Unibet Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában


Ha gond van, csak nezzetek ra a community oldalra. Ott mindig kozlik ha globalis a problema.

We're experiencing connections problems in Malta, leading to some markets as well as internal systems being unavailable.
We're working on getting everything back soon as possible, many apologies for the inconvenience.

Sziasztok!

Miért van az, hogy ha kártyára kérem ki a pénzem, akkor kb. 3 munkanap alatt jön meg, ugyanakkor amennyiben átutalással kérem, akkor általában 1 munkanap, de átutalásnál van egy vaskos euro/forint átváltási díj a banknál, de amikor kártyára kérem, akkor nincs.

Már kifizetésnél sincs meg a neteller/skrill opcio.
Vagy csak én nem vagyok nekik szimpatikus?


Nekem sincs, ne aggódj ;)

Már jóváírták a Szoboszlai gólért az 1500Ft ingyen fogadást :ok:

Transferwise Mastercard nem jó de a Revolutos elfogadják.

Hihetetlen, hogy a teljesen automatizált/automatizálható bónuszaikat továbbra se tudják normálisan jóváírni.
NFL-es promó se sikerült. A kézilabdásból is 3 fogadásból csak 1-et számolt be...
Vagy lehet direkt csinálják? - Mert nekem pl se kedvem, se időm reklamálgatni ezeket, meg 15 levelet váltani 1.500 forintért...

Idézetet írta: csacsi1899 Dátum szeptember 28, 2020, 11:42:46
Hihetetlen, hogy a teljesen automatizált/automatizálható bónuszaikat továbbra se tudják normálisan jóváírni.
NFL-es promó se sikerült. A kézilabdásból is 3 fogadásból csak 1-et számolt be...
Vagy lehet direkt csinálják? - Mert nekem pl se kedvem, se időm reklamálgatni ezeket, meg 15 levelet váltani 1.500 forintért...

Ilyen esetben javasolt egy e-mail küldése. Ez talán a legjobb útvonal a probléma megoldására.

Idézetet írta: csacsi1899 Dátum szeptember 28, 2020, 11:42:46
Hihetetlen, hogy a teljesen automatizált/automatizálható bónuszaikat továbbra se tudják normálisan jóváírni.
NFL-es promó se sikerült. A kézilabdásból is 3 fogadásból csak 1-et számolt be...
Vagy lehet direkt csinálják? - Mert nekem pl se kedvem, se időm reklamálgatni ezeket, meg 15 levelet váltani 1.500 forintért...

Nem tudom, mi lehet a gond nálad; én nagyon örülök neki, hogy automatizálták a dolgot, mert azóta nekem tényleg rendesen működik - míg előtte hetekig kellett levelezgetni velük, hogy jóváírják a bónuszt... Most egyértelmű a dolog: ha látom a függő bónuszok között, és megteszem a megfelelő fogadást, utána egyből átkerül a felhasználhatók közé.

Mondjuk, ha kicsit is tudsz angolul, akkor érdemes inkább az angol chattel próbálkoznod. A magyarok - úgy vettem észre - nem mindig állnak a helyzet magaslatán.

Idézetet írta: Assassin Dátum október 01, 2020, 18:26:06
Nem tudom, mi lehet a gond nálad; én nagyon örülök neki, hogy automatizálták a dolgot, mert azóta nekem tényleg rendesen működik - míg előtte hetekig kellett levelezgetni velük, hogy jóváírják a bónuszt... Most egyértelmű a dolog: ha látom a függő bónuszok között, és megteszem a megfelelő fogadást, utána egyből átkerül a felhasználhatók közé.

Mondjuk, ha kicsit is tudsz angolul, akkor érdemes inkább az angol chattel próbálkoznod. A magyarok - úgy vettem észre - nem mindig állnak a helyzet magaslatán.

Ismétlem magam: e-mail (bármilyen nyelven)!  ;)

Egyszer majd kiadom az unibettel folytatott levelezésemet egy gyűjteményes kötetben.
Valószínűleg nem a sportfogadás, hanem az angol humor kategóriában lesz a helye...

Most, hogy benéztem ide, jutott eszembe a török-magyar meccsre tett fogadásom után járó freebet, amit nem kaptam meg.
Reklamáltam is kétszer, elöször ezt a választ kaptam.

"ügyét a bónusz és a technikai osztály is vizsgálja"

Egy hétre rá félve rákérdeztem, akkor már más szintre jutottunk:

"Kereset tovabbitottuk Felelos Osztalyunk reszere"

Nem akarom őket zavarni egy ismételt levéllel, így is 27 napja dolgoznak az ügyemen...   ;D

Idézetet írta: Assassin Dátum október 01, 2020, 18:26:06
Nem tudom, mi lehet a gond nálad; én nagyon örülök neki, hogy automatizálták a dolgot, mert azóta nekem tényleg rendesen működik - míg előtte hetekig kellett levelezgetni velük, hogy jóváírják a bónuszt... Most egyértelmű a dolog: ha látom a függő bónuszok között, és megteszem a megfelelő fogadást, utána egyből átkerül a felhasználhatók közé.

Sajnos, ez továbbra sincs így.
Alapvetően a freebet tényleges feltételei és a magyar nyelvű szabályzat sokszor nincs szinkronban, pl. hogy élő vagy nem élő fogadásokra van-e szükség az adott bónusz teljesítéséhez, de ezen a héten pl. 2 kézi BL meccsre kellett fogadni a freebetért, a múlt héten meg 3 akármilyen kézi meccsre, miközben a leírásban következetesen 3 BL meccset írnak mindig...

A hasonló félretájékoztatásból eredhet az én fent említett problémás esetem is:
az elvileg focira (török-magyar) járó élő fogadás aktiválása után fogadtam másra is élőben (dartsra), aztán valószínűleg azért nem kaptam meg a freebetet, mert a rendszer nem csak az említett meccset figyelte, hanem valójában az aktiválás utáni első, bármilyen élő fogadásom volt "biztosítva". Csak ugye erről nem tudhattam, mert nem azt írták, hogy a meccs idején megtett bármilyen élő fogadásra vonatkozik a visszatérítés, hanem kifejezetten a török-magyar meccset említették.

Aki nem fogadott másra a bónusz aktiválása és a török meccsre tett fogadása között, annak - szerintem - nem lehetett gond a visszatérítéssel, de én vártam a szünetet és addig dartsra fogadtam, amivel valószínűleg tudatlanul eljátszottam ezt a visszatérítési lehetőséget. (az első fogadásom nyertes lett)

Ezt is megírtam nekik, de még nem dolgozták fel az infót.

Az biztos, hogy a magyar nyelvű promóciós leírásnak illetve szabályzatnak nem lehet hinni, ha viszont az ingyenes fogadásoknál látszik valamilyen feltétel, annak már igen.
(pl. a csütörtökönkénti NFL promónál is azt írják, hogy meccs előtti fogadással lehet teljesíteni a feltételeket, de a rendszer az élő fogadásokat is elfogadja... Nincs is róla szó az ingyenes fogadások menüben, hogy élőben kéne fogadni, csak a jutalom lesz élő fogadás...)

Akkor van gond, ha a bónusz menüben kell aktiválni egy promót, mert ott csak a magyar nyelvű leírást látod.

Azok alapján amit leírtál @Knapp , úgy néz ki, hogy a kockázatmentes fogadást közvetlenül a fogadás elhelyezése előtt érdemes aktiválni.  ;)

#3538 október 09, 2020, 22:24:44, BvB_09
Újraindult a Nyerő Széria tippjáték, viszont történt egy kis változás. Először kötni kell egy fogadást 1800 Ft-ért, majd ezután enged csak válaszolni a kérdésekre.

Volt most csütörtökön a vasárnapi NFL-re ingyenes élő fogadás promóció? Nem rémlik, hogy nálam megjelent volna.