Unibet Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 3 vendég van a témában


#3045 április 07, 2018, 14:06:30, SPF Admin
Idézetet írta: dzolikam Dátum április 07, 2018, 12:58:47
Sziasztok!
Én is nyertem az unibeten le is korlátozott ha nem is nullára de nem tudok tenni nagyobb tétet!
1,5 odds kb 800 ft max
Most egy 1,08-ra engedné 7 ezret!
Gondolom ez a tiltás végleges!
Vagy nem?
Arbitrázst csináltam nagy téttel elég sokszor ki lehetett játszani a rendszert még élőben is!

Gratulálok.  :ok:

Kérdésedre meg is adtad a választ.

Bankot raboltam, s most elzártak. Miért?

Kár,pedig jó oddsok vannak az oldalon!
Valahogy vissza kéne találni az oldalra! 🙂

Másnál sem működik az unibet oldala ? Sport, valamint az élőfogadás része ???

Idézetet írta: András Dátum április 07, 2018, 15:49:12
Másnál sem működik az unibet oldala ? Sport, valamint az élőfogadás része ???
De nem ám....
Mobileszközről mondjuk ment nekem.

Imádom, hogy minden második nap szét van esve az oldal. Hol betölt, hol nem, hol inaktivitásra hivatkozva szó szerint 20 mp után kiléptet vagy fogadásnál kommunikációs hibát ír...
Ahhh.... ;D

Idézetet írta: csacsa44 Dátum április 06, 2018, 20:27:41
Valami történt, újra tudok fogadni. Szegény tárcám.  ;D

Furcsa, hogy ez történt számláddal. Jött a válasz az Unibettől, hogy nullára amúgy sem szoktak korlátozni. Ezért is érdekes, hogy ez megtörtént.

Idézetet írta: SPF Admin Dátum április 11, 2018, 13:44:06
Furcsa, hogy ez történt számláddal. Jött a válasz az Unibettől, hogy nullára amúgy sem szoktak korlátozni. Ezért is érdekes, hogy ez megtörtént.

Vmlinuzt igazán leigazolhatnák a nyomik.

Sziasztok!:) Ma reggel vettem észre, hogy egy szombati kiutalasom, saját figyelmetlensegem miatt, rossz kártyára kertem ki. (Egy régi kártyámra amelyiket innaktivalnom kellett). Ilyenkor lehet valamit tenni, vagy remenykedjek hogy valakinek feltűnik hogy inaktív kartxara kertem a kifizetést és vissza utaljak a szamlamra?

Idézetet írta: LFCfanBoti Dátum április 16, 2018, 06:29:18
Sziasztok!:) Ma reggel vettem észre, hogy egy szombati kiutalasom, saját figyelmetlensegem miatt, rossz kártyára kertem ki. (Egy régi kártyámra amelyiket innaktivalnom kellett). Ilyenkor lehet valamit tenni, vagy remenykedjek hogy valakinek feltűnik hogy inaktív kartxara kertem a kifizetést és vissza utaljak a szamlamra?

Jött már email, hogy feldolgozták a kiutalási kérelmedet?
Ha nem, akkor még az unibet oldalán vissza tudod vonni.
Ha ez már nem megy, akkor írj az unibetnek, hátha ők még vissza tudják fordítani.
Nem tudom, feltűnik-e nekik, de ha elindul az utalás, még reménykedhetsz benne, hogy a bankod manuálisan jóváírja a számládon (az még megvan, ugye?), illetve innentől őket kell majd zaklatni azzal, hogy mi a teendő!

Mindenesetre töröld ezt a kártyát mindenhonnan, nehogy mégegyszer belefuss ilyenbe!

Idézetet írta: LFCfanBoti Dátum április 16, 2018, 06:29:18
Sziasztok!:) Ma reggel vettem észre, hogy egy szombati kiutalasom, saját figyelmetlensegem miatt, rossz kártyára kertem ki. (Egy régi kártyámra amelyiket innaktivalnom kellett). Ilyenkor lehet valamit tenni, vagy remenykedjek hogy valakinek feltűnik hogy inaktív kartxara kertem a kifizetést és vissza utaljak a szamlamra?
1 hónap múlva meglesz a pénzed ,
Nekem legalább is így csinálták.

Ne idegesíts, ez komoly?

Mennyit kértél ki?

380000 ,péntek 18.30-kor tranzakcióként könyvelve,mint kifizetés már eltünt!

Idézetet írta: Wonder68 Dátum április 16, 2018, 13:19:38
Mennyit kértél ki?
nem olyan nagy összeg, 5000 forint körüli összegről van "csupán" szó, csak váratlanul ért ma reggel amikor feleszméltem hova küldtem a pénzt  :bash:

Idézetet írta: ombre740907 Dátum április 16, 2018, 13:22:53
380000 ,péntek 18.30-kor tranzakcióként könyvelve,mint kifizetés már eltünt!

Szia,

Enyhén eltévedtél a témák között. Ez az Unibet fóruma, a kérdésed pedig a Betclic témában tetted fel (arra még nem jött válasz).

https://www.sportfogadas.org/forum/index.php?topic=4859.msg710775#msg710775