Unibet Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában


Idézetet írta: Szurki Dátum október 30, 2017, 17:02:26
Hol találom hogy mekkora ez az összeg? :)

Kerestem én neked a súgóban, de én sem találtam. Emlékeimben nem sokkal nagyobb összeg szerepel, mint ami a számládon most van, talán 5000 Ft körüli, de nem szeretnék hülyeséget mondani, majd valaki okosabb felvilágosít, vagy gyakran nézegesd ha nyertes tipped van :)

Idézetet írta: baliizu Dátum október 30, 2017, 17:06:53
Kerestem én neked a súgóban, de én sem találtam. Emlékeimben nem sokkal nagyobb összeg szerepel, mint ami a számládon most van, talán 5000 Ft körüli, de nem szeretnék hülyeséget mondani, majd valaki okosabb felvilágosít, vagy gyakran nézegesd ha nyertes tipped van :)
6k a minimum banki átutaláshoz

Itt paysafecard befizetés működik, továbbá az abaqoos OTP-nél?

Paysafecard itt nem működik.

Mivel nem nagyon játszottam még itt ezért 3 kérdésem lenne :)

1, a kifizetésnek nincs "önigazolási" feltétele? (személyi igazolváy, útlevél, bankszámlakivonat...stb.)
2, banki kiutalást választanék és látom, hogy euroban történik a kifizetés valamilyen közvetítő által. Jelenthet ez bármilyen problémát a bankomnál? (Otp)
3, minden banki kiutalás ingyenes, havonta hányszor lehet kérni?
4, a tapasztalatok alapján valóban megjön 1-3 napon belül?

Egy megjegyzés: nekem az Unibet felülete nem annyira tetszik. Minden eszközön zabálja a memóriát és keci lassú... de itt még úgy láttam létezik MC befizetés ezért kipróbáltam.
Köszi előre is ha válaszoltok :)

Első kérdésedre válaszolnék: 2017-ben ritka az a hiteles online iroda, ahol nem kérnének azonosító dokumentumokat, kifizetés előtt.

Idézetet írta: Szurki Dátum október 31, 2017, 13:10:59
Mivel nem nagyon játszottam még itt ezért 3 kérdésem lenne :)

1, a kifizetésnek nincs "önigazolási" feltétele? (személyi igazolváy, útlevél, bankszámlakivonat...stb.)
2, banki kiutalást választanék és látom, hogy euroban történik a kifizetés valamilyen közvetítő által. Jelenthet ez bármilyen problémát a bankomnál? (Otp)
3, minden banki kiutalás ingyenes, havonta hányszor lehet kérni?
4, a tapasztalatok alapján valóban megjön 1-3 napon belül?

Egy megjegyzés: nekem az Unibet felülete nem annyira tetszik. Minden eszközön zabálja a memóriát és keci lassú... de itt még úgy láttam létezik MC befizetés ezért kipróbáltam.
Köszi előre is ha válaszoltok :)

Euróban jön az összeg, ha nem euró számlád van az otp-nél, akkor ők váltanak neked és még konverziós díjat is felszámítanak.
Pár nap alatt valóban megjön és az unibet részéről nincsen külön költsége a kiutalásnak, de valójában elég sokat bukhatsz rajta, hisz feleslegesen váltják át kétszer a pénzed, plusz ugye a deviza fogadásának lehet külön díja is.
(ehhez jön még az is, hogy ha mondjuk az utalás ideje alatt 1-2%-ot erősödik a forint, akkor az is a te veszteséged lesz. Persze forint gyengülésnél nyerhetsz is rajta.)

Idézetet írta: Knapp Dátum október 31, 2017, 18:36:08
Euróban jön az összeg, ha nem euró számlád van az otp-nél, akkor ők váltanak neked és még konverziós díjat is felszámítanak.
Pár nap alatt valóban megjön és az unibet részéről nincsen külön költsége a kiutalásnak, de valójában elég sokat bukhatsz rajta, hisz feleslegesen váltják át kétszer a pénzed, plusz ugye a deviza fogadásának lehet külön díja is.
(ehhez jön még az is, hogy ha mondjuk az utalás ideje alatt 1-2%-ot erősödik a forint, akkor az is a te veszteséged lesz. Persze forint gyengülésnél nyerhetsz is rajta.)
Köszönöm a válaszod! :)
Kedden kértem kiutalást, nem nagy összeget 11ezer Ft-ot. Ma érkezett meg a pénz, tehát két napot kellett várni rá ami teljesen okés :) Forint alapú számlám van és 10959 Ft érkezett meg, ez a 41 Ft veszteség gondolom az átváltásokból ered, de ez a 0,37 %-os "költség" így még az elfogadható kategória szerintem.
Remélem másoknak is tudtam segíteni ha elolvasták.

#2888 november 08, 2017, 19:33:44, Schleck
K&H Bank 80k kiutalásból majdnem 2k-t nyelt.. Azért az nem olyan kevés.
Az Unibet teljesen korrektül váltott, még kicsivel az aktuális középárfolyam felett is..

Idézetet írta: Szurki Dátum november 02, 2017, 14:22:07
Köszönöm a válaszod! :)
Kedden kértem kiutalást, nem nagy összeget 11ezer Ft-ot. Ma érkezett meg a pénz, tehát két napot kellett várni rá ami teljesen okés :) Forint alapú számlám van és 10959 Ft érkezett meg, ez a 41 Ft veszteség gondolom az átváltásokból ered, de ez a 0,37 %-os "költség" így még az elfogadható kategória szerintem.
Remélem másoknak is tudtam segíteni ha elolvasták.

Melyik banknál van a számlád?


Idézetet írta: Szurki Dátum november 09, 2017, 18:36:41
Otp-nél :)

Nálam az otp pluszban számolt konverziós díjat tavasszal, 1% körülit.
Külön tételként jelent meg a számlakivonaton.
Ezért is kérdeztem.  :)
A plusz költség nélkül nálam is hasonlóan váltott.

De ettől függetlenül, ha az utalás alatt erősödik a forint az nekünk veszteség lesz, ha gyengül, akkor meg nyerünk rajta.

Unibet TV: Tenisz világbajnokság Londonban - ÉLŐ közvetítés

Mint minden évben, az idén is az ATP stílusosan búcsúzik az idénytől a legjobb nyolc játékos exkluzív tornájával. Fogadj az összecsapásokra és kövesd élőben a versenyt az Unibet TV-n.



sziasztok , aki az unibettől többször kért ki pénzt a bankszámlájára, volt gondja már az adóhatósággal vagy itt mindenki legálisan leadózza a felét a nyereményének ?

Szia,

Én tegnap kértem ki 7 ezret, ma 5-öt, de még nem kerestek.