Unibet Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Képesek voltak másfél nap alatt ezt a választ összehozni:

"Kedves Miklós,

Köszönöm szépen levelét.

A Skrill szolgálatás nem csak rajtunk múlik, melynek visszaüzemelésén dolgozunk az Ön esetében, Addig is ajánljuk figyelmébe a többi opciót is.

Köszönjük szépen értékes idejét és megtisztelő türelmét.
További szép napot kívánok!

Üdvözlettel,
Zita"


Mi az, hogy nem csak rajtuk múlik!? Akkor kin múlik, hogy másnál ott van a Skrill, nálam meg nincs!?  ??? :bash:

Idézetet írta: zsivany20 Dátum március 10, 2021, 19:12:20
Képesek voltak másfél nap alatt ezt a választ összehozni:

"Kedves Miklós,

Köszönöm szépen levelét.

A Skrill szolgálatás nem csak rajtunk múlik, melynek visszaüzemelésén dolgozunk az Ön esetében, Addig is ajánljuk figyelmébe a többi opciót is.

Köszönjük szépen értékes idejét és megtisztelő türelmét.
További szép napot kívánok!

Üdvözlettel,
Zita"


Mi az, hogy nem csak rajtuk múlik!? Akkor kin múlik, hogy másnál ott van a Skrill, nálam meg nincs!?  ??? :bash:

Hát pl. rajtad is.  :D

A Skrill/Neteller opció nem mindenkinek elérhető, és valamilyen szinten meg is érthető.

Ez is egy lehetőség merre áramoljon az iroda pénze,...

Idézetet írta: SPF Admin Dátum március 10, 2021, 19:25:06
Hát pl. rajtad is.  :D

A Skrill/Neteller opció nem mindenkinek elérhető, és valamilyen szinten meg is érthető.

De rajtam hogyan függ? Mit kell tennem, vagy mit nem, ami miatt kiveszik!?  :D Tényleg nem értem, hogy miért nem elérhető mindenkinek ugyanaz... mi alapján különböztetik meg az embert, ami miatt nem egyenlőek a feltételek?
Vagy azt gondolják, hogy a felhasználóik nem kommunikálnak egymással, és majd nem jövök rá, hogy csak nekem nincs ez az opció!?  :)  Meg akkor ezek szerint kamuznak azzal, hogy nem rajtuk múlik...

Nem lehet hogy lekorlátozták a számládat? Akkor kiveszik automatikusan a skrill/netellert, csak a kifzetés marad meg, ha utoljára épp valamelyikről befizettél.
- Bár ennek ellentmond, hogy az ügyfeles azt mondja, hogy dolgoznak a visszaüzemelésen.

Idézetet írta: zsivany20 Dátum március 10, 2021, 20:15:22
De rajtam hogyan függ? Mit kell tennem, vagy mit nem, ami miatt kiveszik!?  :D Tényleg nem értem, hogy miért nem elérhető mindenkinek ugyanaz... mi alapján különböztetik meg az embert, ami miatt nem egyenlőek a feltételek?
Vagy azt gondolják, hogy a felhasználóik nem kommunikálnak egymással, és majd nem jövök rá, hogy csak nekem nincs ez az opció!?  :)  Meg akkor ezek szerint kamuznak azzal, hogy nem rajtuk múlik...

Konkrétumokat én sem tudok, csak gyanítom, hogy ezt a befizetési opciót azoknál is kikapcsolhatják akik mondjuk több felhasználóval próbálkoznak (vagy egyáltalán náluk felmerül a gyanú, hogy több usert használ valaki), vagy korábban volt árfolyamtrükközés Skrill ki- és befizetéssel. De mondom, ezek csak a feltételezéseim, és azt sem jelentem ki, hogy te ebbe a kategóriába tartozol.


Héjhoo! Most 5 pörgetéssel 412 Ft-ot nyertem. Kemény valutát. :D Alakul ez.  :D
Mire rakjam fel, skacok?  ;) 8) ::) Valami nagyot kéne robbantani.  :D

Idézetet írta: SPF Admin Dátum március 10, 2021, 21:39:16
Konkrétumokat én sem tudok, csak gyanítom, hogy ezt a befizetési opciót azoknál is kikapcsolhatják akik mondjuk több felhasználóval próbálkoznak (vagy egyáltalán náluk felmerül a gyanú, hogy több usert használ valaki), vagy korábban volt árfolyamtrükközés Skrill ki- és befizetéssel. De mondom, ezek csak a feltételezéseim, és azt sem jelentem ki, hogy te ebbe a kategóriába tartozol.

Semmi ilyennel nem próbálkoztam... világéletemben ez az egy account-om volt... az árfolyamtrükközésről meg azt sem tudom, hogy micsoda...  ;D Sosem arb-oltam, nem nyertem túl sokat, nem is buktam túl sokat... semmi gyanúsat nem csináltam... Érthetetlen számomra....

Nektek megjelenik most az euroligás betbuilder promo, úgy hogy még nem tettétek meg a betbuilder fogadást?

Megint nem lehet élőben fogadni, vagy csak nekem nem engedi el egyetlen élő fogadásomat sem az Unibet!? Már ebben sem vagyok biztos, hogy véletlen....  ???

"Ismeretlen hiba
Elnézést, műszaki hiba történt. Dolgozunk a probléma megoldásán, kérjük, próbáld úja később."


De még a hibaüzenetben is hiba van...

Jelenleg befizetni sem lehet náluk technikai hiba miatt..

Idézetet írta: Powell Dátum március 16, 2021, 10:31:30
Jelenleg befizetni sem lehet náluk technikai hiba miatt..
Nekem az egyenlegemet se mutatja...Angol chat meg nem elérhető remélem hamar megoldják...

#3687 március 16, 2021, 11:03:40, zsivany20
Már a prematch fogadásokat sem lehet megtenni, nem csak az élőt...  :(

*Update: Sőt, már a kínálat is eltűnt....

Idézetet írta: zsivany20 Dátum március 16, 2021, 10:49:05
Már a prematch fogadásokat sem lehet megtenni, nem csak az élőt...  :(

*Update: Sőt, már a kínálat is eltűnt....
Nálam már karbantartást ír ki...mekkora kamu... :cya:

Idézetet írta: szalist Dátum március 16, 2021, 11:09:20
Nálam már karbantartást ír ki...mekkora kamu... :cya:

Durvul a szitu... nálam már "404 Not found..."  :o