Unibet Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 3 vendég van a témában


Idézetet írta: MessiÁs Dátum október 14, 2019, 20:43:45
A számlámon a jelenlegi bonuszoknal jelzi hogy van egy aktiv freebetem, de persze fogadaskor meg se latszik..

Egyebkent a kezi bles lenne, elvileg.

Egyéb részletet nem ír? Esetleg kérdezz rá az ügyfélszolgálaton, hogy azt mikor tudod felhasználni.

Idézetet írta: benedek185 Dátum október 14, 2019, 21:13:57
Sziasztok!

Nektek mennyi idő mostanában egy kifizetés Visa kártyára? Máskor 2 nap alatt megjött nekem, most meg már lassan 5 napja várok rá.

Csak munkanapokat számoltál?

Nem tudom ki hogy van vele, de engem baromira idegesít egy dolog ennél az irodánál. Pl. élőben teniszmeccsen pontot szerez az egyik játékos, ami 1-2 másodpercig meg is jelenik az eredményjelzőn (változik az odds is), majd hirtelen visszaugrik az előző értékre (a pont is és az oddsok is ??!!). Maaaaaaajd 10-15 mp múlva újra helyesen megjelennek az oddsok és az előbb nyert pont az eredményjelzőn. Csináltam erről egy képernyőfelvételt, amin 2x is előfordul ez a bug. (1:45-től és 2:45-től).
Kérdésem: Ez csak nálam fordul elő, vagy nálatok is volt már ilyen?
(A csatolás nem sikerült, ezért a lenti linkről lehet letölteni a videót (7.4MB), remélem nem tilos így :))
http://users.atw.hu/arbmachtfrei/unibet_odds.mp4

Lattam mar hasonlot, de nem foglalkozok vele. Mert ha vissza is ugrik a pont a peldadnal. 30 15rey az oddsnal latom hogy tényleg 30 30 az ereemeny hisz csokkent az odds.

Amugy azt javalsom nyiss egy bet365 oldalt es ott kovesd az eredményt. En az unibeten fogadok, de az eredmenyeket a beten kovetem. Kijelolom kedvencekbe os ott nezem a valtozasokat.

Ez mondjuk jó ötlet, de azért nem ezt várnám el egy vezető fogadóirodától. Én eleinte arra gondoltam, hogy a pontot rossz játékosnak írták be és gyorsan visszavonták. Amikor azonban ez többször is előfordult, akkor már gyanús volt a dolog. És sajnos már jártam úgy is, hogy azt hittem ez a már ismert bug, aztán fogadtam, majd jött a szokásos  pontvisszavonás és végül kiderült, hogy ez nem bug, hanem valós pontjavítás a másik játékos részére (természetesen buktam a fogadást... :( )

Idézetet írta: dgabesz Dátum október 15, 2019, 00:42:55
Nem tudom ki hogy van vele, de engem baromira idegesít egy dolog ennél az irodánál. Pl. élőben teniszmeccsen pontot szerez az egyik játékos, ami 1-2 másodpercig meg is jelenik az eredményjelzőn (változik az odds is), majd hirtelen visszaugrik az előző értékre (a pont is és az oddsok is ??!!). Maaaaaaajd 10-15 mp múlva újra helyesen megjelennek az oddsok és az előbb nyert pont az eredményjelzőn. Csináltam erről egy képernyőfelvételt, amin 2x is előfordul ez a bug. (1:45-től és 2:45-től).
Kérdésem: Ez csak nálam fordul elő, vagy nálatok is volt már ilyen?
(A csatolás nem sikerült, ezért a lenti linkről lehet letölteni a videót (7.4MB), remélem nem tilos így :))
http://users.atw.hu/arbmachtfrei/unibet_odds.mp4
Nem csak nálad van ez, ugyanezt csinálja pl. a focinál is.
Gól születik és egy pillanatra átírja, majd kb fél percig visszaugrik a korábbi állapotába az eredményjelző.

Köszi a válaszokat! Annak örülök, hogy nem nálam van a hiba.

Kosárlabdánál és kézinél is észrevettem már ezt. Beesik egy 2 pontos, felvillan az új eredmény, majd pár mp-ig visszaugrik az előzőre, majd pár mp múlva az új/végleges eredményt mutatja. Csakhát ugye aki pontokra és összesítettre fogad alá/fölé, annak nagyon nem mindegy az idő, sem az, hogy amikor fogadni akar, akkor ténylegesen hány pontnál tartanak is a csapatok.

Idézetet írta: SPF Admin Dátum október 14, 2019, 21:50:07
Csak munkanapokat számoltál?

Na basszus ez jogos mondjuk. Elfelejtettem, hogy a hétvége nem számít bele, bár már így is a 4. munkanap ez, mióta kértem a kifizetést.

Miert nem kered ki a kartyahoz tartozo bankszamlara, ami ugyanaz. Az a kovetkezo munkanap mindig megjon. Sot, nekem volt olyan hogy reggel 6kor kikert pénz is megjott aznap delutan.

Idézetet írta: benedek185 Dátum október 15, 2019, 12:59:01
Kosárlabdánál és kézinél is észrevettem már ezt. Beesik egy 2 pontos, felvillan az új eredmény, majd pár mp-ig visszaugrik az előzőre, majd pár mp múlva az új/végleges eredményt mutatja. Csakhát ugye aki pontokra és összesítettre fogad alá/fölé, annak nagyon nem mindegy az idő, sem az, hogy amikor fogadni akar, akkor ténylegesen hány pontnál tartanak is a csapatok.

Pontosan rávilágítottál a lényegre! Az oké, hogy felpattintok egy új ablakot és egy másik irodánál követem a mérkőzést (ha egyáltalán ott is közvetítik), azonban ez így baromira körülményes. Egy hülye példa erre: ez kb olyan, hogy otthonról elindulok biciklivel, de tudom hogy néha nem világít az első lámpa, ezért a zsebemből előveszem a zseblámpát és azt használom helyette, mert az tutira világít (persze ha van benne elem :) ). Vicces...

#3341 október 15, 2019, 13:26:55, benedek185
Idézetet írta: MessiÁs Dátum október 15, 2019, 13:08:52
Miert nem kered ki a kartyahoz tartozo bankszamlara, ami ugyanaz. Az a kovetkezo munkanap mindig megjon. Sot, nekem volt olyan hogy reggel 6kor kikert pénz is megjott aznap delutan.

Tudom, csak én most a Revolutos kártyámra akartam kikérni.

Idézetet írta: dgabesz Dátum október 15, 2019, 13:10:52
Pontosan rávilágítottál a lényegre! Az oké, hogy felpattintok egy új ablakot és egy másik irodánál követem a mérkőzést (ha egyáltalán ott is közvetítik), azonban ez így baromira körülményes. Egy hülye példa erre: ez kb olyan, hogy otthonról elindulok biciklivel, de tudom hogy néha nem világít az első lámpa, ezért a zsebemből előveszem a zseblámpát és azt használom helyette, mert az tutira világít (persze ha van benne elem :) ). Vicces...

Továbbítjuk a jelzet hibát nekik, hátha tudják javítani.

Köszönjük szépen!  :beerchug:

Ja, Revolut, az mas. Egyebkent az unibet nem nagyon ragaszkodik hogy ugyanoda fizessen ki ahonnan befizettel. Nekem gond nelkul megy a maestro - skrill/neteller