Unibet Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 3 vendég van a témában


A fogadáshoz is 1.4-es szorzó kell vagy csak a visszakapott pénz forgatásához?

Idézetet írta: vigh88 Dátum július 03, 2017, 16:11:19
A fogadáshoz is 1.4-es szorzó kell vagy csak a visszakapott pénz forgatásához?

Korábban linkelt téma, 3. Pont

Üdv!

Lehet hülye kérdés, de azért felteszem: élő fogadás esetén előfordul velem, hogy egy adott eseményre rövid időn belül több dologra is fogadnék. Például tenisz esetében adogatásra. Viszont hátráltató tényező, hogy adott esetben a nyertes élő fogadást ugyan kiértékeli a rendszer, de automatikusan nem íródik jóvá. Egyészen pontosan nem látom a jobb felső sarokban a rendelkezésre álló összeget. Csak akkor frissül, ha átlépek más eseményre vagy mondjuk vissza az Unibet kezdőlapjára. Más irodánál ilyen gond nincs, ott vagy frissül, vagy én tudom frissíteni az egyenleget anélkül, hogy az eseményt elhagynám.
Mi a megoldás? Már ha van.
Köszi!

Legyen bent több pénzed!

Idézetet írta: Rudee Dátum július 10, 2017, 19:30:21
Üdv!

Lehet hülye kérdés, de azért felteszem: élő fogadás esetén előfordul velem, hogy egy adott eseményre rövid időn belül több dologra is fogadnék. Például tenisz esetében adogatásra. Viszont hátráltató tényező, hogy adott esetben a nyertes élő fogadást ugyan kiértékeli a rendszer, de automatikusan nem íródik jóvá. Egyészen pontosan nem látom a jobb felső sarokban a rendelkezésre álló összeget. Csak akkor frissül, ha átlépek más eseményre vagy mondjuk vissza az Unibet kezdőlapjára. Más irodánál ilyen gond nincs, ott vagy frissül, vagy én tudom frissíteni az egyenleget anélkül, hogy az eseményt elhagynám.
Mi a megoldás? Már ha van.
Köszi!

Rá fogunk kérdezni, hátha van rá megoldás, csak egyelőre még nem tudunk róla. De ha valaki közületek tudja, akkor nyugodtan megoszthatja velünk is.  :ok:

Idézetet írta: kispászti Dátum július 10, 2017, 20:54:01
Legyen bent több pénzed!

Én mindig all in-t játszom, azért nem marad rajta az aktuális fogadással egy időben.

Idézetet írta: SPF Admin Dátum július 10, 2017, 21:51:30
Rá fogunk kérdezni, hátha van rá megoldás, csak egyelőre még nem tudunk róla. De ha valaki közületek tudja, akkor nyugodtan megoszthatja velünk is.  :ok:

Köszi!

#2812 július 17, 2017, 14:14:47, Salvio
Mára elég jó ajánlatuk van a vízilabda meccsre:

Vízilabda VB - Ingyenes fogadás
Tarts velünk a férfi vízilabda vb alatt, hiszen minden magyar mérkőzésre új ajánlattal várunk! Mi vagyunk a favoritok az ausztrálok ellen az első fordulóban. Fogadj legalább 5.000 Ft-ért a mérkőzésre és ha győznek a magyarok a gólkülönbség ezerszeresét írjuk jóvá számládon!

Hogyan működik?
Iratkozz fel
Fogadj legalább 5.000 Ft-ért a mérkőzés kezdetéig. Minimum odds: 1.40
Ha győznek a magyarok, a gólkülönbség*1000Ft ingyenes fogadást írunk jóvá számládon. Egy 10-7-es magyar győzelem esetén tehát 3000Ft ingyenes fogadást írunk jóvá.

Szerk: Maximum 5.000Ft ingyenes fogadás szerezhető

Idézetet írta: Salvio Dátum július 17, 2017, 14:11:30
Mára elég jó ajánlatuk van a vízilabda meccsre:

Vízilabda VB - Ingyenes fogadás
Tarts velünk a férfi vízilabda vb alatt, hiszen minden magyar mérkőzésre új ajánlattal várunk! Mi vagyunk a favoritok az ausztrálok ellen az első fordulóban. Fogadj legalább 5.000 Ft-ért a mérkőzésre és ha győznek a magyarok a gólkülönbség ezerszeresét írjuk jóvá számládon!

Hogyan működik?
Iratkozz fel
Fogadj legalább 5.000 Ft-ért a mérkőzés kezdetéig. Minimum odds: 1.40
Ha győznek a magyarok, a gólkülönbség*1000Ft ingyenes fogadást írunk jóvá számládon. Egy 10-7-es magyar győzelem esetén tehát 3000Ft ingyenes fogadást írunk jóvá.

Szerk: Maximum 5.000Ft ingyenes fogadás szerezhető

Nem rosszak ezek a promók,de màr előre làtom hogy ma is technikai hibàjuk lesz ès jó esetben is csak holnap kapjàk meg azok akik kihasznàltàk a promóciót.Èn sajnos ezt nem tettem meg,ès most ezt teljesen kivülàllókènt írom.Nem azzal van a baj,hogy nèha csúsznak,hanem azzal,hogy ez màr folyamatos,de itt inkàbb nem is ezzel van a problèma,hanem a tàjèkoztatàs teljes hiànyàval.Nekem a munkahelyemen ha csúszok egy hatàridővel köteles vagyok a vàsàrlóval felvenni a kapcsolatot ès tájékoztatnom.Valamint azt is nehezen nyelem be hogy igazaból a hatàridőt ezekben az esetekben sajàt maguknak szabjàk így kicsit hiteltelen a folyamatos technikai hibàjuk..Azt màr jobban elhiszem,hogy magasról tesznek az egèszre,csak nyilvàn ők ezt így nem írhatjàk le...

Én is mindig azzal számolok, hogy késnek a jóváírással, de nekem már ott van a számlán az 5000 ft-os ingyenes fogadás.

Idézetet írta: szalist Dátum július 18, 2017, 15:44:00
Nem rosszak ezek a promók,de màr előre làtom hogy ma is technikai hibàjuk lesz ès jó esetben is csak holnap kapjàk meg azok akik kihasznàltàk a promóciót.Èn sajnos ezt nem tettem meg,ès most ezt teljesen kivülàllókènt írom.Nem azzal van a baj,hogy nèha csúsznak,hanem azzal,hogy ez màr folyamatos,de itt inkàbb nem is ezzel van a problèma,hanem a tàjèkoztatàs teljes hiànyàval.Nekem a munkahelyemen ha csúszok egy hatàridővel köteles vagyok a vàsàrlóval felvenni a kapcsolatot ès tájékoztatnom.Valamint azt is nehezen nyelem be hogy igazaból a hatàridőt ezekben az esetekben sajàt maguknak szabjàk így kicsit hiteltelen a folyamatos technikai hibàjuk..Azt màr jobban elhiszem,hogy magasról tesznek az egèszre,csak nyilvàn ők ezt így nem írhatjàk le...

Te szalist! Teljesen baráti alapon kérdem: van olyan iroda, akire te nem haragszol?  :)

Nem haragszom ràjuk jelenleg semmi bajom sincs velük,lehet azèrt mert nem náluk játszom.De szeretem ha egy iroda amit leir betartja...mert ugyebàr forditott helyzetben előkerül a szabàlyzat....

Idézetet írta: szalist Dátum július 19, 2017, 15:49:08
Nem haragszom ràjuk jelenleg semmi bajom sincs velük,lehet azèrt mert nem náluk játszom.De szeretem ha egy iroda amit leir betartja...mert ugyebàr forditott helyzetben előkerül a szabàlyzat....

Szerintem meg akkor lenne gond ha pl. nem írnák jóvá ezeket az ingyen fogadásokat. Nyilván szerintem is az a helyes, ha minden úgy van ahogy le van írva.  :cya:

Ismét van kifizetés netellerre.

Idézetet írta: ede Dátum július 19, 2017, 21:11:26
Ismét van kifizetés netellerre.

Vajon vegleges vagy csak a nagy forgalmu foci szezon kezdese (es a depo bonuszok) miatt kerulnek majd vissza az e-walletek? Ez egyelore egy nagyon gyenge fel megoldas, ami engem pont rosszul erint, mert netellerrol meg nem fizettem be, igy oda ki nem kerhetek, de skrill meg (meg?) nincs  :)

Az itteni adminok tudnak valamit a tervekrol? Gondolom az unibettol hiaba is varnank tajekoztatot, ertesitest, az nem az erosseguk  ;D