Unibet Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában


Üdv mindenkinek! Az lenne a kérdésem hogy ha becsületesen fogadok (nem arbolok,csak egy IP címet használok stb.) Akkor az iroda is hagy fogadni vagyis nem korlátoz le?

Ha sokat nyersz és főleg kis piacokon, akkor igen.

Emailben jött a pénteken a szokásos kézi promó, 3,5k 3,5k freebetért. Erre 2kt kaptam(de legalább azonnal)

Meg tegnap hogy 12k fogadásért (tegnap) 6k freebet.Erre mára ajóváírás előtt eltűnt az üzenet a belső levelek közül, én meg bár gondoltam rá, de nem screenshotoltam.. :DDDD



Jól sejtem, hogy ez azt jelenti, hogy ha bármire fogadok 3.500-ért, ami minimum 1.40-es odds, akkor kapok egy ingyen fogadást 3.500-ért a Wales meccsre!?  ???

Idézetet írta: zsivany20 Dátum november 18, 2019, 09:08:19


Jól sejtem, hogy ez azt jelenti, hogy ha bármire fogadok 3.500-ért, ami minimum 1.40-es odds, akkor kapok egy ingyen fogadást 3.500-ért a Wales meccsre!?  ???
Én is ezt hittem de nem került a fogadàsom lezàràsa utàn az aktív szekciòba

Az uru meccsre kellett volna fogadni. En is beleugrottam

Idézetet írta: MessiÁs Dátum november 18, 2019, 12:27:09
Az uru meccsre kellett volna fogadni. En is beleugrottam

Szerintem ebbe mindenki... igazán odaírhatnák, hogy ez mégsem elérhető/függő ajánlat...  ???

Egy reklamalast megerne mondjuk..

#3383 november 18, 2019, 17:24:49, SPF Admin
Idézetet írta: zsivany20 Dátum november 18, 2019, 09:08:19


Jól sejtem, hogy ez azt jelenti, hogy ha bármire fogadok 3.500-ért, ami minimum 1.40-es odds, akkor kapok egy ingyen fogadást 3.500-ért a Wales meccsre!?  ???

Írja a bónuszszelvényen, hogy a Wales - Magyarország mérkőzésre érvényes, élő fogadásként. Világos, mint a fehér segg.  ;D

Szerintem aki kvalifikált erre a bónuszra, annak bal oldalt azt írja, hogy 1/1, és nem 0/1.

Idézetet írta: SPF Admin Dátum november 18, 2019, 17:22:41

Szerintem aki kvalifikált erre a bónuszra, annak bal oldalt azt írja, hogy 1/1, és nem 0/1.

Aki - szerintük - kvalifikált erre a bónuszra, az már nem a Függőben, hanem az Elérhető ingyenes fogadások között látja ezt a promót.
Ott mutatja 1/1-nek.


Igen, csak így ebből nem derül ki, hogyan lehet kvalifikálni, vagy miért nem... de ha nem, akkor meg miért van a "Függőben" lévőknél...  Megvagyok én a freebet nélkül, csak így félrevezető.  :)



Hát őőő nah... ha "az illetékes osztály" sem tudja, akkor nekem honnan kéne tudnom!?   ??? :D

Mert nem is volt, kicsit elkapkodták a dolgot.

Idézetet írta: zsivany20 Dátum november 19, 2019, 09:45:50
Igen, csak így ebből nem derül ki, hogyan lehet kvalifikálni, vagy miért nem... de ha nem, akkor meg miért van a "Függőben" lévőknél...  Megvagyok én a freebet nélkül, csak így félrevezető.  :)

Az jó, hogy berakják a függőben lévők közé, amíg nem kvalifikálsz, mert legalább látod, hogy nem hagytak ki a promóból és nem kell majd utólag reklamálnod.
Az persze hülyeség, hogy nem látszik, pontosan mire kellett volna fogadni, de hogy a függőben részben ott marad, az számomra elfogadható, mert elvileg előfordulhat, hogy egy fogadást csak a meccs után 1-2 nappal értékelnek ki, vagy te reklamálsz, hogy jogosult vagy a bónuszra ez idő alatt.

Szóval nem tudom, ebben a rendszerben mikor kéne kivenni a függőben részből az ajánlatot, én valószínűleg csak a teljes promó lezárulta után tenném.

Az agyam durran már el a hülyeséguktől.Fogadtam az uruk elleni mecsre és meg is jelent az aktív ingyenes fogadások között a 10 eurós ingyenfogadás,LIVE ONLY !Most akartam fogadni,de látom hogy már a lejártak közé került,mert ma 19.37-ig van írva a határideje!LIVE ONLY!!A meccs meg 20.45-kor kezdődött.
Ezt a 10 eurós ingyenfogadást még megreklamálom náluk és aztán befejeztem.Lehet dumálni bármit,az utóbbi idők leghülyébb supportos csapatát hozták össze.Ennyi elég volt belőlük.