Unibet Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Idézetet írta: Csenii Dátum november 21, 2020, 19:16:51
Csatoltam a képet. Nálam ott van.
Sorry! Igazad van. Felületes voltam, mert csak az üzeneteimet és   bónuszaimat néztem. Ott nem láttam, de e-mailt sem kaptam. Az elérhetőknél nem néztem. Köszi

Idézetet írta: Csenii Dátum november 21, 2020, 18:29:36
Nem is tudom pontosan. :D Volt ez a... hogy minden 900 forintos fogadás után kapsz egy pontot asszem. Na nekem abból ebben a hónapban már összejött három darab 1500-as ingyenes fogadás. Dartsra is volt vmi akció. De az még most is van. + Vannak ezek a nyereménynövelők. Én azokat is rendre kihasználom. Tegnap is volt a PSG meccsre ilyen nyereménynövelős fogadás élőben + 25 % nyereséget hozzáadtak a nyereményedhez, ha nyertél. Mindig van vmi náluk, csak figyelni kell. ;)
A darts érdekes mert ha raksz egy mérkőzés előtti min.1.4 es fogadást már jóvá is iródik...aztán ki lehet venni ugyanannyi pénzen mivel még nem kezdődött el..kicsi bug,de igy még ingyenesebb az ingyenfogadás.. :D :great:

Ti látjátok a mai dartsos ingyenfogadást, a függő fogadások között?

Idézetet írta: Assassin Dátum november 23, 2020, 11:03:00
Ti látjátok a mai dartsos ingyenfogadást, a függő fogadások között?

Nálam sincs. Viszont jött egy üzenet hogy kaptam egy 3500 ft-os ingyen fogadást, de én azt se találom. A múltkor beadta fogadásnál de most semmi.  :-\

Üdv srácok. Nálatok betölt az oldal sport részlege? Nálam nem. Minden más bejön az oldalon csak ez nem. Köszi a válaszokat :)

Hello. Itt se. Mobilrol probaltam, meg az alkalmazasukon keresztul de egyik se jo.


FTC gólra megkaptátok az ingyenest


Ja, csak épp a Sachko meccsről lemaradtam. Megakartam rakni, nagyon jól tolja a gyerek az ászokat. Nem tudom honnan jött, de van benne erő. :o Most már tényleg sokkal tartozik nekem az Unibet...  ::) ;D

Idézetet írta: euro1000 Dátum november 25, 2020, 17:53:06
FTC gólra megkaptátok az ingyenest

Én megkaptam. Még tegnap. Egyszer kellett csak kiforgatni, asszem. Tényleg egyre f*szább ez az unibet, csak ne lenne ez a sok szünet benne. :D

Most a BL-re is adtak egy 1500-as ingyenes fogadást, láttátok? Tényleg minden napra van vmi meglepijük. Black Friday van náluk is?  :D

De gondolom ez az 1500-as a Fradi gólos. Mert másikat nem kaptam, de tegnap jóváírtak egy 3500-as bónuszt, mert nem jött be a tippem.

Idézetet írta: Csenii Dátum november 25, 2020, 19:08:48
De gondolom ez az 1500-as a Fradi gólos. Mert másikat nem kaptam, de tegnap jóváírtak egy 3500-as bónuszt, mert nem jött be a tippem.

Igen, ez a Fradi-gólos ingyenes fogadás, de nem csak a BL-re, hanem mindenféle focira.

Idézetet írta: Carpeks Dátum november 25, 2020, 20:08:44
Igen, ez a Fradi-gólos ingyenes fogadás, de nem csak a BL-re, hanem mindenféle focira.

Ja, értem. Csak az a neve hogy Bl-es fogadás, de biztos akkor a tegnapi miatt. Én meg azt hittem csak Bl-re lehet felhasználni. Na, mindegy, már elhasználtam a Möchengladbachra.