Unibet Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában


Idézetet írta: chabialonso Dátum február 19, 2021, 22:00:28
Az igen! Szurkolok, hogy szettet lopjon tőle a Medve. Hasonlóan gondolom.

Hogyhogy szettet lopjon? Be is fogja verni annak a szerb színésznek a képét.  :cya:

Idézetet írta: curpy82 Dátum február 19, 2021, 22:26:19
Hogyhogy szettet lopjon? Be is fogja verni annak a szerb színésznek a képét.  :cya:
Remélem nem... :cya:

Valaki járt már úgy, hogy nem mennek a videók!? Ott az ablak a streamnek, van fent zseton is a számlán... rákattintok a play gomb-ra és csak feketeség van a képernyőn.... sehol semmi... Mit lehet ilyenkor csinálni!? Nem ez az első alkalom...

Idézetet írta: zsivany20 Dátum március 01, 2021, 14:03:04
Valaki járt már úgy, hogy nem mennek a videók!? Ott az ablak a streamnek, van fent zseton is a számlán... rákattintok a play gomb-ra és csak feketeség van a képernyőn.... sehol semmi... Mit lehet ilyenkor csinálni!? Nem ez az első alkalom...

Igen, böngésző váltás megoldotta. A Chrome szeret szarakodni így, nem tudom neked az van-e.

Idézetet írta: zsivany20 Dátum március 01, 2021, 14:03:04
Valaki járt már úgy, hogy nem mennek a videók!? Ott az ablak a streamnek, van fent zseton is a számlán... rákattintok a play gomb-ra és csak feketeség van a képernyőn.... sehol semmi... Mit lehet ilyenkor csinálni!? Nem ez az első alkalom...
Igen, nekem a spanyol meccsek rendszeresen. A többi viszont megy, lehet ez is valami korlátozás :)

Kaptam 5 ingyenes starburst forgatást Unibeten ma.  :D De még nem mertem kijátszani. Megvárom a jackpotot  ;D ;)

35 ft-ot forgattam ki vele. :D Megérte várni  :D

Csak nekem tűnt el a Skrill, mint Be- és Kifizetési opció!? Pár hete még használtam...  :o

Idézetet írta: zsivany20 Dátum március 09, 2021, 09:06:32
Csak nekem tűnt el a Skrill, mint Be- és Kifizetési opció!? Pár hete még használtam...  :o

@zsivany20

nekem megvan még, ott van legalul, jól le kell görgetni  :D

Idézetet írta: oakland23 Dátum március 09, 2021, 09:19:19
@zsivany20

nekem megvan még, ott van legalul, jól le kell görgetni  :D

@oakland23  , nekem ennyi van össz vissz... sok görgetésre nincs szükség...  ;D



Pedig használtam már a Skrill-t... befizetésre is...

Akkor én biztos VIP ügyfelük vagyok  ;D

Nálam is megvan ez a lehetőség.

Érdekes... akkor úgy fest, csak tőlem vették el ezt az opciót... Írtam is nekik tegnap, de egyelőre még válaszra sem méltattak...  >:(

Idézetet írta: zsivany20 Dátum március 10, 2021, 09:17:23
Érdekes... akkor úgy fest, csak tőlem vették el ezt az opciót... Írtam is nekik tegnap, de egyelőre még válaszra sem méltattak...  >:(

Milyen gyakran használtad?

Idézetet írta: SPF Admin Dátum március 10, 2021, 10:17:41
Milyen gyakran használtad?

Viszonylag ritkán, de a többi opciót sem használom sűrűbben... 1-2 havonta kb... Nem értem mi lehet...