Unibet Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában


Jó kérdések vannak holnapra...Most nem tudom hogy menjek bele egy statisztikai lutriba,vagy fogadjak az eddig nem meggyőző svédekre bizva abban hogy most támadni is fognak nem beszorulva védekezni.... :bash:

Idézetet írta: szalist Dátum június 17, 2021, 21:49:04
Jó kérdések vannak holnapra...Most nem tudom hogy menjek bele egy statisztikai lutriba,vagy fogadjak az eddig nem meggyőző svédekre bizva abban hogy most támadni is fognak nem beszorulva védekezni.... :bash:

Ugyanezt akartam írni. Talán svédek nyerhetnek, de inkább az angolokra fogok overt tenni legalábbis még most ezt mondom. Még filózok rajta egy sort.  ::)

Idézetet írta: csatarid Dátum június 17, 2021, 23:10:09
Ugyanezt akartam írni. Talán svédek nyerhetnek, de inkább az angolokra fogok overt tenni legalábbis még most ezt mondom. Még filózok rajta egy sort.  ::)
Én azt az első meccseik után tuti kihagyom...A skócia túl gyenge ahhoz hogy gólt rúgjon,az angolok meg elmatyizgatnak 1 góllal ahogy tették azt a horvátok ellen is,én abban nem érzem az értéket...Inkább teszem a szöglet undert,ugyis minden meccsen szenvednek a szöglettel hátha ez is olyan lesz...

Jött a svéd win, 8/8. 🙂

Idézetet írta: csatarid Dátum június 18, 2021, 17:39:27
Jött a svéd win, 8/8. 🙂
Gondolkoztam én is rajta de nem mertem meghúzni...gondolom lefőttél a 70. Perc környékén ahogy játszottak.Én maradtam a horvát szöglet underen a végére...Kíváncsi leszek hogy jól döntöttem e..

Idézetet írta: szalist Dátum június 18, 2021, 17:42:32
Gondolkoztam én is rajta de nem mertem meghúzni...gondolom lefőttél a 70. Perc környékén ahogy játszottak.Én maradtam a horvát szöglet underen a végére...Kíváncsi leszek hogy jól döntöttem e..

Szerencsére nem láttam csak az első félidőt.  8)

Idézetet írta: csatarid Dátum június 18, 2021, 18:09:26
Szerencsére nem láttam csak az első félidőt.  8)
Aztán végül nekem is jött a szöglet,még 1 nap és elkezdődik a lényegi része a dolognak.Jó lenne pár freebetet összeszedni,az csak álom még egyelőre hogy végigvigyem a 350k freebetért de szerencsére eddig minden nappal egyre közelebb kerülök hozzá.Nem sikerült úgy eddog ez az évem ahogy kellene szóval jó lenne ha lenne lehetőségem a javításra....

A két hátralévő magyar meccset nem lehet kombiba megtenni.  :noway:

A holnapi kérdések is komolyak...szerintem szurja a szemüket hogy ilyen sok 8/8 van eddig ezért elkezdték nyomni a statisztikai kérdéseket...A portugál német meg egy nagy lutri egy kanyit nem tennék ott egyik csapatra sem...

Idézetet írta: csatarid Dátum június 18, 2021, 18:09:26
Szerencsére nem láttam csak az első félidőt.  8)
Hali.Most komolyan kíváncsi vagyok hogy mit teszel mára...Megosztod velem?? :cya:

Idézetet írta: szalist Dátum június 19, 2021, 07:57:19
Hali.Most komolyan kíváncsi vagyok hogy mit teszel mára...Megosztod velem?? :cya:

Portugál meccs teljes mértékben kizarva. Maradt 2.

Jelenleg a francia over van bekuldve de ebből még lehet módosítok spanyol over/underre (talán előbbi inkább). Tehát talán a két over közül az egyik.

Idézetet írta: csatarid Dátum június 19, 2021, 08:29:47
Portugál meccs teljes mértékben kizarva. Maradt 2.
Én magyar overre tettem,bár tudom necces az is de a spanyolok és a lengyelek sem győztek meg engem hogy tudnak gólt lőni,spanyoloknak az utóbbi időben ráadásul rendre gondjuk van vele..Simán lehet az egy 0-0 is meg egy 4:0 is az számomra szintén lutri így elsőre,de még 2.-jára is...A magyar overt is inkább csak azért raktam mert bár jó lenne ha jól játszanánk és nem kapnánk vagy 3-4 gólt,esetleg lőnénk is,de szerintem ez nem így lesz és bőven benne lehet egy 3 as hendy V is a dologban.....Meg hamar túl is akarok esni rajta vagy jön vagy nem....Azt viszont már látom egyre jobban hogy nem tetszik az irodának hogy még ennyi ember bennt van és egyre jobban dobálják a 50-50% os kérdéseket,szerintem a következö szint az lesz majd amikor berakjak minden meccsre a mindket csapat lő e vagy nem fogadási opciót...Megjegyzem volt egy pár nyerőszéria itt és azért 3 meccsből erre nem volt példa arra ami most van ott...

Jelenleg a francia over van bekuldve de ebből még lehet módosítok spanyol over/underre (talán előbbi inkább). Tehát talán a két over közül az egyik.

Nem mondom mire fogadtam meccs előtt mert szégyellem magam de attól az over még jöhet....

Idézetet írta: szalist Dátum június 19, 2021, 15:59:28
Nem mondom mire fogadtam meccs előtt mert szégyellem magam de attól az over még jöhet....
Pfejj de gusztustalan meccs volt.Remélem mindenki a tippjátékban vagy undert vagy másik meccset tett....Kár hogy a magyarok nem rúgtak még1 et pedig nagyon szurkoltam neki

fogadtam 8kért,és nem jelent meg a 8 k ingyen fogadás.
Ez majd csak akkor fog ha lezárult a meccs?