Unibet Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 4 vendég van a témában


Üdv! Nagyon rég használtam az irodát! Néztem a profilom 9anita9 van nálatok meg adva! Egyszerüen nem tudok mit kezdeni vele,nem tudok belépni,de még regizni se! Semmi mást nem tudok4 Nem tudtok valahogy segiteni?

Idézetet írta: 19nita74 Dátum január 10, 2020, 12:23:50
Üdv! Nagyon rég használtam az irodát! Néztem a profilom 9anita9 van nálatok meg adva! Egyszerüen nem tudok mit kezdeni vele,nem tudok belépni,de még regizni se! Semmi mást nem tudok4 Nem tudtok valahogy segiteni?

Kértél jelszóemlékeztetőt?

Az emailt se tudom


Sziasztok.Leirom mi történt itt velem nemrég.Hangsúlyozom,nem vagyok forintbuzi,több szàzezret töltök itt fel havonta.Meghívtam egy baràtomat az oldalra.Volt most olyan akciò hogy 7000 ft plusz mikor elöször feltölti a szàmlàt freebet.Meghivtam feltöltötte freebet sehol.Ràjuk írok.vagy 3 napba került mire vàlaszoltak azt is úgy hogy ràjuk írtam,hogy ennyi idö utàn màr jò lenne ha vàlaszolnànak......persze mert a chat nyitva tartàsi idöben sem elérhetö,de ezt tudom,màr rutinosan mozgok itt.....Jött a vàlasz hogy irjak nekik ujra ha 72 oran belul nem irjak jòvà....közben a baràtom kipörgette a bònuszt,a 7000 et korrekten meg is kaptam, a freebet sehol....Hangsúlyozom ujra hogy nem ez a lényeg hanem az elvek hogy ígérnek valamit aztàn meg nem tartjàk be.Mondom ismerem öket vàrok még 72 òràt,mert a végén még ràkenik arra hogy a kiforgatàs utàn 72 òràval,holott azt írjàk hogy az elsö feltöltés utàn azonnal, de ugye a sajàt promòciòjukat sem értik,olvasni tudàst meg ne vàrj tölük.....tehàt írtam hogy ugyan mikor kapom meg azt amit màr több mint 1 hete kellett volna.Jött a vàlasz e-mail,azt kiemelem hogy viszonylag hamar úgy 4 òràra hogy tovàbbítjàk a felelös osztàlynak,sohasem jàrtam így,és itt megjegyzem nem sok jòt olvastam erröl itt ilyenkor.Kérdem én nem lehetett volna akkor ezt megtenni mikor elsönek írtam?Az a baj hogy nem szeretem ha hülyének néznek sem ilyen helyen sem a magànéletben...kicsit kezd ez màr bohòzatba àtmenni......

Sziasztok!
Tulajdonképpen egy általános kérdést fogok megfogalmazni, de ide írom, mert az Unibettal szemezek a leginkább.
Mi a helyzet most a külföldi irodákkol? Mennyire legális őket használni? Illetve olvastam valami az adózással kapcsolatban is, hogy Tippmixpro adómentes, ilyenek. Ez hogyan néz ki pl. egy Unibetnél.
Lényegében összefoglalva: lehet teljesen legálisan csinálni a dolgoz online, egy külföldi irodánál?

Idézetet írta: Mormont Dátum január 14, 2020, 21:42:32
Sziasztok!
Tulajdonképpen egy általános kérdést fogok megfogalmazni, de ide írom, mert az Unibettal szemezek a leginkább.
Mi a helyzet most a külföldi irodákkol? Mennyire legális őket használni? Illetve olvastam valami az adózással kapcsolatban is, hogy Tippmixpro adómentes, ilyenek. Ez hogyan néz ki pl. egy Unibetnél.
Lényegében összefoglalva: lehet teljesen legálisan csinálni a dolgoz online, egy külföldi irodánál?

Játszani bárhol játszhatsz, felhasználói oldalról sosem volt tiltás.

Az irodákról pár évvel ezelőtt megpróbálták elhitetni, hogy illegálisan szolgáltatnak, miközben pont a magyar szabályozás volt az EU szabályaiba ütköző, így pár, az irodák által megnyert per után ma már nem blokkolhatják az oldalaikat.
(a NAV oldalán honlap blokkolás végrehajtása felfüggesztve(technikai okok miatt) szöveg található...)

Nehezítésként az irodák bankszámláival kapcsolatos tranzakciók nem engedélyezettek, de kártyahasználattal és netes pénztárcákkal megoldható a banki átutalások megkerülése.

Adózni kell az online szerencsejáték nyeremények után - elvileg - de az elmúlt 10 évben mindössze egyetlen felhasználót láttam, aki azzal kérkedett, hogy ő becsületesen adózik.
Mondjuk szerintem ő is csak az autónepperkedésből származó bevételeit akarta ezzel tisztára mosni...

A tippmixpronál valóban nincs adófizetési kötelezettség.

Idézetet írta: Knapp Dátum január 14, 2020, 22:09:30
Játszani bárhol játszhatsz, felhasználói oldalról sosem volt tiltás.

Az irodákról pár évvel ezelőtt megpróbálták elhitetni, hogy illegálisan szolgáltatnak, miközben pont a magyar szabályozás volt az EU szabályaiba ütköző, így pár, az irodák által megnyert per után ma már nem blokkolhatják az oldalaikat.
(a NAV oldalán honlap blokkolás végrehajtása felfüggesztve(technikai okok miatt) szöveg található...)

Nehezítésként az irodák bankszámláival kapcsolatos tranzakciók nem engedélyezettek, de kártyahasználattal és netes pénztárcákkal megoldható a banki átutalások megkerülése.

Adózni kell az online szerencsejáték nyeremények után - elvileg - de az elmúlt 10 évben mindössze egyetlen felhasználót láttam, aki azzal kérkedett, hogy ő becsületesen adózik.
Mondjuk szerintem ő is csak az autónepperkedésből származó bevételeit akarta ezzel tisztára mosni...

A tippmixpronál valóban nincs adófizetési kötelezettség.

Köszönöm szépen a választ!

Akkor ezek alapján hogyan érdemes be- és kifizetést kezdeményezni? Ha jól értelmezem, akkor hiába fizetek be mondjuk mastercardos kártyával, nem fogom tudni ugyanezen az úton kikérni a pénzt? Vagy a "kártyahasználat" része pont erre vonatkozna?

Unibetnél lehet még be és kifizetést végrehajtani Skrill számláról?:D

Idézetet írta: LFCfanBoti Dátum január 31, 2020, 17:49:14
Unibetnél lehet még be és kifizetést végrehajtani Skrill számláról?:D

Nálam igen.

Idézetet írta: Mormont Dátum január 14, 2020, 22:39:01
Köszönöm szépen a választ!

Akkor ezek alapján hogyan érdemes be- és kifizetést kezdeményezni? Ha jól értelmezem, akkor hiába fizetek be mondjuk mastercardos kártyával, nem fogom tudni ugyanezen az úton kikérni a pénzt? Vagy a "kártyahasználat" része pont erre vonatkozna?

Ha még aktuális:
vannak irodák, amelyek VISA kártyára gond nélkül kifizetnek.
Elvileg ez MasterCardra is működik már itt-ott, de azt nem próbáltam.
Ugyanakkor most újra megy néhány irodánál a banki kiutalás is.
Szóval konkrétan irodára fókuszálva kell megtalálnod a legjobb megoldást.




Sziasztok!
Ha holnap reggel indítok egy kifizetést az megjön szerintetek délutánra?
banki kifizetés lenne.

Nekem jott meg reggel inditott(6korul) delutan a szamlamra.

Azonban most változott valami az unibetnel, nem tudom ez erinti e a feldolgozast.

Továbbra is szánalmas az iroda ügyfélszolgálata és bónusz részlege.

Február elején jelentkeztem a Bingo the Kid promóra, eljátszottam 50eurót ezen a szánalmas minisloton, de nem kaptam meg a 10euro bingo jegyem. Reklamáltam, napokig semmi válasz, újfent reklamáltam, a magyarok leráztak, nem értették még hogy én az első hetin vettem részt. Átmentem angolra, a chates megerősítette hogy jelentkeztem a promóra, de nem látja hogy játszottam volna a játékon. Elküldtem neki a dátumot, aztán a képernyőképet a hirtoryról. +napja semmi válasz. 9.én járt volna a jegy, ma 16.a, se jegy se válasz.


Aztán ma tettem siugrásra, második sorozat alatt,de még csak néhányan ugrottak. 4 h2hfogadás, menet közben 2lement amiből egy bejött, egy elment. Azonnal kiértékelték, de az utolsó 3ugró előtt, akik két h2hben benne voltak(Zajc,Kobayashi,Kraft) a nagy szél miatt törölték a 2.sorozatot, így az első sorozat eredménye a végeredmény. Én meg a végső helyezésre fogadtam, látszik is a tippeknél. Mivel mind a négy tippemet az eső sorozat után előrébb lévő versenyzőre tettem, így elvileg mind a 4fogadásom nyertes hisz az első sorozat eredménye a végeredmény.
Első lépésként visszavonták a vesztes tippem aztán a nyerteset is, volt 4 függő tippem. Tanakodhattak hogy értékeljék ki.. Aztán Kraft vs Kobayashit nyertesnek könyvelték el,a többi 3 meg void.


Nem értem hogy hozták össze. Egyrészt az érvénytelenítést sem értem, hisz van végeredmény,de azt sem hogy miért csak Kraft a nyerő. Ha azt a logikát követik, hogy a már leugrottakat töröljük de az utolsó 3ugrót kiértékeljük, akkor Kobayashi is veri Zajcot..


Írtam nekik chaten, van hivatalos végeredmény a fis oldaláról. De kötve hiszem hogy javítják.


Amíg nem kell levelezni velük addig nagyon jó iroda,de isten mentsen meg az ügyfélszolgálatuktól..