Unibet Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában


Idézetet írta: Knapp Dátum november 21, 2019, 15:31:50
Azért kíváncsi lennék az iroda hivatalos véleményére ezzel a promóval kapcsolatban, mert megint csak bizonygatják nekünk a felkészült munkatársak, hogy nem teljesítettük a feltételeket, ahelyett, hogy belátnák a hibájukat.
Mondjuk én már idegesen írtam nekik tegnap, mert kurvára unom, hogy a saját promóikat sem látják át és az első (egy-két) email mindig azzal megy el, hogy én vagyok a hülye és véletlenül sem ők hibáztak.
Írtam nekik, hogy leszarom, megkapom-e, de legalább nézzenek már utána, mit basztak el!
Most biztosan azt teszik, mert nem válaszolnak.
Ugyanez volt a chaten is (de ott legalább válaszoltak  ;) ),vagy háromszor kaptam azt a süket választ hogy lejárt a promóra kapott ingyenfogadásom,mert nem játszottam meg.Kértem a beszélgetőpartnerem hogy magyarázza el nekem hogy hogyan kellett volna felhasználnom ha csak konkrétan egy eseményre volt érvényes és élőben,de addigra már lejárt a felhasználási ideje.Írja le a módszert és legközelebb úgy csinálom.Végre ezen elgondolkodott és
még néhány kör (mi volt a feljogosító fogadás azonosítószáma?,felhívom az illetékes osztályt,stb) után ismerte el a hibájukat és adták meg helyette a másik fogadási kupont.
De már korábban írtam hogy miként jártam a pókeres problémámmal:legalább négy levélváltás után is ugyanazt a hülye választ,kérdéseket kaptam vissza érdemi segítség nélkül.Ordító ellentéte volt annak a kb.két évvel ezelőtti esetnek amikor ugyanez a hiba lépett fel és amikor megkerestem őket akkor az ügyfélszolgálatos azonnal megkérdezte a hozzáértő informatikus kollégájukat(és meg is oldották a problémát).Az akkori csapat segítőkészsége ebben és más ügyekben a maximális volt,a jelenlegieké pedig a nullához közelít(ráadásul rengeteget hibáznak).
Én a magam részéről befejeztem velük a küszködést,semmi sem érdekel a pénzügyek zökkenőmentes intézésén túl (abban még sohasem hibáztak),ha valami bónuszt megkapok akkor jó,ha nem akkor nem kaparok utána,annyit már nem ér meg nekem a dolog.Mindenkinek ajánlom hogy chaten (angol,magyar)próbálkozzon,ott több az esély.

ingyen pöriket BL meccs után kiosztották már valakinek?

Idézetet írta: Schleck Dátum november 28, 2019, 19:11:10
ingyen pöriket BL meccs után kiosztották már valakinek?

Én már megkaptam, a bónusz ajánlatoknál kellett aktiválni és utána lehetett pörgetni a Troll Hunters 2 nyerőgépen.

Idézetet írta: Salvio Dátum november 28, 2019, 19:15:51
Én már megkaptam, a bónusz ajánlatoknál kellett aktiválni és utána lehetett pörgetni a Troll Hunters 2 nyerőgépen.

ja, kösz. Elfelejtettem, hogy így kell.

Erre a BL fordulóra nincs Troll Hunters promó?
Nem látom az oldalon.
Nagy érvágás lenne, mert a nyereményből akartam karácsonyi ajándékokat venni.

Idézetet írta: Knapp Dátum december 10, 2019, 11:16:04
Erre a BL fordulóra nincs Troll Hunters promó?
Nem látom az oldalon.
Nagy érvágás lenne, mert a nyereményből akartam karácsonyi ajándékokat venni.

Én sem látom pedig nekem is tetszett.

Nekem szerdán szokták kitenni

Idézetet írta: Knapp Dátum december 10, 2019, 11:16:04
Erre a BL fordulóra nincs Troll Hunters promó?
Nem látom az oldalon.
Nagy érvágás lenne, mert a nyereményből akartam karácsonyi ajándékokat venni.

A 2. fordulóban sem volt, nem? Én legalábbis eddig 4-szer vettem igénybe, tényleg hiányzik.

Idézetet írta: Tigris Dátum december 10, 2019, 22:21:10
A 2. fordulóban sem volt, nem? Én legalábbis eddig 4-szer vettem igénybe, tényleg hiányzik.

Reménykedtem, hogy legalább beteszik a bónusznaptárba...
Szerintem én csak a 3. fordulóban fedeztem fel, korábban elkerülte a figyelmemet.

Hali!
Ti be tudtok lépni? Se mobilon se asztali gépen nem enged be  :-\

Idézetet írta: Zsoca Dátum december 12, 2019, 17:35:02
Hali!
Ti be tudtok lépni? Se mobilon se asztali gépen nem enged be  :-\
Nálam is teljes halál!A póker progi se jön be :bash:

Most nem, de kb. másfél órája még be tudtam.

Ha jol tudom, Maltan van gebasz a nettel.

Nálam sem jön be ..  :D

Gatya teljesen... de már tegnap is volt egy ilyen időszak... plusz jó ideje feltűnt, hogy élő fogadásnál a piacok rendre zárolva vannak percekig, szinte tovább zároltak, mint nyitottak... Valami nagyon nincs rendben náluk újabban. :(