Unibet Infó

Előző téma - Következő téma

precike123 és 3 vendég van a témában


Hali!
Kértem kifizetést bankszámlára. Az Unibetes számlám forintos, de mégis kevesebbet utaltak ki mint amennyit kértem. Valamint még abból is levontak 640Ft-ot. Itt ez a szabály, hogy váltogatják a forintot euróra és vissza is? Hát ez nagyon barátságos!?

Idézetet írta: lulu65bj Dátum március 22, 2019, 20:36:44
Hali!
Kértem kifizetést bankszámlára. Az Unibetes számlám forintos, de mégis kevesebbet utaltak ki mint amennyit kértem. Valamint még abból is levontak 640Ft-ot. Itt ez a szabály, hogy váltogatják a forintot euróra és vissza is? Hát ez nagyon barátságos!?

Szia,

Tudomásaim szerint nem belföldi utalásról van szó, hanem nemzetközi, s ebben az esetben a procedúra: Unibetes HUF számla - átváltás euróra (valószínűleg középárfolyamon) - bejön a pénz euróban - bank átváltja (ki tudja milyen árfolyamon forintba).

Szóval nem ártana megkérdezni a bankot is, hogy ők hogyan váltottak.  ;)

a nyereménynövelők nálatok is eltűntek?

Idézetet írta: Schleck Dátum március 30, 2019, 10:13:37
a nyereménynövelők nálatok is eltűntek?

Igen. De érdekes, hogy tegnapelőtt még kint volt az e hétre érvényes adag. Már a promóciók oldalán sincs kint náluk.

Valószínűleg a fogadásépítő lesz helyette.

Hali!
Sajnos nincs Neteller se Skrill!

Idézetet írta: Tipp9000 Dátum április 23, 2019, 18:29:20
Nincs Neteller befizetés,vagy csak én nem találom?

Idézetet írta: lulu65bj Dátum április 23, 2019, 18:54:32
Hali!
Sajnos nincs Neteller se Skrill!

Nekem van mindketto.

Idézetet írta: RedMunchen Dátum április 23, 2019, 20:00:19
Nekem van mindketto.

Erre kiváncsi lennék, hogy mi alapján döntik el, kinek lehet, kinek nem. Régebben nekem is volt.Skrillel fizettem mindig ki-be.Aztán egy nap hirtelen eltünt.Azóta sem tudom hogy miért.

Hello.

Most kértem az első kifizetésem banki átutalással.
A bank nevének(K&H)a megadásánál nem engedte, hogy ezt a '&' karaktert használjam, ezért 'KH Bank Zrt.' - t írtam oda.
Így is rendben lesz az utalás?
(Az IBAN-t meg a nevet sikerült kitöltenem.)
😁

Idézetet írta: tsabigo Dátum április 23, 2019, 21:36:59
Erre kiváncsi lennék, hogy mi alapján döntik el, kinek lehet, kinek nem. Régebben nekem is volt.Skrillel fizettem mindig ki-be.Aztán egy nap hirtelen eltünt.Azóta sem tudom hogy miért.

Mondjuk az sem a tegnap, tegnapelőtt volt, amikor eltűnt a Skrill, mint fizetőeszköz.

Biztos megvan az indokuk, hogy miért cselekedtek így.

Manapság úgy látszik egyeseknek újra van Skrill/Neteller.  ;) Akinek nem jelenik meg, az esetleg érdeklődjön az ügyfélszolgálatnál.

Idézetet írta: mckooze Dátum április 23, 2019, 23:27:27
Hello.

Most kértem az első kifizetésem banki átutalással.
A bank nevének(K&H)a megadásánál nem engedte, hogy ezt a '&' karaktert használjam, ezért 'KH Bank Zrt.' - t írtam oda.
Így is rendben lesz az utalás?
(Az IBAN-t meg a nevet sikerült kitöltenem.)
😁

Valószínű, hogy nem lesz gond.  ;)

Most volt az első kifizetésem az oldalról banki átutalással. az lenne a kérdésem hogy tapasztalatok szerint mennyi idő még megérkezik  a pénz? Most reggel 7kor indítottam a kifizetést. Köszi a válaszokat előre is.

2-3 munkanap, általában.

Délutánra megkapod szerintem nekem is mindig megszokott jönni.

Fogadott valaki tegnap 3000 ft-ért annak reményében az nb1-re, hogy ma kap 1500 ft-os PL ingyenes élő fogadást?
Látjátok bármi jelét annak, hogy ebből lesz valami?