Unibet Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Idézetet írta: Knapp Dátum október 18, 2017, 16:02:09
Van valakinél változás?
Reklamáltatok?
Már a mainak kéne jönnie...

Kiegészítés: ma jóváírtak 1500-öt, de nem tudom, melyik napért kaptam...

Tegnap este írtam az email címükre, fél órán belül megkaptam az 1. ingyenes fogadást.
Nemrég megkaptam a tegnapi feljogosító fogadás után is, szóval szerintem az első napi ingyenfogadás után kell reklamálnotok.

Idézetet írta: Knapp Dátum október 17, 2017, 18:25:25
Komoly irodánál nem fordulhatna elő, hogy 10 esetből kilencszer nem tudják tartani a saját maguk által vállalt határidőket.
Nem is tudom, hogy melyik szakmában lehetne megtenni, hogy órákat meg fél napokat késnek mindig a "munkával"...
Ráadásul magukat is szívatják, mert most kapják a felesleges reklamációkat, amitől meg az (egyébként egyre gagyibb) ügyfélszolgálatuk lesz leterhelt.

Remélem, olvassák még ezt a fórumot.   ;)

Az utóbbi napokban gyorsan megjöttek a jóváírások, a ma "aktuális" 3 ingyenes fogadás mindegyike is már a számlán van. (tegnapi tenisz, FTC gól és City győzelem után járó)

Lehet, hogy tényleg megéri itt a fórumon "hisztizni".   :)

Valóban, én is megkaptam már mindet.
Amúgy meglepődtem, hogy szombaton és vasárnap is jóváírták a teniszek után az 1500Ft-os ingyenes fogadásokat, pedig a fogadást követő 1. munkanap volt megadva határidőnek.

Idézetet írta: Salvio Dátum október 23, 2017, 16:31:42
Valóban, én is megkaptam már mindet.
Amúgy meglepődtem, hogy szombaton és vasárnap is jóváírták a teniszek után az 1500Ft-os ingyenes fogadásokat, pedig a fogadást követő 1. munkanap volt megadva határidőnek.

Igen, ez a hétvégi jóváírás is teljesen szokatlan!
Tudnak ők, ha akarnak...

Nektek jóváírták valamennyi tenisz fogadás után járó freebetet? Csak azért kérdezem, hogy kell-e reklamálni, mert nekem eddig csak 4-et írtak jóvá, holott 7 járna.

Idézetet írta: Tigris Dátum október 23, 2017, 20:56:48
Nektek jóváírták valamennyi tenisz fogadás után járó freebetet? Csak azért kérdezem, hogy kell-e reklamálni, mert nekem eddig csak 4-et írtak jóvá, holott 7 járna.

Én megkaptam már mindet. Rögtön az 1. után kellett reklamálnom, de a többinél már nem volt gondom.
(nem tudom mikor fogadtál, de ha volt éjfél és 1 óra között fogadásod, akkor esetleg más időzóna miatt nem férhetett be a következő napba)

Hivatalos: Az Unibeten bármely típusú bankkártyával be tudtok fizetni. További sok sikert.  :cya:

Itt van első befizetői bónusz? Mert velem a chates azt közölte hogy náluk nicns ilyen.

Idézetet írta: saviola8321 Dátum október 27, 2017, 15:05:01
Itt van első befizetői bónusz? Mert velem a chates azt közölte hogy náluk nicns ilyen.

Van. Befizetsz, min. 1,4x-en háromszor megforgatod és utána bónuszként hozzáadják a befizetett összeget.

Idézetet írta: saviola8321 Dátum október 27, 2017, 15:05:01
Itt van első befizetői bónusz? Mert velem a chates azt közölte hogy náluk nicns ilyen.

Van üdvözlő bónusz, ami regisztrációd után egy 20.000 Forint értékű első kockázatmentes fogadás.

Részletek:
https://www.sportfogadas.org/bonusz.php?id=202

Sőt, ha általunk regisztrálsz akkor emellett még egy 5.000 Forint értékű ingyen fogadásban is részesülsz.

További részletek itt:
https://www.sportfogadas.org/forum/index.php/topic,13516.0.html

CSak mert nekem nem adnak valamiért csak kaszinó bónuszt amivel lehet sportfogadni ugyan de akkor a megforgatási követelmény 99x-es. Azt meg kenjék a hejukra.

Idézetet írta: saviola8321 Dátum október 27, 2017, 17:26:35
CSak mert nekem nem adnak valamiért csak kaszinó bónuszt amivel lehet sportfogadni ugyan de akkor a megforgatási követelmény 99x-es. Azt meg kenjék a hejukra.

A kezdőbónusz mindenkire vonatkozik tudtunk szerint. Nem ők kell adják személyesen.

Esetleg volt már náluk számlád?

Az imént fizettem be MasterdCarddal egy kis összeget. Volt számlám az Unibetnél egy ideje de csak most töltöttem fel ide, miután a bet365nél már nem lehet MC-vel befizetni.
A feltöltés után kíváncsiságból megnéztem hogy ha ki szeretnék venni akkor hogyan tehetem meg...
Ez a választék:
Most mit tudok tenni?

Idézetet írta: Szurki Dátum október 30, 2017, 16:46:21
Az imént fizettem be MasterdCarddal egy kis összeget. Volt számlám az Unibetnél egy ideje de csak most töltöttem fel ide, miután a bet365nél már nem lehet MC-vel befizetni.
A feltöltés után kíváncsiságból megnéztem hogy ha ki szeretnék venni akkor hogyan tehetem meg...
Ez a választék:
Most mit tudok tenni?

Annyi pénzt nyerni, hogy tudj kifizetést kérni! Hajrá!

Idézetet írta: baliizu Dátum október 30, 2017, 16:52:12
Annyi pénzt nyerni, hogy tudj kifizetést kérni! Hajrá!
Hol találom hogy mekkora ez az összeg? :)