Unibet Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában


Már működik az oldal :ok:

Sziasztok!

A promóció miatt elkezdtem használni az Unibetet, de nagyon szokatlan. Hogy lehet egy függő fogadást "kivenni?"

Menj a meccsre ha single tettel es a fogadasok kozott ha ajanl ott kell lennie, vagy menj a fuggo fogadasokhoz.

Idézetet írta: MessiÁs Dátum augusztus 12, 2020, 21:45:25
Menj a meccsre ha single tettel es a fogadasok kozott ha ajanl ott kell lennie, vagy menj a fuggo fogadasokhoz.

Fogadásépítővel csináltam. Lehet ezért nem lehet?

Igen, azt nem lehet. Esetleg ha tudsz fogadj vissza penzzel.

Sziasztok!

Valakinek van infója róla, hol érem utol az ügyfélszolgálatot? Az honlapon egyedül egy segítség menüpontot találok, ami egy sablon kérdések-válaszok oldalra navigál.  :D

Valamint, tegnap még elérhető volt egy 15.000 ft lehetséges ingyen tét a BL-re, amihez az NB1-re kellett fogadni min. 1.40-es oddsal 15.000 ft értékben.
Ezt nektek sikerült kihasználni? Mert én fogadtam a Budaörs - Kisvárda meccsre, most mégsincs még nyoma sem ennek az egész dolognak.  :o

Az egyik témakört vagy kérdést lenyitod és ott már látszik a vedd fel a kapcsolatot panel.
Élő Chat: 11.00 - 19.00
Angol nyelvű ügyfélszolgálat elérhető a hét minden napján 24 órában.

Idézetet írta: Subi28 Dátum augusztus 18, 2020, 09:37:26
Sziasztok!

Valakinek van infója róla, hol érem utol az ügyfélszolgálatot? Az honlapon egyedül egy segítség menüpontot találok, ami egy sablon kérdések-válaszok oldalra navigál.  :D

Valamint, tegnap még elérhető volt egy 15.000 ft lehetséges ingyen tét a BL-re, amihez az NB1-re kellett fogadni min. 1.40-es oddsal 15.000 ft értékben.
Ezt nektek sikerült kihasználni? Mert én fogadtam a Budaörs - Kisvárda meccsre, most mégsincs még nyoma sem ennek az egész dolognak.  :o

Téged nagyon szerethetnek, mert nekem csak 3500-at adtak  ;D  Egyébként a fogadást kiváltó mérkőzés lezárása után rögtön megjelent az elérhetők között. Biztos, hogy a fogadásod érvényes feljogosító fogadás volt? Nem ingyenes fogadás, nem nyeremény növelős, nem cash out stb?

#3518 augusztus 18, 2020, 15:09:10, Subi28
Köszi Powell, már sikerült is diskurálnom egy munkatársukkal.  :)

Szimpla fogadás volt, gólok száma ázsiai 3 alatt 1.42-es oddson és push lett, de nem én cash outoltam, végig ment a fogadás.

"Amint latom a megtett 15000 Ft -os fogadas sajnos torolve lett, igy nem szamit bele a promocioba.
A promocio felteteli:
Cash out fogadással nem lehet részt venni a promócióban.
A rendszer jellegű (system-bet) fogadások nem számítanak bele a promócióba.
Tétvisszatérítés (törölt fogadások) esetén a fogadás nem számít bele a promócióba."

Ezt az indoklást kaptam, csak nem volt számomra egyértelmű, hogy az ázsiai hendikepre gondolnak tétvisszatérítés alatt.
Ha ezt egyértelműbben írják le, nyilván nem olyanra fogadok, ahol ez előfordulhatott volna.  :laugh:

Szerk.: Utólag átolvasva, azért leeshetett volna a dolog.  :-X Egyszer próbálnak meg ilyen jófejek lenni velem és tessék.  ;D

Én biztos nem hagynám annyiban a dolgot. Nagyon nem egyértelmű a feltétel. Egyértelműen oda kellene írni hogy pl egész ázsiai hendik nem számítanak.

Amúgy is van egy olyan jogi gyakorlat, hogy a nem egyértelmű dolgok pl egy szerződésben nem a fogalmazó javát szolgálják.


Szerintem fordulj az angol chathez és próbáld meg elmagyarázni a dolgot. Vagy legyél erélyesebb a magyarokkal és "követeld" a freebetet. Szerintem egyértelműen járna.

Aki részt vesz a BL gólok után a Troll Hunters 2-re járó ingyenpörgetéses promócióban, az csekkolja a promóció oldalát. Én az első meccsre, a Lipcse-PSG-re fogadtam. A tétrakás előtt megnéztem, hogy "feliratkozva" státuszom volt (annak ellenére, hogy emlékeim szerint a 3. körben még nem nyomtam rá). Most ismételten ránéztem, természetesen már úgy jelezte ki az oldal, hogy nem iratkoztam fel a promócióra.  :crazy:

#3521 augusztus 23, 2020, 20:23:11, Knapp
Idézetet írta: Tigris Dátum augusztus 23, 2020, 19:43:36
Aki részt vesz a BL gólok után a Troll Hunters 2-re járó ingyenpörgetéses promócióban, az csekkolja a promóció oldalát. Én az első meccsre, a Lipcse-PSG-re fogadtam. A tétrakás előtt megnéztem, hogy "feliratkozva" státuszom volt (annak ellenére, hogy emlékeim szerint a 3. körben még nem nyomtam rá). Most ismételten ránéztem, természetesen már úgy jelezte ki az oldal, hogy nem iratkoztam fel a promócióra.  :crazy:

Napokon keresztül azt jelezte feliratkozás nélkül nekem is, hogy fel vagyok iratkozva.
Természetesen így nem is engedett újra feliratkozni, most már lehet, a prromóció 5. napján, mikor már megtettem a fogadásaimat...

Megint a szokásos kiszámíthatóság és szakértelem.
Egy olyan promónál is belebakiznak, ahol az elmúlt két hétben azért kétszer működött a dolog.


Kiegészítés: nálam nem működik a feliratkozás most sem.
Az ikon látszik ugyan, de "próbáld újra később" üzenet jön.

unibet nálatok is elérhetetlen?

Chrome-ban bejött, de nehezen. Firefox nem

unibeten pillanatnyilag se élő chat nincs se poker kliens nem megy. :noway:
Nálatok működik?