Unibet Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Idézetet írta: JohnnyFirpo Dátum június 19, 2021, 17:41:36
fogadtam 8kért,és nem jelent meg a 8 k ingyen fogadás.
Ez majd csak akkor fog ha lezárult a meccs?

Úgy ahogy mondod.

Idézetet írta: chabialonso Dátum június 15, 2021, 14:45:17
Cserélhetnénk magazint Csenii! Nekem pont Ronaldósat küldtek.  :'( :laugh:

Na, most raktam ki a magyar válogatottról a posztert a budiba.  :D Igaz elvittek mindent amit lehetett, ingyen fogadas, szelveny, napi EB tipp, de nem szamit. Nekik megbocsajtom.  :beerchug:

Idézetet írta: Csenii Dátum június 19, 2021, 18:34:38
Na, most raktam ki a magyar válogatottról a posztert a budiba.  :D Igaz elvittek mindent amit lehetett, ingyen fogadas, szelveny, napi EB tipp, de nem szamit. Nekik megbocsajtom.  :beerchug:

Nap hozzászólása! Köszönjük!  :beerchug:


Irigylem aki megmerte tenni a tippjatekban a nemeteket es emiatt nem esett ki ugy mint én  :'(

Sziasztok!

Nem vagyok manapság jártas a unibetnél! Ebben a sorozatos játékban a 8 ezres ingyen fogadásért az előző nap a 8 ezret milyen oddson kell játékba küldeni? Valamint lehet bármilyen tipp? (Teniszre is lehet tenni a 8 rugót?)

Köszönöm előre is a válaszokat!

Idézetet írta: Titti7 Dátum június 20, 2021, 20:10:24
Sziasztok!

Nem vagyok manapság jártas a unibetnél! Ebben a sorozatos játékban a 8 ezres ingyen fogadásért az előző nap a 8 ezret milyen oddson kell játékba küldeni? Valamint lehet bármilyen tipp? (Teniszre is lehet tenni a 8 rugót?)

Köszönöm előre is a válaszokat!
Szia
1,40 a min odds,én csak ebre tettem,a többit nem tudom

Idézetet írta: JohnnyFirpo Dátum június 21, 2021, 08:26:29
Szia
1,40 a min odds,én csak ebre tettem,a többit nem tudom
Bármire lehet tenni ami 1.4 felett van

Koszonom! Meg egy uccso kerdes, kombibol osszejovo 1.40 es odds is jo? Vagy szimpla 1.40 es csak?

Idézetet írta: Titti7 Dátum június 21, 2021, 09:58:20
Koszonom! Meg egy uccso kerdes, kombibol osszejovo 1.40 es odds is jo? Vagy szimpla 1.40 es csak?
bárhogy

Sikerült valakinek továbblépni? 8/8 után nagyon leült a beszélgetés.


Idézetet írta: csatarid Dátum június 22, 2021, 15:04:24
Nem.
Nekem sem...Persze azután minden meccsem jött eddig így mégjobban fáj h nem sikerult.

Kotelezo napi szinten tippelni vagy nem, de celszeru?

Idézetet írta: RedMunchen Dátum június 22, 2021, 17:09:21
Kotelezo napi szinten tippelni vagy nem, de celszeru?
Hát elvileg nem de nyilván akkor a legnagyobb díjat nem nyered meg...én arra pályáztam,most nem sikerült megpróbálom majd legközelebb remélem több sikerrel.