Unibet Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Nekem ott van a függőben lévő ingyen fogadások között.

Idézetet írta: Powell Dátum április 07, 2021, 19:18:06
Nekem ott van a függőben lévő ingyen fogadások között.

Most már nekem is megjelent.  :ok:

Megint van Nyerő Széria,bár a sok okos kitalálta, hogy teniszre kelljen tippelni. Ezzel még olyan nagy baj nem lenne, csak hát egészen péntekig esőt ír Monte-Carloba :bash:

Sziasztok!Màs se tud fogadni unibeten???

...nekem sem jönnek fel a sportok...

majdcsak  kijavítják

Nekem a sportok ugyan ott vannak, de "üresek"... egyetlen eseményt sem tölt be... Nálam a hiba, vagy másnál is van ez a jelenség!?   :o


Itt nem néztek be nagyon valamit??? Irreális szerintem.

Idézetet írta: curpy82 Dátum április 26, 2021, 19:51:57
Itt nem néztek be nagyon valamit??? Irreális szerintem.

Kár, hogy nincs ellenoldali odds (hogy Kiesik!? Igen vs. Nem.... Mert akkor ott lenne egy olyan irreális oddspár ehhez, ami value lenne.   :)

Aki mai BL tippjátékon City - PSG -re első gólt Mbappe-hoz tette, mint a többség,  az jobb, ha gyorsan megváltoztatja, ugyanis nincs a kezdőben.

Idézetet írta: chabialonso Dátum május 04, 2021, 20:18:09
Aki mai BL tippjátékon City - PSG -re első gólt Mbappe-hoz tette, mint a többség,  az jobb, ha gyorsan megváltoztatja, ugyanis nincs a kezdőben.

Attól még lőheti ő. Félidőig nincs gól, bejön és beveri. :P

Sziasztok!

Más is kapott ilyen ajánlatot? Fizess be X Ft-ot ls kapsz 80 pörgetést, forgatási követelmény nélkül. Twin Spin 98-ra szól.
Mennyire az ez a játék?

Idézetet írta: lazanyja Dátum május 07, 2021, 10:56:28
Sziasztok!

Más is kapott ilyen ajánlatot? Fizess be X Ft-ot ls kapsz 80 pörgetést, forgatási követelmény nélkül. Twin Spin 98-ra szól.
Mennyire az ez a játék?

Ez egy emelt RTPs jatek, az atlag 96%os visszaosztast 98ra emeltek, szoval joval tobbet ad vissza mint korabban. Netent jatek, jo par eves, szoval kozepes volatilitasu.

Nektek megy az élő fogadás? Laptopon és mobilon sem működik. Az oldalra be tudok lépni, de a sportokon belül nem tudok váltani.

Idézetet írta: lovep76 Dátum május 11, 2021, 10:19:09
Nektek megy az élő fogadás? Laptopon és mobilon sem működik. Az oldalra be tudok lépni, de a sportokon belül nem tudok váltani.

Ha áttudod húzni új lapra amit megszeretnél nyitni, akkor működik?
Én így szoktam megoldani mikor nem akar váltani. Rányomok a focita, és a böngészőben odahúzom új lapra.