Unibet Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Az iroda kérdőívben érdeklődik a véleményünkről, én szokás szerint szóvá tettem a Skrill hiányát. Hátha egyszer...

unibeten van egy 1500-as kockázatmentes fogadás ajánlatom, ami ma éjfélig érvényes. Kérdésem az lenne hogy:
Ha pl. ezzel az 1500-al a BL-döntőre teszek, akkor az úgy érvényes fogadás marad, vagy az unibet éjfél után törli a fogadást.

Tahát ha ez a kock. mentes 1500 Ft ma éjfélig érvényes, attól én fogadhatok vele mondjuk jövő hétvégi eseményre?
Köszi előre is, aki segíteni tud.

Idézetet írta: oakland23 Dátum május 28, 2017, 09:23:05
unibeten van egy 1500-as kockázatmentes fogadás ajánlatom, ami ma éjfélig érvényes. Kérdésem az lenne hogy:
Ha pl. ezzel az 1500-al a BL-döntőre teszek, akkor az úgy érvényes fogadás marad, vagy az unibet éjfél után törli a fogadást.

Tahát ha ez a kock. mentes 1500 Ft ma éjfélig érvényes, attól én fogadhatok vele mondjuk jövő hétvégi eseményre?
Köszi előre is, aki segíteni tud.
A sportingbetnél fogadtam így, ott érvényes maradt.

Idézetet írta: oakland23 Dátum május 28, 2017, 09:23:05
unibeten van egy 1500-as kockázatmentes fogadás ajánlatom, ami ma éjfélig érvényes. Kérdésem az lenne hogy:
Ha pl. ezzel az 1500-al a BL-döntőre teszek, akkor az úgy érvényes fogadás marad, vagy az unibet éjfél után törli a fogadást.

Tahát ha ez a kock. mentes 1500 Ft ma éjfélig érvényes, attól én fogadhatok vele mondjuk jövő hétvégi eseményre?
Köszi előre is, aki segíteni tud.

Ingyenes fogadásra gondolsz? Az szerintem életben marad, a bónuszok között lévő kockázatmentes fogadásoknál viszont a kiértékelésnek és az esetleges megforgatásnak is bele kell férnie a határidőbe.

Sziasztok!

Múlt héten regisztráltam az unibetre, ahol rögtön aktiváltam is a 20000 forintos kockázatmentes fogadás bónuszt. Az első fogadásom nyertes lett, viszont a bónusz még mindig aktívként jelenik meg, számolja a forgatásból hátralévő időt (még 25 nap van), viszont a bónusz összege 0 Ft, ahogy lennie is kell. Ez normális így, és tényleg aktív bónusznak számít ez a forgatási idő lejártáig? Addig akkor nem is fogadhatok el másik bónuszt?

Sziasztok!
Az Unibet fogadási oldalát reggel óta nem érem el a hu1.unibet.com címen, több böngészőn sem.
Technikai hiba lehet, vagy a szokásos blokkolás történt? Tud vki konkrét infót?

Idézetet írta: Winger Dátum június 21, 2017, 09:20:54
Sziasztok!
Az Unibet fogadási oldalát reggel óta nem érem el a hu1.unibet.com címen, több böngészőn sem.
Technikai hiba lehet, vagy a szokásos blokkolás történt? Tud vki konkrét infót?

Karbantartás, technikai hiba lehet, reggel még elérhető volt.

Hello volt 2 számlám az unibeten .szerettem volna kiutalni pénzt de nem engedik.pedig bezártam az egyik számlát.mit lehet csinálni?

Idézetet írta: flopapa78 Dátum június 24, 2017, 16:32:28
Hello volt 2 számlám az unibeten .szerettem volna kiutalni pénzt de nem engedik.pedig bezártam az egyik számlát.mit lehet csinálni?
Legközelebb vagy ne nyiss két számlát (ugyanis ez csalásnak számít)vagy úgy csináld hogy ne vegyék észre.

Sziasztok!
Tudnátok segiteni, hogy a mexiko-németország mérközésnél a lapok számánál bele számít a 2x15perc hossz is vagy csak a rendes játékidö?

Idézetet írta: pecsigergo Dátum június 29, 2017, 17:21:06
Sziasztok!
Tudnátok segiteni, hogy a mexiko-németország mérközésnél a lapok számánál bele számít a 2x15perc hossz is vagy csak a rendes játékidö?

A rendesjátékidőre vonatkozik.

A mostani 4x1500 Ft -> kockázatmentes fogadást csak élő eseményre történő fogadással lehet elérni? Nekem nem egyértelmű,  a feltételeknél nem írja, de az oldalon egy két helyen már élő fogadásként hivatkoznak rá..

Idézetet írta: Schleck Dátum július 03, 2017, 11:53:28
A mostani 4x1500 Ft -> kockázatmentes fogadást csak élő eseményre történő fogadással lehet elérni? Nekem nem egyértelmű,  a feltételeknél nem írja, de az oldalon egy két helyen már élő fogadásként hivatkoznak rá..

https://www.sportfogadas.org/forum/index.php/topic,14791.msg675860.html#msg675860

A felhívás is úgy szól, hogy fogadj élőben!  ;)

Idézetet írta: SPF Admin Dátum július 03, 2017, 13:45:45
https://www.sportfogadas.org/forum/index.php/topic,14791.msg675860.html#msg675860

A felhívás is úgy szól, hogy fogadj élőben!  ;)

lehet én vagyok a hülye, de szerintem reggel még nem ez a kiírás volt. Azóta belekerült párszor az "élő" szó.

Idézetet írta: Schleck Dátum július 03, 2017, 14:14:52
lehet én vagyok a hülye, de szerintem reggel még nem ez a kiírás volt. Azóta belekerült párszor az "élő" szó.

Lehet még korán volt nekik is.  :D