Unibet Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Nektek van ujabb kerdes? azt irja mar vege. pedig elmeletileg vasarnapig tartana ha jol tudom.

Idézetet írta: saviola8321 Dátum február 16, 2021, 20:57:38
Nektek van ujabb kerdes? azt irja mar vege. pedig elmeletileg vasarnapig tartana ha jol tudom.
Nincs.De bárcsak vége lenne akkor 2. lennék :D  :redchug: :great:

Nem tettek fel kérdést a mai napra máig sem a tenisz tippjátékban, pedig  pont a szabályzatuk szerint naponta van egy, vagy két kérdés.
Lehet utolsó pillanatban bedobják Nadal meccsére.
Úgyhogy kilenc körül nézzetek rá!

Idézetet írta: chabialonso Dátum február 17, 2021, 07:40:15
Nem tettek fel kérdést a mai napra máig sem a tenisz tippjátékban, pedig  pont a szabályzatuk szerint naponta van egy, vagy két kérdés.
Lehet utolsó pillanatban bedobják Nadal meccsére.
Úgyhogy kilenc körül nézzetek rá!
úgy mutatja nálam, hogy ez a kör véget ért. Nem tartott sokáig ..

Idézetet írta: LFCfanBoti Dátum február 17, 2021, 07:44:59
úgy mutatja nálam, hogy ez a kör véget ért. Nem tartott sokáig ..
Nem volt ma meccs.

A játék véget ért azt írja... pedig már pont jött volna a garantált ingyenes fogadás egy nyerő tipp után.  :-\

Idézetet írta: csatarid Dátum február 17, 2021, 10:02:08
A játék véget ért azt írja... pedig már pont jött volna a garantált ingyenes fogadás egy nyerő tipp után.  :-\
Annak örülnék mert akkor 2. Vagyok holtversenyben 60 másik emberrel mondjuk de az akkor is majdnem 40k lenne

@szalist Még vissza vannak  körök.
Ott is van az új kérdés, hogy az Djokovic - Karatsev elődontő 3,5 szett felett, vagy alatt lesz.

Idézetet írta: chabialonso Dátum február 17, 2021, 12:57:32
@szalist Még vissza vannak  körök.
Ott is van az új kérdés, hogy az Djokovic - Karatsev elődontő 3,5 szett felett, vagy alatt lesz.
Igen láttam.Az a baj hogy igy h 1 nap kimaradt nem lehet csak ugyanekkora szériám,igy már csak a frebetert nyomhatom es figyelem mi lesz

Idézetet írta: szalist Dátum február 17, 2021, 12:59:47
Igen láttam.Az a baj hogy igy h 1 nap kimaradt nem lehet csak ugyanekkora szériám,igy már csak a frebetert nyomhatom es figyelem mi lesz
szerintem mindenkinek kimaradt egy nap, a mai napra nem volt kérdés, ahogy veszem észre, mert az élmezőnyben az állás nem változott.

Idézetet írta: LFCfanBoti Dátum február 17, 2021, 13:03:41
szerintem mindenkinek kimaradt egy nap, a mai napra nem volt kérdés, ahogy veszem észre, mert az élmezőnyben az állás nem változott.
azt néztem én is...

Remélem alá raktad a szettet @szalist ! Hogy állsz a versenyben?

Elértem az 1500-as freebetet. Próbáltam tenni élőbe, de kiírta max tét valami 880ft. Levagyok korlátozva gondolom. Mondom jó megteszem annyival aztán maradékkal még valami mást nézek, erre látom hogy a többi eltűnt...  :noway:

Bet365-n megmarad ilyen esetben, itt úgy látom ilyenkor be*optad.

>:(

Idézetet írta: chabialonso Dátum február 18, 2021, 14:28:56
Remélem alá raktad a szettet @szalist ! Hogy állsz a versenyben?
Felé,de már lényegtelen,mert nem lehetek benne az első 3-ba.Sportingbullon egy djoko 3:1 es döntővel viszont nyernék a 3 misiből...

Idézetet írta: szalist Dátum február 19, 2021, 13:06:46
Felé,de már lényegtelen,mert nem lehetek benne az első 3-ba.Sportingbullon egy djoko 3:1 es döntővel viszont nyernék a 3 misiből...

Az igen! Szurkolok, hogy szettet lopjon tőle a Medve. Hasonlóan gondolom.