Unibet Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában


Help, infót kérnék :cya: valaki tudná nekem csekkolni hogy HUF Unibet számláról EUR Muchbetter kifizetésre milyen összeget ír? Tehát kifizetésnél a mostani árfolyam érdekelne. Nincs lóvé a számlámon így nem tudom megnézni.

Ügyfélszolgálatra írtam, hogy szeretném a számlám pénznemét megváltoztatni, meg is indokoltam hogy miért (befizetési lehetőségek változtatása a részükről.) Válasz: Nagyon sajnálom, de ezt biztonsági osztályunk nem tudja engedélyezni Önnek, a fporint számláját tudja használni csak is a jövőben. ellenben hadd hívjam fel a figyelmét a Revolut rendszerére. mely megoldást jelenthet Önnek eme kellemetlen helyzetben. No comment. ::)

Viszont ha ugyanolyan árolyamon történik a be- és kifizetés, akkor lényegében nincs jelentősége az eltérő pénznemnek úgy gondolom.
Eddig kimaradtam az ilyen pénznem váltogatásokból, ezért járnék ennek most utána és kérek segítséget.
Köszi. :ok:

Idézetet írta: dgergely Dátum március 22, 2021, 13:59:08
Help, infót kérnék :cya: valaki tudná nekem csekkolni hogy HUF Unibet számláról EUR Muchbetter kifizetésre milyen összeget ír? Tehát kifizetésnél a mostani árfolyam érdekelne. Nincs lóvé a számlámon így nem tudom megnézni.

Ügyfélszolgálatra írtam, hogy szeretném a számlám pénznemét megváltoztatni, meg is indokoltam hogy miért (befizetési lehetőségek változtatása a részükről.) Válasz: Nagyon sajnálom, de ezt biztonsági osztályunk nem tudja engedélyezni Önnek, a fporint számláját tudja használni csak is a jövőben. ellenben hadd hívjam fel a figyelmét a Revolut rendszerére. mely megoldást jelenthet Önnek eme kellemetlen helyzetben. No comment. ::)

Viszont ha ugyanolyan árolyamon történik a be- és kifizetés, akkor lényegében nincs jelentősége az eltérő pénznemnek úgy gondolom.
Eddig kimaradtam az ilyen pénznem váltogatásokból, ezért járnék ennek most utána és kérek segítséget.
Köszi. :ok:

10.000.000 HUF-ra 27200 EUR-t ír, azaz 367,647 az árfolyam.

A Revolut amúgy tényleg lehet megoldás, és jó látni, hogy ezt egy irodai dolgozó is leírja  :D

Köszi. Ezekszerint amikor az Unibet vált akkor mindig ez a középárfolyam játszik befizetésnél meg kifizetésnél is. Nem voltam képben ezügyben, nekem ez így megfelelő, a Muchbettert meg fel tudom tölteni más EUR számláról, szóval így nincs bajom :) Hát mondjuk én azt gondoltam egy pénznem változtatást azért meg tudnak oldani, de ja legalább javasolt helyette mást ez lehet piros pont :P

Idézetet írta: csatarid Dátum március 21, 2021, 21:11:09

Eddig minden szép és jó, a neheze most jön 3 után :)  De már elég kevesen vannak 3 találattal a 10k feletti mezőnyhöz képest.

Sokaknak van 4 nap után telitalálata. Április 4 -ig tart , és általában 8-9  nyerőszériát tudnak produkálni a népek.
Négy nap múlva lesz érdekes az egész.
Ha valakinek akkor lesz 8 pontja az meg is nyeri.

30-as számról kaptam ma egy smst, mely szerint bónuszt írtak jóvá a számlámon. Volt benne egy link, amire természetesen nem kattintottam. A linkbe annyi volt írva, hogy 'kndemail'. A számlámra belépve semmilyen bónusz nem várt természetesen.

Idézetet írta: BvB_09 Dátum március 26, 2021, 16:39:16
30-as számról kaptam ma egy smst, mely szerint bónuszt írtak jóvá a számlámon. Volt benne egy link, amire természetesen nem kattintottam. A linkbe annyi volt írva, hogy 'kndemail'. A számlámra belépve semmilyen bónusz nem várt természetesen.

Ezt engedélyeddel továbbítom az illetékeseknek. Szerintem ez egy átverés.

Idézetet írta: BvB_09 Dátum március 26, 2021, 16:39:16
30-as számról kaptam ma egy smst, mely szerint bónuszt írtak jóvá a számlámon. Volt benne egy link, amire természetesen nem kattintottam. A linkbe annyi volt írva, hogy 'kndemail'. A számlámra belépve semmilyen bónusz nem várt természetesen.

Valszeg átverés, viszont elég profik, hiszen Romániában mikor sms-ben jön az Unibettől bármiféle ajánlat, ott is a link egy ilyen kndemail.com címbe van belesűrítve.

Az előzetes jelek szerint mégsem kamu a telefonszám, csak kérdés, hogy miért kapott bónuszt, de hátha sikerül kivizsgálni.  ;)

Én is kamunak gondoltam, ezért is osztottam meg. Nem számítottam illetve nem is várok bónuszt.  :)

Idézetet írta: chabialonso Dátum március 23, 2021, 09:53:58
Sokaknak van 4 nap után telitalálata. Április 4 -ig tart , és általában 8-9  nyerőszériát tudnak produkálni a népek.
Négy nap múlva lesz érdekes az egész.
Ha valakinek akkor lesz 8 pontja az meg is nyeri.

A kettővel ezelőttin nekem 9-es szériám lett, 10-zel lehetett elérni a 3. helyet (holtversenyben), 12-vel az elsőt. Külön fájó pont volt, hogy mielőtt elbuktam a 10. tippemet, előtte vacilláltam, hogy kihagyok egy napot, mert csak nagyon nehéz háromesélyes tippek voltak. Persze végül tippeltem, nem is nyert a Napoli, a következő napon meg nyertem, azzal meglett volna a 10-es széria, és vele együtt 400.000 Ft.  :laugh:

Most ez hogy a ..csában van, hogy a mai nap nem lehetett tippelni a nyerő szériában? Azaz lehet, de holnapi meccsekre. Adunk egy nap fórt azoknak akik befagytak 6 pontnál. Azt meg amúgy se értem, hogy valamelyik nap NBA volt, azt is be lehetett volna dobni.De még ha foci is kellene, volt ma cseh, portugál, spanyol és holland 2-es meccs is. Abból nem nagy kunszt egy-két kérdést feltenni.

Sziasztok,

A hozzáértők segítségére lenne szükségem, h felokosítsam magam.
Pár éve használom már az irodát, ahol kisebb-nagyon megszakításokkal játszok kizárólag sport oldalon. A kedvenc fogadástípusom a O/U. Általában a nagyobb oddszokra (1,8-5,50 között) szoktam pakolni 1000-15000 Ft értékben. Szeretem kijátszani a bónuszokat is. Eddig minden rendben volt, viszont az utóbbi napokban azt vettem észre, hogy limitálták a fogadásaim max értékét. Csakis úgy tudnék "nagyobb" összegeket felrakni, ha továbbítanák a tétemet külön jóváhagyásra.  Beszéltem a chat-en egy ügyfélszolgálatossal, aki azt írta, hogy az unibetnek semmi köze ehhez, ők csak továbbítják a bukmékerek felé a fogadásomat és a tétemet és a bukik döntik el, hogy go/nogo. Az egyik haverom, aki szintén játszik az irodánál hasonló fogadástípussal neki simán enged nagyobb tétet felrakni ugyanarra az eseményre amire nekem csak pár ezer forintot. (minél nagyobb az oddsz, annál kevesebb a felrakható tét.  pl: 3-as oddszra kb. 1700Ft  :()
És akkor itt jönnek a kérdőjelek. Hogy a túróba működik ez az egész rendszer? Az unibet nem korlátoz, csak a bukmékerek? A bukmékerek hogyan tudják a korlátozást végrehajtani, ha nem is az unibethez tartoznak? Vagy én nem látom jól a rendszert? Az unibet csak egy frontend? Ki van a backend oldalon? A korlátozást az unibet állítja be nem? Nem értem bakker...
Még azt hozzátenném, hogy bőven negatív az egyenlegem, szóval abszolút nem jelentek veszélyt az irodára. Nem értem mi ez a keménykedés...
Bármilyen hozzászólást szívesen veszek! Köszi!!

Röviden: Az unibet lekorlátozott, és ez ellen nem tudsz tenni semmit. Ez már így marad.
A bukméker szövegük csak hárítás.

Igazából ezek után semmi kedvem sincs itt tovább játszani. Majd másik irodában költöm a pénzemet, nem az unibetet gazdagítom. Jó üzletpolitika. Csak így tovább...  :great:

Nektek megjelent a mai darts PL-re a 3500 Ft élő tét után 1500 Ft freebet ajánlat? Az ingyenes fogadás oldalon már látszania kellene.