Unibet Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 3 vendég van a témában


Idézetet írta: demonsss1992 Dátum november 11, 2017, 00:05:43
sziasztok , aki az unibettől többször kért ki pénzt a bankszámlájára, volt gondja már az adóhatósággal vagy itt mindenki legálisan leadózza a felét a nyereményének ?

Kérdésedre a válasz (globális, nem csak Unibetre érvényes):

https://www.sportfogadas.org/forum/index.php/topic,2912.msg690263.html#msg690263

Idézetet írta: davixxx Dátum november 11, 2017, 08:37:37
Szia,

Én tegnap kértem ki 7 ezret, ma 5-öt, de még nem kerestek.


7k +5k euro az úgy potom 3,5 milka. Ez igen apukám.

Idézetet írta: markymark Dátum november 11, 2017, 13:26:20

7k +5k euro az úgy potom 3,5 milka. Ez igen apukám.
.


Jaja, szval ha kell valakinek kölcsön tudja hol talál.  ;D

Viccet félre téve én úgy tudom hogy ilyen 800ezerig kb nincs semmi, utánna már lehet.

A tenisz promóért jóváírták már valakinek az 1500 ft-os ingyenes fogadást?

Mondjuk meccs előtti fogadásokat írtak, de azt nem láttam, hogy mindenképpen aznapiakra kéne fogadni.

#2899 november 20, 2017, 11:50:38, SPF Admin
Unibet TV: Nemzetek teniszharcának döntője - ÉLŐ közvetítés

Egy utolsó ötmeccses ütközetben dől el az idei Davis Kupa győztese. Fogadj a három napos eseményre és nézd élőben a hagyományos torna kimenetelét az Unibet TV-n.



Az unibettől is követi valaki ezt a fórumot?

Kicsit fárasztó, hogy mennyit kell az ügyfélszolgálattal feleslegesen levelezni, miközben esély alig van rá, hogy megoldják  a problémát.
Mint ha szándékosan próbálnának lepattintani az értetlenségükkel...

Múlt kedden írtam az irodának, hogy még csak egy ingyenes fogadást kaptam meg a tenisz promóban, pedig vasárnap és hétfőn is játszottam.
Aliz válaszolt, hogy a hétfőiért kaptam meg, látja, már használom is, úgyhogy sok sikert és tekintsem meg a fantasztikus promócióikat!
Mondom, akkor esetleg a vasárnapi után mikor várható a jóváírás? Bemásoltam neki a fogadás képernyőképét, ahol minden adat részletesen látszik.
Válasz: adjam meg a fogadásom kuponazonosítóját.    :o
Na nem mintha nem látszott volna az előző üzenetemben, de azért megadtam újra.
Oké, továbbítja a bónuszosztálynak, türelmet kér, majd visszajeleznek.

Vártam 3 napot, miközben hol megkaptam az ígért ingyenes fogadásokat, hol nem, aztán félve rákérdeztem, hogy mi a helyzet, mert visszajelzés csak nem jött.
Aliz mai válasza: megvizsgálták a reklamációmat és én ezután a vasárnapi fogadás után megkaptam 14-én, kedden a bónuszt.

Ugye a 14-én megkapott bónuszról pont Aliz állította először, hogy azt a hétfői fogadásomért kaptam.   ::)

Az a "jó" az ilyen követhetetlen és rendszertelen jóváírásokban, hogy bármelyik 1500 ft-ra mondhatják, hogy te azt pont azért a napért kaptad, ami miatt reklamálsz!
A példa szerint több napot is "be lehet védeni" egy jóváírással.   :)

Összességében 8 napból 3-at sikerült  jóváírniuk eddig, de elvileg a mai munkanapon a hétvégieket még pótolhatják, így megvárom az estét és csak azután reklamálok újra, összevontan az egész heti fogadástörténettel.

Lehet, hogy a bukméker jóváhagyását igénylő téteket nem számolják? (pedig mindig az egész 9000 ft jóváhagyását kértem)
Vagy bizonyos fogadástípusokat nem fogad el automatikusan a rendszerük? Vagy nem CET szerint van beállítva a promó órája?
Ezt sem tudom követni, amíg azt sem tudom, hogy a jóváírt bónuszokat egyáltalán mely fogadások után kaptam meg.



Továbbítom az ügyet az irodának, hátha tudnak gyorsabban segíteni, illetve fejleszteni az egészet, hogy hatékonyabban működjön.  :beerchug:

Idézetet írta: SPF Admin Dátum november 20, 2017, 12:15:03
Továbbítom az ügyet az irodának, hátha tudnak gyorsabban segíteni, illetve fejleszteni az egészet, hogy hatékonyabban működjön.  :beerchug:

Ha legalább tudnám, hogy Aliz csinos, már kevésbé bosszantana...

Idézetet írta: Knapp Dátum november 20, 2017, 12:22:52
Ha legalább tudnám, hogy Aliz csinos, már kevésbé bosszantana...

Ígérem, ezt is megkérdem.  ;D

Annyit elárulhatok, hogy van/volt nagyon csinos Unibetes ügyfélszolgálatos is.  :D

Nekem most kivételesen nem volt problémám ezzel az akcióval, folyamatosan kaptam másnap az ingyenes fogadásokat, a péntek-szombat-vasárnapit pedig az előbb írták jóvá egyszerre. Egyébként ha itt kimarad egy jóváírás, akkor tényleg nehéz követni, hogy pontosan melyikről is van szó, régebben más akciónál már én is jártam így.
Helyi idő szerint számított az akció, mivel a tegnapi fogadást nem sokkal éjfél után tettem és jóváírták az után is.(kicsit féltem is hogy GMT időzóna szerint nem fog beleszámítani, de akkor emiatt nem kell aggódni)
A vasárnapi nyitónap nálam kimaradt, mert akkor még nem tudtam erről a promócióról.

Most éppen belépni sem tudok.
Remélem, nem arról van szó, hogy Aliz rám unt.

#2906 november 20, 2017, 16:04:14, Salvio
Nem tudok belépni most én sem, communityn ezt írják: There are ongoing log in issues across all markets, sorry for the inconvenience! We'll update here on the community once it's solved!

szerk: meg is javult közben

Nálam is működik már újra és látom, hogy nekem is pótolták a 3 hétvégi freebetet, így egyből 8/6-ra javult  a jóváírási arány.   :)

Aliz?
Who the f... is Aliz? :)

Idézetet írta: monet Dátum november 20, 2017, 17:03:24
Aliz?
Who the f... is Aliz? :)
Régebben hallottam egyről, népszerű volt a társaságban  ;)