Unibet Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 3 vendég van a témában


Idézetet írta: Csenii Dátum november 25, 2020, 20:37:26
Ja, értem. Csak az a neve hogy Bl-es fogadás, de biztos akkor a tegnapi miatt. Én meg azt hittem csak Bl-re lehet felhasználni. Na, mindegy, már elhasználtam a Möchengladbachra.

jaa, az akkor tényleg BL fogadás, ha a Függőben fül alatt lévőre gondolsz, és azt élő BL fogadásra lehet felhasználni, csak előtte kell tenni egy nem élő fogadást 3500 Ft-ért. Úgyhogy jó, hogy elhasználtad ;D

Üdv.Gondolkodom,hogy regisztrálok az unibeten,de lenne egy kérdésem,kifizetéssel kapcsolatba.
Ugye a leirásban azt irja,hogy amiröl befizetünk arra tudjuk kifizettetni is ,tegyem fel ha playscafcardos a be fizetés akkor azt hová tudom kifizettetni a nyereményt.
Köszi

Ha jól tudom, akkor banki átutalással tudod kikérni a pénzt.

Idézetet írta: korizs Dátum november 28, 2020, 12:32:46
Üdv.Gondolkodom,hogy regisztrálok az unibeten,de lenne egy kérdésem,kifizetéssel kapcsolatba.
Ugye a leirásban azt irja,hogy amiröl befizetünk arra tudjuk kifizettetni is ,tegyem fel ha playscafcardos a be fizetés akkor azt hová tudom kifizettetni a nyereményt.
Köszi
Engem eddig bàrhovà kifizettek hiàba töltöttem paysaffel kifizettek netellerre ha arra kértem ki..

De kérdés, hogy friss regisztrációnál milyen kifizetési lehetőségek közül lehet választani. Nem biztos, hogy a Skrill vagy a Neteller ott lesz a be- és a kifizetési lehetőségek között.

Csak akkor fizetnek ki pl netellerre ha van onnan befizetés. Akkor nem baj a PSC-Számla-Neteller útvonal..

Viszont ha első depo PSC akkor biztos hogy netellerre nem engedik kivenni

Üdv.Most szeretnék regisztrálni de a ország megadásánál nem találom Németországot(semmilyen formába)Viszont a Telefonszámnál lehet választani Németországot,.

Idézetet írta: korizs Dátum december 02, 2020, 15:47:04
Üdv.Most szeretnék regisztrálni de a ország megadásánál nem találom Németországot(semmilyen formába)Viszont a Telefonszámnál lehet választani Németországot,.

Németországból tudtom szerint jelenleg nem lehet regisztrálni.

Egyébként az ajánlataink (ingyenes fogadások) csak Mo.-i ügyfelekre vonatkoznak.  :cya:

Nem megy a kártyás befizetés.. :bash:

Nem küldi az sms kódot, és 2nullával kisebb összeg jelenik meg leokézás után mint amit befizetnék. 10000helyett pl 100.00

Nehogy ám ki tudjam használni az ajánlatokat.

#3579 december 08, 2020, 21:32:20, csacsi1899
Beszart az egész itt. Megoldják, hogy ne kelljen a sok fradis bónuszt kifizetni...  :bash:

Más tud fogadást kötni?

Folyamatosan azt írja ki hogy jelentkezzek be..

Talán sikerült tenni egyet a kézire, levonta az összeget, de nem tudom ellenőrizni..

Az FTC-s promó után a 2-ik 5000-s ingyenest megkapta már valaki

Idézetet írta: euro1000 Dátum december 09, 2020, 14:32:36
Az FTC-s promó után a 2-ik 5000-s ingyenest megkapta már valaki
még nem kaptam meg,de én úgy olvastam a feltételeket ha mindegyik Fradi meccsre tettél akkor 10000 Ft ingyen fogadás jár. ;)

Idézetet írta: Powell Dátum december 09, 2020, 14:43:34
még nem kaptam meg,de én úgy olvastam a feltételeket ha mindegyik Fradi meccsre tettél akkor 10000 Ft ingyen fogadás jár. ;)

5.000 ft ingyen fogadás járt az első három meccsért.
5.000 ft ingyen fogadás járt a második három meccsért.
Ha mind a 6 meccsre tettél, akkor még jár 10.000 ft befizetési bónusz.

Idézetet írta: Powell Dátum december 09, 2020, 14:43:34
még nem kaptam meg,de én úgy olvastam a feltételeket ha mindegyik Fradi meccsre tettél akkor 10000 Ft ingyen fogadás jár. ;)

És egy befizetési bónusz is kéne jöjjön..  ;)