája.
( A megszólítást nem én vettem ki, le se írta a nevem, se semmit)

És dobált még egy pár promót, hátha még akszthat le pénzt tőlem?! Na meg ezt a végére.
Szeretném megragadni az alkalmat, hogy megköszönjem, hogy igénybe veszi az Unibet szolgáltatásait és sok szerencsét kívánok Önnek a jövőben is honlapunkon!
De a számlám él, és ott a kifizetési kérelem, sárga jelzéssel 02.14 óta, és senki nem tud semmit....

Idézetet írta: mynameisnobody Dátum március 12, 2017, 19:29:49
Közel egy hónapja nem hajlandóak kifizetni a kikért összeget.
A kért adatokat, amit mailben írt meg egy Ailz nevű személy elküldtem.
Válasza a köv.
A dokumentumok sikeresen megérkeztek, köszönöm. Továbbítottam azokat a Biztonsági Osztályunknak ellenőrzésre. Kérem pár nap múlva érdeklődjön élő cseten.

A chaten sose találtam senkit a kiírt időpontokban, se előtte, se utána.
Ezért ismét írtam egy levelet, hátha én rontottam el valamit.

Erre a válasz..

Kedves ,
Köszönjük, hogy felvette velünk a kapcsolatot!
Úgy látom, hogy már megszűnt nálunk a számlája.
( A megszólítást nem én vettem ki, le se írta a nevem, se semmit)

És dobált még egy pár promót, hátha még akszthat le pénzt tőlem?! Na meg ezt a végére.
Szeretném megragadni az alkalmat, hogy megköszönjem, hogy igénybe veszi az Unibet szolgáltatásait és sok szerencsét kívánok Önnek a jövőben is honlapunkon!
De a számlám él, és ott a kifizetési kérelem, sárga jelzéssel 02.14 óta, és senki nem tud semmit....

Megkérlek, hogy privát üzenetben küld át az Unibetes felhasználóneved/azonosítószámod.

Az unibet ügyfélszolgálat úgy tudja, hogy működik az abaqoos befizetés, míg korábban azt írta valaki a fórumon, hogy már nem lehet irodákhoz befizetni így.

Van valakinek friss tapasztalata?

Idézetet írta: Knapp Dátum március 16, 2017, 20:37:41
Az unibet ügyfélszolgálat úgy tudja, hogy működik az abaqoos befizetés, míg korábban azt írta valaki a fórumon, hogy már nem lehet irodákhoz befizetni így.

Van valakinek friss tapasztalata?

A Sportingbetnél vették ki ezt a fizetési opciót. Lehet, hogy még nem globális, még.

Idézetet írta: SPF Admin Dátum március 16, 2017, 20:42:05
A Sportingbetnél vették ki ezt a fizetési opciót. Lehet, hogy még nem globális, még.

Ezt úgy értettem, hogy az abaqoos mondta be az unalmast:

Idézetet írta: LosGabos Dátum március 08, 2017, 13:32:30
Az Abaqoos megszüntette a befizetési lehetőséget a külföldi irodákhoz.  Szép új világ.  :noway:

Az a gond, hogy egy unibet ügyfélszolgálatnak sem nagyon lehet hinni, ha nem olyat kérdezel, ami egyébként is le van írva az oldalukon...
Ráadásul egy ügyfélszolgálatos észre sem veszi, ha nem megy az abaqoos befizetés, csak ha elkezdenek nála reklamálni az ügyfelek.

Az Abaqoos oldalán a felhasználási lehetőségeknél mint "Internet gaming" ez jön fel:

http://igmerchant.com/

Ezek szerint hiába lehet befizetni, ha az Abaqoos rendszere nem küld pénzt.

Idézetet írta: LosGabos Dátum március 16, 2017, 22:31:51
Az Abaqoos oldalán a felhasználási lehetőségeknél mint "Internet gaming" ez jön fel:

http://igmerchant.com/

Ezek szerint hiába lehet befizetni, ha az Abaqoos rendszere nem küld pénzt.

Én ma be tudtam fizetni abaqoosszal az Unibetre, bár az eddigiektől eltérően nem reggel 7:10-kor, hanem csak 11:28-kor érkezett meg az utalásom az abaqoosra, igaz 10:39-kor reklamáltam nekik levélben.

Idézetet írta: Knapp Dátum március 16, 2017, 20:37:41
Az unibet ügyfélszolgálat úgy tudja, hogy működik az abaqoos befizetés, míg korábban azt írta valaki a fórumon, hogy már nem lehet irodákhoz befizetni így.

Van valakinek friss tapasztalata?

OTP-ről regisztrált abaqoos-al nekem se engedte, mert valami más fajta abaqoos kell, ami engedélyezi az internetes játékokat, így inkább visszautaltattam a számlámra a pénzt...

A bónuszajánlatoknál 5 eurós élő kockázatmentes fogadás van.  :beerchug:

Sziasztok! Ez valóban lehetséges h bónusz 99-szeresét kell megforgatni ?  :bash: Igy elsőre elég soknak tűnik a 10ezer bent lévő pénzből 495000 ft-t forgatni . Egyébként a bónusszal lehet játszani?

Idézetet írta: peridotaqua Dátum március 26, 2017, 21:23:54
Sziasztok! Ez valóban lehetséges h bónusz 99-szeresét kell megforgatni ?  :bash: Igy elsőre elég soknak tűnik a 10ezer bent lévő pénzből 495000 ft-t forgatni . Egyébként a bónusszal lehet játszani?

Szia, pontosan melyik bónuszról is lenne szó?