Unibet Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában


Idézetet írta: csacsi1899 Dátum december 09, 2020, 14:55:31
5.000 ft ingyen fogadás járt az első három meccsért.
5.000 ft ingyen fogadás járt a második három meccsért.
Ha mind a 6 meccsre tettél, akkor még jár 10.000 ft befizetési bónusz.

Én úgy értelmeztem a feltételeket, hogy ha az első három VAGY az uccsó három mérkőzésen játszottál, akkor 5000 Ft ingyen fogadás kapsz. Ha pedig mind a 6-ra tettél, akkor duplázzák meg a kapható 5 ezret és így 10000 Ft-os ingyen fogadást írnak jóvá.
De nagyon remélem csak én értettem félre.

Idézetet írta: csacsi1899 Dátum december 09, 2020, 14:55:31
5.000 ft ingyen fogadás járt az első három meccsért.
5.000 ft ingyen fogadás járt a második három meccsért.
Ha mind a 6 meccsre tettél, akkor még jár 10.000 ft befizetési bónusz.
közben kikerestem és jól írtam
Ha pedig a teljes csoportkör során kötsz egy kockázatmentes élő fogadást a Fradi összes csoportmeccse alatt, akkor megduplázzuk ezt az összeget, azaz 10 ezer Ft értékű ingyenes fogadás üti a markod, plusz jóváírunk neked egy 5000 Ft értékű 100%-os befizetési bónuszt.

Idézetet írta: Powell Dátum december 09, 2020, 16:03:01
közben kikerestem és jól írtam
Ha pedig a teljes csoportkör során kötsz egy kockázatmentes élő fogadást a Fradi összes csoportmeccse alatt, akkor megduplázzuk ezt az összeget, azaz 10 ezer Ft értékű ingyenes fogadás üti a markod, plusz jóváírunk neked egy 5000 Ft értékű 100%-os befizetési bónuszt.

Ámen. Engem meggyőztél. :)

Csak emlékezetből írtam, de akkor úgy van ahogy te mondod. A 10.000es befizetési jobb lett volna...

úgy látom 15k ingyenes fogadás lett belőle.. én most kaptam egy 10k-s és egy 5k-s ingyenes fogadást.

#3590 december 09, 2020, 21:07:58, Nyuszika10
30 és 15 euro ingyenfogadást kaptam (+5 eurós élőt a tegnapi meccsért)

(ui:az 5 euro nem jár,mert nem fogadásépítös)

Az 5 ezres 100%-os befizetési bónuszt valaki próbálta már? Hogyan működik?
Én nem látom sehol a Számlám-on, mint lehetőséget. Vagy amikor feltöltök rá lét, akkor aktiválódik automatikusan?
Köszi!

El kell fogadni a bónusz ajánlatoknál utána kell befizetni.sportfogadáson 6x kell megforgatni.

Sziasztok!   Egy kérdésem lenne a bónusz forgatással kapcsolatban. A női kézilabda EB-n igénybe vettem az egyik magyar meccsre kínált 3500 Ft-os ingyen
fogadást, ami vesztes  lett, így kaptam 3500 Ft bónuszt, amit hatszor kellett megforgatni.  A forgatás során az egyik fogadás vesztes lett, így kiírta a számlámon, hogy a bónusz egyenleg 0 ft. Ezt követően nem forgattam tovább,
mert azt gondoltam, hogy ezzel letudva a bónusz. Amikor igénybe vettem egy új  bónuszt, a számlámról levonta a 3500 Ft-ot. Ez miért van így? Ezt nem érzem korrektnek.

Idézetet írta: vukika1982 Dátum december 17, 2020, 09:11:37
Sziasztok!   Egy kérdésem lenne a bónusz forgatással kapcsolatban. A női kézilabda EB-n igénybe vettem az egyik magyar meccsre kínált 3500 Ft-os ingyen
fogadást, ami vesztes  lett, így kaptam 3500 Ft bónuszt, amit hatszor kellett megforgatni.  A forgatás során az egyik fogadás vesztes lett, így kiírta a számlámon, hogy a bónusz egyenleg 0 ft. Ezt követően nem forgattam tovább,
mert azt gondoltam, hogy ezzel letudva a bónusz. Amikor igénybe vettem egy új  bónuszt, a számlámról levonta a 3500 Ft-ot. Ez miért van így? Ezt nem érzem korrektnek.
Az a baj,hogy benne van a szabàlyzatban hogy ilyenkor ez történik.Vagy ki kellett volna forgatni vagy menni kellett volna a majmokhoz (chat)és kérni a bònusz törlését...Utòlag lehet méltànyosak lesznek,de ha nem akkor nem tudsz neki majd mit csinàlni...

Idézetet írta: szalist Dátum december 17, 2020, 18:11:24
Az a baj,hogy benne van a szabàlyzatban hogy ilyenkor ez történik.Vagy ki kellett volna forgatni vagy menni kellett volna a majmokhoz (chat)és kérni a bònusz törlését...Utòlag lehet méltànyosak lesznek,de ha nem akkor nem tudsz neki majd mit csinàlni...
És ha közbe 0-ra bukom magam de a forgatás nincs meg?

Idézetet írta: vukika1982 Dátum december 17, 2020, 09:11:37
Sziasztok!   Egy kérdésem lenne a bónusz forgatással kapcsolatban. A női kézilabda EB-n igénybe vettem az egyik magyar meccsre kínált 3500 Ft-os ingyen
fogadást, ami vesztes  lett, így kaptam 3500 Ft bónuszt, amit hatszor kellett megforgatni.  A forgatás során az egyik fogadás vesztes lett, így kiírta a számlámon, hogy a bónusz egyenleg 0 ft. Ezt követően nem forgattam tovább,
mert azt gondoltam, hogy ezzel letudva a bónusz. Amikor igénybe vettem egy új  bónuszt, a számlámról levonta a 3500 Ft-ot. Ez miért van így? Ezt nem érzem korrektnek.

Szerintem valamit benéztél, mert ez biztosan nincs így. Egy csomószor történt velem, hogy forgatás közben (mielőtt a végére értem volna) elfogyott a bónusz, de emiatt utólag még sosem vontak le pénzt.

Amikor új bónuszt aktiválsz, akkor a bónuszpénzt törli (ha van), és az esetlegesen ebből megtett fogadásokat - de máshoz nem nyúl.

Nem lehet, hogy az történt, hogy amikor megnézted, még le volt köve fogadásod a bónuszpénzből, és emiatt láttad úgy, hogy már nincs a számládon bónuszpénz - aztán a kiértékeléskor, amikor nyert a tipp, akkor a nyereményt bónuszpénzként írta jóvá (mert ebből tetted fel)? Ilyenkor tényleg az történne, hogy ha elfogadsz egy új ajánlatot, ezt az összeget levonja a rendszer. 

Ha megnézed a számládat, különben, mindig világosan látszik, hogy mennyi a bónuszpénz az egyenlegedben.

Miért érdemes általunk regisztrálnod az Unibetre? Öntsünk tiszta vizet a pohárba!

Amennyiben az utóbbi évtízedet nem egy barlangban töltötted, elszigetelve a világtól (egyébként teljesen megértenénk, ha ezt tetted volna), akkor nagyon nagy valószínűséggel találkoztál, láttad, hallottál az Unibetről. Olvasd tovább

Megint van nyerő széria, a legutóbbi versenyhez hasonlóan itt is feltétel a fogadás.
" A részvételhez a játékosoknak először érvényes fogadást kell tenniük legalább 1800 Ft értékben bármilyen sporteseményre.
A mimimum odds 1.40."

#3599 december 28, 2020, 18:04:57, Assassin
Nektek bejön az oldal? Sokadjára próbálom megnyitni, de csak fehér lapot és hibaüzenetet látok.

Ok, úgy látszik, érzékeli, ha írok a fórumba: egyből megjavult.