Július 21, 2017, 18:34:13 pm CEST

Szerző Téma: Unibet Infó  (Megtekintve 231091 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

Elérhető Salvio

• Tősgyökeres
Re:Unibet Infó
« Válasz #2820 Dátum: Július 17, 2017, 14:11:30 pm CEST »
Mára elég jó ajánlatuk van a vízilabda meccsre:

Vízilabda VB - Ingyenes fogadás
Tarts velünk a férfi vízilabda vb alatt, hiszen minden magyar mérkőzésre új ajánlattal várunk! Mi vagyunk a favoritok az ausztrálok ellen az első fordulóban. Fogadj legalább 5.000 Ft-ért a mérkőzésre és ha győznek a magyarok a gólkülönbség ezerszeresét írjuk jóvá számládon!

Hogyan működik?
Iratkozz fel
Fogadj legalább 5.000 Ft-ért a mérkőzés kezdetéig. Minimum odds: 1.40
Ha győznek a magyarok, a gólkülönbség*1000Ft ingyenes fogadást írunk jóvá számládon. Egy 10-7-es magyar győzelem esetén tehát 3000Ft ingyenes fogadást írunk jóvá.

Szerk: Maximum 5.000Ft ingyenes fogadás szerezhető
« Utoljára szerkesztve: Július 17, 2017, 14:14:47 pm CEST írta Salvio »

Nem elérhető szalist

• Tősgyökeres
« Válasz #2821 Dátum: Július 18, 2017, 15:44:00 pm CEST »
Mára elég jó ajánlatuk van a vízilabda meccsre:

Vízilabda VB - Ingyenes fogadás
Tarts velünk a férfi vízilabda vb alatt, hiszen minden magyar mérkőzésre új ajánlattal várunk! Mi vagyunk a favoritok az ausztrálok ellen az első fordulóban. Fogadj legalább 5.000 Ft-ért a mérkőzésre és ha győznek a magyarok a gólkülönbség ezerszeresét írjuk jóvá számládon!

Hogyan működik?
Iratkozz fel
Fogadj legalább 5.000 Ft-ért a mérkőzés kezdetéig. Minimum odds: 1.40
Ha győznek a magyarok, a gólkülönbség*1000Ft ingyenes fogadást írunk jóvá számládon. Egy 10-7-es magyar győzelem esetén tehát 3000Ft ingyenes fogadást írunk jóvá.

Szerk: Maximum 5.000Ft ingyenes fogadás szerezhető

Nem rosszak ezek a promók,de màr előre làtom hogy ma is technikai hibàjuk lesz ès jó esetben is csak holnap kapjàk meg azok akik kihasznàltàk a promóciót.Èn sajnos ezt nem tettem meg,ès most ezt teljesen kivülàllókènt írom.Nem azzal van a baj,hogy nèha csúsznak,hanem azzal,hogy ez màr folyamatos,de itt inkàbb nem is ezzel van a problèma,hanem a tàjèkoztatàs teljes hiànyàval.Nekem a munkahelyemen ha csúszok egy hatàridővel köteles vagyok a vàsàrlóval felvenni a kapcsolatot ès tájékoztatnom.Valamint azt is nehezen nyelem be hogy igazaból a hatàridőt ezekben az esetekben sajàt maguknak szabjàk így kicsit hiteltelen a folyamatos technikai hibàjuk..Azt màr jobban elhiszem,hogy magasról tesznek az egèszre,csak nyilvàn ők ezt így nem írhatjàk le...

Nem elérhető Knapp

• Régi motoros
« Válasz #2822 Dátum: Július 18, 2017, 19:57:26 pm CEST »
Én is mindig azzal számolok, hogy késnek a jóváírással, de nekem már ott van a számlán az 5000 ft-os ingyenes fogadás.

Nem elérhető Milan

• Veterán
  • Siempre Milan!
« Válasz #2823 Dátum: Július 19, 2017, 13:28:18 pm CEST »
Nem rosszak ezek a promók,de màr előre làtom hogy ma is technikai hibàjuk lesz ès jó esetben is csak holnap kapjàk meg azok akik kihasznàltàk a promóciót.Èn sajnos ezt nem tettem meg,ès most ezt teljesen kivülàllókènt írom.Nem azzal van a baj,hogy nèha csúsznak,hanem azzal,hogy ez màr folyamatos,de itt inkàbb nem is ezzel van a problèma,hanem a tàjèkoztatàs teljes hiànyàval.Nekem a munkahelyemen ha csúszok egy hatàridővel köteles vagyok a vàsàrlóval felvenni a kapcsolatot ès tájékoztatnom.Valamint azt is nehezen nyelem be hogy igazaból a hatàridőt ezekben az esetekben sajàt maguknak szabjàk így kicsit hiteltelen a folyamatos technikai hibàjuk..Azt màr jobban elhiszem,hogy magasról tesznek az egèszre,csak nyilvàn ők ezt így nem írhatjàk le...

Te szalist! Teljesen baráti alapon kérdem: van olyan iroda, akire te nem haragszol?  :)

Nem elérhető szalist

• Tősgyökeres
« Válasz #2824 Dátum: Július 19, 2017, 15:49:08 pm CEST »
Nem haragszom ràjuk jelenleg semmi bajom sincs velük,lehet azèrt mert nem náluk játszom.De szeretem ha egy iroda amit leir betartja...mert ugyebàr forditott helyzetben előkerül a szabàlyzat....

Nem elérhető Milan

• Veterán
  • Siempre Milan!
« Válasz #2825 Dátum: Július 19, 2017, 17:47:48 pm CEST »
Nem haragszom ràjuk jelenleg semmi bajom sincs velük,lehet azèrt mert nem náluk játszom.De szeretem ha egy iroda amit leir betartja...mert ugyebàr forditott helyzetben előkerül a szabàlyzat....

Szerintem meg akkor lenne gond ha pl. nem írnák jóvá ezeket az ingyen fogadásokat. Nyilván szerintem is az a helyes, ha minden úgy van ahogy le van írva.  :cya:

Elérhető ede

• Haladó
« Válasz #2826 Dátum: Július 19, 2017, 21:11:26 pm CEST »
Ismét van kifizetés netellerre.

Nem elérhető alexthebest

• Régi motoros
« Válasz #2827 Dátum: Július 19, 2017, 21:40:04 pm CEST »

Vajon vegleges vagy csak a nagy forgalmu foci szezon kezdese (es a depo bonuszok) miatt kerulnek majd vissza az e-walletek? Ez egyelore egy nagyon gyenge fel megoldas, ami engem pont rosszul erint, mert netellerrol meg nem fizettem be, igy oda ki nem kerhetek, de skrill meg (meg?) nincs  :)

Az itteni adminok tudnak valamit a tervekrol? Gondolom az unibettol hiaba is varnank tajekoztatot, ertesitest, az nem az erosseguk  ;D

Nem elérhető SPF Admin

• senki
  • Tősgyökeres
« Válasz #2828 Dátum: Július 19, 2017, 22:18:35 pm CEST »
Annyit tudunk, hogy a jövő a bankkártyáé.  :cya:

Nem elérhető Tomka

• Tősgyökeres
  • ~ Gólvadász ~
  • Saját napló: Megtekintés
« Válasz #2829 Dátum: Tegnap - 19:18:11 »

Nálam még mindig csak abaqoos és bankkártya van.

Elérhető ede

• Haladó
« Válasz #2830 Dátum: Tegnap - 19:44:44 »
Nálam még mindig csak abaqoos és bankkártya van.
Kifizetésre abaqoos ?

Nem elérhető Tomka

• Tősgyökeres
  • ~ Gólvadász ~
  • Saját napló: Megtekintés
« Válasz #2831 Dátum: Tegnap - 20:46:03 »
Kifizetésre abaqoos ?

Elnéztem... az csak befizetés. :-\