Unibet Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


A tegnapi Nyerő széria tippeket törölték? Két portugál meccsre lehetett tippelni, az egyik elmaradt, de én a Braga meccs over 2.5-re raktam, az be is jött. A freebetet nem írták jóvá, és a tippjeimből el is tűnt a meccs.

Idézetet írta: Tigris Dátum január 08, 2021, 18:15:16
A tegnapi Nyerő széria tippeket törölték? Két portugál meccsre lehetett tippelni, az egyik elmaradt, de én a Braga meccs over 2.5-re raktam, az be is jött. A freebetet nem írták jóvá, és a tippjeimből el is tűnt a meccs.
Nem törölték,én is arra raktam és rendben van minden


Ma reggelre előkerült a hiányzó tipp és vele együtt az ingyenes fogadás is  :ok: :D :beerchug:

Idézetet írta: euro1000 Dátum január 09, 2021, 07:15:16
Ma reggelre előkerült a hiányzó tipp és vele együtt az ingyenes fogadás is  :ok: :D :beerchug:

Azért mert tegnap lejátszották a Sporting meccsét, sajnos...

Másnál is meghalt az élő fogadás rész? Belépni lehet az oldalra, aztán semmi sportfogadás.

Idézetet írta: LosGabos Dátum január 11, 2021, 08:48:10
Másnál is meghalt az élő fogadás rész? Belépni lehet az oldalra, aztán semmi sportfogadás.
Karbantartás van elvileg 10 ig de mar 2 szer modositottak az időponton....

Idézetet írta: LosGabos Dátum január 11, 2021, 08:48:10
Másnál is meghalt az élő fogadás rész? Belépni lehet az oldalra, aztán semmi sportfogadás.
Nálam most már jó.

Sziasztok,
Nyerő széria nálatok sincs vagy csak tőlem vették el? 😄

Idézetet írta: Zsoca Dátum január 12, 2021, 11:41:41
Sziasztok,
Nyerő széria nálatok sincs vagy csak tőlem vették el? 😄
Hali! Nálam sincs, az előbb néztem

Úgy emléxem, h a részvételi feltételekben 10. vagy 11. volt a játék vége. Szóval jogosan nincs már... :)

igen, már tegnap sem volt

Úgy látom, még nem jelezte senki, úgyhogy szólok a póker szerelmeseinek: az unibeten minden nap 300 euró összdíjazású freerollok indulnak! Kalandra fel! :great:

Egy régi XP-s gépem van. Eddig , ma reggelig működött is az Unibet póker online verziója. Ma már nem tölt be a promóciós sáv sem csak pörög a kör középen.
A poker természetesen nem működik.

Idézetet írta: chabialonso Dátum január 19, 2021, 17:10:26
Egy régi XP-s gépem van. Eddig , ma reggelig működött is az Unibet póker online verziója. Ma már nem tölt be a promóciós sáv sem csak pörög a kör középen.
A poker természetesen nem működik.
Ma egy újabb frissítés jött mármint a letöltött verzióban lehet az az oka.