Unibet Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában


Mivel nem tudtam az okát, végigmentem, így:
Bejelentkezve voltam a fogadószámlára. De egy idő után kaptam az 504 idő túllépés üzenetet. Azóta nem tudok újra belépni, sőt a baj, hogy ki sem tudtam lépni. A számlám nyitva maradt. Újratöltöttem, frissítettem az oldalt. Hiába. Sütiket kikapcsoltam, majd modemet, routert, az útvonalválasztót ki, majd visszakapcsoltam. Utána újraindítottam a rendszert. Most egy másik üzenetet kaptam:404 not found. Újra begépeltem az URL-címet, most kiírta, hogy 500 error-  a szerver nem válaszol.
Az előző hozzászólások alapján akkor a hiba nem nálam van?

Rájöttek hogy a Fradi lennullázná őket a mai adventi promóval és kikapcsolták a szervert...


Az oldal már működik, de ha fogadást adnék fel, azt írja: "Műszaki hiba"   :-\

Már működik az oldal, igaz néha még akadozik, de türelmesnek kell lenni, és lehet használni. (Legalábbis nálam) :)

#3425 december 13, 2019, 17:23:33, Greipel
Kaszinó bónusz forgatásnál a normál egyenlegből vonódnak le először a tétek, vagy a bónusz egyenlegből?

*Már mindegy. 13 pörgetésből 12 nem lett nyerő, az az egy is 12 Ft-ot hozott ezen a kalózos okádékon...  :bash:


Szvsz 11-12-es szeriaval mar lehet remenykedni a top3-ban. Szerintetek is? Mondjuk Maradj Talponban nem jutok el addig, itt meg 50-50 kerdesek vannak, bar egyelore hibatlan vagyok.  :redchug:

A freebetet nem az aktuális napot követően kellene jóváírniuk? Mert ez 3 nap alatt sem sikerült nekik, úgyhogy ha ez így van, akkor ehhez is csak gratulálni tudok.  :noway:

Idézetet írta: betg Dátum január 01, 2020, 12:54:11
A freebetet nem az aktuális napot követően kellene jóváírniuk? Mert ez 3 nap alatt sem sikerült nekik, úgyhogy ha ez így van, akkor ehhez is csak gratulálni tudok.  :noway:

Nekem jóváírták másnap. Nem lesz jóváírva/hozzáadva a rendes főegyenlegedhez, hanem ha fogadni akarsz, akkor majd az eseményre kattintva ajánlja fel. Lehet ez a gond.

Nem tudom, kik fordítanak magyarra az Unibetnél, de rendkívül érzelemgazdag üzeneteket állítanak elő.

Pár hete egy reklámlevelükben még így szólítottak meg: "Kedves!" - de  úgy látszik, azóta eléggé megromlott a kapcsolatunk, mert most azt látom, hogy a nyerő széria tippjátékukban a vesztes tipp alatt a felirat: "Ó, szerencsétlen!"...

Sziasztok,

Sajnos az unibetnél nem lehet skrillen keresztül befizetni. Próbálta már valaki esetleg a Skrill Mastercardot?

Idézetet írta: Lancer Dátum január 07, 2020, 17:22:49
Sziasztok,

Sajnos az unibetnél nem lehet skrillen keresztül befizetni. Próbálta már valaki esetleg a Skrill Mastercardot?
Én is látom.Skrill és Neteller nem jelenik meg befizetésnél.Neteller megjelenik kifizetésnél,de ahoz meg bekellene fizetni vele,amit ugye nem lehet.1-2 hete vettem észre.Először kezdte a bet365,most jön az unibet.Kezd ez tendenciának tűnni,hogy a maradék bukik folyamatosan építik le a skrill-es ügyfeleket.Nyilván nem véletlen..

Idézetet írta: Maestro90 Dátum január 07, 2020, 17:29:48
Én is látom.Skrill és Neteller nem jelenik meg befizetésnél.Neteller megjelenik kifizetésnél,de ahoz meg bekellene fizetni vele,amit ugye nem lehet.1-2 hete vettem észre.Először kezdte a bet365,most jön az unibet.Kezd ez tendenciának tűnni,hogy a maradék bukik folyamatosan építik le a skrill-es ügyfeleket.Nyilván nem véletlen..
Nekem még ott van mindkettő a befizetésnél. De nekem bet365-ön is van. Mennyire régi a regisztrációd Unibetre?

Hú nemtudom de elég rég regeltem hozzájuk bet365 nekem is van.