Unibet Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Annyit tudunk, hogy a jövő a bankkártyáé.  :cya:

Idézetet írta: ede Dátum július 19, 2017, 21:11:26
Ismét van kifizetés netellerre.

Nálam még mindig csak abaqoos és bankkártya van.

Idézetet írta: Tomka Dátum július 20, 2017, 19:18:11
Nálam még mindig csak abaqoos és bankkártya van.
Kifizetésre abaqoos ?

Idézetet írta: ede Dátum július 20, 2017, 19:44:44
Kifizetésre abaqoos ?

Elnéztem... az csak befizetés. :-\

Raktam egy szombati meccset, a tét óriási 2800 ft. Ezt az óriási tétet, csak részben fogadták el,
pontosan 2227,31Ft-ot. :)

Az már majd' 10Euro , :D
nehogy kifoszd az unibetet

Idézetet írta: Wonder68 Dátum augusztus 15, 2017, 13:35:01
Az már majd' 10Euro , :D
nehogy kifoszd az unibetet

Nehéz lesz mert éberek, éberek.  :) Persze Ilyen hatalmas odds (3,05) mellett, ezen nem kell csodálkozni.

Idézetet írta: rem Dátum augusztus 25, 2017, 11:48:41
Nehéz lesz mert éberek, éberek.  :) Persze Ilyen hatalmas odds (3,05) mellett, ezen nem kell csodálkozni.
Wonder68, nem érti az iróniát

Idézetet írta: tmb Dátum augusztus 26, 2017, 09:41:12
Wonder68, nem érti az iróniát

Bízzunk benne, hátha mégis. :)

Egyik ismerősömnek van egy csomó beragadt fogadása a horvát-koszovó meccsre.
Van valakinek tapasztalata, hogy mi lesz ezekkel az unibetnél?
A meccset ma 14:30-tól folytatják.
Az Ászf nem teljesen világosan fogalmaz, legalábbis én nem tudom belőle eldönteni pontosan milyen szabályt alkalmaznak.

nekem korábban egy japán női focimeccs volt így, hogy félbeszakadt. Nekem azt mondták, hogy ha 48 órán belül van folytatás és lesz eredmény, akkor minden kötött fogadás érvényes, és kiértékelésre kerül. Ha 48 órán belül nem játsszák újra, vagy nincs folytatás, akkor tét visszajár.

Annyi a különbség, hogy itt a meccset folytatni fogják, az enyémet újrajátszották, de nem 48 órán belül, így én a tétet visszakaptam. Ha itt tippelnem kéne, minden úgy lesz, mintha nem is lett volna félbeszakítva.

Most 36 óráról van már szó.

Ezek a pontok (például az 5-ös - 6-os) egymásnak teljesen ellentmondanak.
De legalább úgy lesz, ahogy nekik jó...

5) Meg nem tartott esemény esetén az esemény törlése elõtt eldöntött fogadás ajánlatok, amelyeken a
jövõbeli események sem változtatnak, a meghatározott eredmény szerint kerülnek rendezésre. Minden
más fogadási ajánlat csak akkor rendezhetõ, ha 36 órán belül hivatalos eredmény bejelentés történik,
egyéb esetben semmisnek minõsül.
6) Ha egy eseményt törölnek és az eredeti kezdésétõl számított 36 órán belül újra megrendeznek, azok az
eredeti játszma elõtt megtett fogadások, amelyek a játszmából a törlés elõtt nem voltak rendezhetõk,
semmisnek minõsülnek.
7) Ha egy esemény dátumát, amely még nem kezdõdött el kevesebb mint 3 teljes nappal az eredeti, az
illetékes szervezet által hivatalosan közölt dátumhoz és idõhöz képest módosítják, minden fogadás
továbbra is érvényes marad, akkor is, ha a várakozási idõ több mint 36 órával meghaladja az eredeti
megadott idõt. Ha egy esemény idejét, amely még nem kezdõdött el több mint egy héttel eltolják, vagy
ha az esemény elkezdõdött és a hivatalos eredményt a befejezést követõ 36 órán belül nem jelentették
be, a fogadások semmisnek minõsülnek.
8) Olyan események esetében, amelyeket nem fejeztek be a természetes lezárás elõtt, és az illetékes
szervezet az esemény megkezdésétõl számított 36 órán belül hivatalos eredményt jelent be, az Unibet a
kiadott eredményt a következõ fogadás ajánlatok kiszámolásához használja fel: Mérkõzés, Húzás
fogadás nélkül és Dupla esély. Ettõl függetlenül a kiadott eredmény nem befolyásolja az említett
fogadás ajánlatok eredményét a törlés idõpontjában. Ebben az esetben a téteket visszafizetjük. Minden
más ajánlat semmisnek minõsül, kivéve azokat, amelyeknek az eredménye már a törlés elõtt eldõlt és
azt a jövõbeli események sem módosíthatják, ezeket a közölt eredmény alapján számoljuk ki.

#2832 szeptember 25, 2017, 17:44:05, betg
Tárgytalan.

Itt már csak kártyás és abaqoos befizetés van?  :bash: