Unibet Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában


Nálam sincs.Annyira még nem aggódok a meccs 21 kor kezdődik lehet elirták a dátumot..


Ma kétszer is felkerestem őket,hogy mikor irják jóvá végre,de nagyon igérték hogy megoldódik hát bizony nem sikerült. :bash: Az Angol a svéd valamint dán meccsre végül megkaptam illetve kaptam egy 2ft-os ingyen fogadást.Hozzá nem értés mesterfokon. :noway:

Nyilván elérhetetlenek órák óta,bónusz meg sehol. :bash:

Elmondanám hogy én délben voltam chaten láttak mindent hogy elég összegért kaszinóztam,ennyi idő alatt nem sikerült megoldani...Hozzáteszem hogy én ha véletlen kaszinózok akkor is csak ha kb ilyen promó van az nem az én világom így különösen fáj hogy ennyire nem tudnak semmit megoldani....Láttam a fórumon hogy több promócióval gond volt az utóbbi időkben bevallom én még így nem jártam náluk,de gondolom hogy úgy látják hogy egyszer el kell kezdeni nálam is....
A chates nagyon kedves volt csak hát a k.rva is lehet kedves ha sz.ni meg nem tud...

Nekem jóváírták mind a 4-et, a dolog szépséghibája, hogy a török-olasz meccsre vonatkozó freebet 19 órakor lejárt.  :noway:

Idézetet írta: Tigris Dátum június 11, 2021, 20:59:20
Nekem jóváírták mind a 4-et, a dolog szépséghibája, hogy a török-olasz meccsre vonatkozó freebet 19 órakor lejárt.  :noway:
Az fasza..főleg ha élőre volt beállitva a freebeted..Most irtam nekik e-mailt elküldtem őket a picsába nem a freebet miatt igazából hanem hogy egy e-mail nem fért bele nekik hogy irjanak,és az ilyet nagyon nem szeretem..

Én is írtam nekik,de szerintem a holnapi élő chat hamarabb lesz elérhető,mintsem választ kapnánk az emailre.Bár a chattel sem leszünk előrébb az a megérzésem.... :bash:

Idézetet írta: Powell Dátum június 11, 2021, 21:10:47
Én is írtam nekik,de szerintem a holnapi élő chat hamarabb lesz elérhető,mintsem választ kapnánk az emailre.Bár a chattel sem leszünk előrébb az a megérzésem.... :bash:
Nem hát,ebben is biztos vagyok...

Valaki tud nekem egy linket adni a nulla találat tippjátékhoz ami az unibeten van?Nem emlékszem a tippjeimre megnézném,de a promók között már nincs...

Idézetet írta: szalist Dátum június 11, 2021, 22:48:07
Valaki tud nekem egy linket adni a nulla találat tippjátékhoz ami az unibeten van?Nem emlékszem a tippjeimre megnézném,de a promók között már nincs...

Íme:
https://hu1.unibet.com/promotions/zeroright

Jovairtak a kaszino promocios freebeteket. Ingyenes fogadas/nyeremenynovelo alatt megtalalhato.

Káosz továbbra is.Chat meg email után ugyan megkaptam a kaszinós freebeteket,de a tegnap belga-orosz meccsre nem kaptam meg a fogadásépítős tipp utáni 5 eurót (ráadásul vesztettem),ki van írva mára is lehetséges bónuszok közé az 5 euro ha fogadásépítővel fogadok de a promóciók közül eltűnt,nem tudom melyik meccsre érvényes.

Unibeten a nyerő szériába a mai nap a 2. vagy a 3. játéknapnak számít. Mivel eddig három nyerő tippem volt, még is azt mutatja nekem a mai után, hogy csak 2-es szériában vagyok :bash:

Ez a 3.nap volt.Szoktak ilyet majd holnap frissül szerintem.