Unibet Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában


Ja, de. Lehet olimpiára is fogadni. Legutóbb még nem lehetett. Minő változások...

Idézetet írta: Csenii Dátum július 20, 2021, 20:46:51
Nem lehet hogy nem mindenkinek jár? Bet365-ön se adnak mindenkinek ingyenes bónuszt. Egy ideje már én se kapok. De azért most adták rendesen ezekre a nagyobb döntőkre. Szinte minden héten jött vmi, EB döntő, Wimbledon, kár hogy most semmi nincs a kanyarba se. Olimpiára biztos nem lehet majd náluk fogadni.
Lehetséges,de akkor nem kellene megjelennie a promócióim között ahogy más irodánál sem ha az a promó nem érvényes rám...

Unibeten van nyeröszéria az olimpiàra...

Idézetet írta: szalist Dátum július 22, 2021, 22:26:50
Unibeten van nyeröszéria az olimpiàra...

Tegnap már volt kérdés?
Nekem egy sötét képernyőt ad , mikor rákattintok a "Játssz most" sávra.

Unibet cashout opciója továbbra is zseniális: csökken a szorzó? Csökken a felvehető összeg is.  ;D

Idézetet írta: chabialonso Dátum július 23, 2021, 07:02:18
Tegnap már volt kérdés?
Nekem egy sötét képernyőt ad , mikor rákattintok a "Játssz most" sávra.
Tegnapra még nem volt kérdés reggel kezdödik a meccs de én tudtam tegnap rà tenni

Idézetet írta: chabialonso Dátum július 23, 2021, 07:02:18
Tegnap már volt kérdés?
Nekem egy sötét képernyőt ad , mikor rákattintok a "Játssz most" sávra.

Volt kerdes mar tegnap is. Egyik opcio a brazil v nemet, masik a honduras v roman meccs volt.

#3907 július 23, 2021, 22:49:30, Tigris
Idézetet írta: RedMunchen Dátum július 23, 2021, 14:57:33
Volt kerdes mar tegnap is. Egyik opcio a brazil v nemet, masik a honduras v roman meccs volt.

Az normális, hogy még el sem kezdődtek a mai tippekhez tartozó meccsek (pl. 2 röplabda), de máris új kérdések vannak? Vagy ezek már a 3. napi tippeknek számítanak? Egyáltalán a korábbi kérdések beleszámítódnak a versenybe? Mert én direkt este akartam tippelni, erre új kérdések vannak már...  :crazy:

Edit: Mivel a statisztikáknál már csak 17-es lehetséges szériát ír, ezért úgy néz ki, hogy a mai kérdéseket már buktam, ami azért nevetséges az iroda részéről, mert eredetileg a meccsek kezdődátumához igazították a visszaszámlálót, erre több órával a meccsek kezdete előtt leveszik a tippeket, de még az éjfélt sem várják meg (a felhasználói feltételekben pedig nincs semmi arról, hogy mettől meddig tekintenek egy napot)...  :noway:

Idézetet írta: Tigris Dátum július 23, 2021, 22:33:43
Az normális, hogy még el sem kezdődtek a mai tippekhez tartozó meccsek (pl. 2 röplabda), de máris új kérdések vannak? Vagy ezek már a 3. napi tippeknek számítanak? Egyáltalán a korábbi kérdések beleszámítódnak a versenybe? Mert én direkt este akartam tippelni, erre új kérdések vannak már...  :crazy:

Edit: Mivel a statisztikáknál már csak 17-es lehetséges szériát ír, ezért úgy néz ki, hogy a mai kérdéseket már buktam, ami azért nevetséges az iroda részéről, mert eredetileg a meccsek kezdődátumához igazították a visszaszámlálót, erre több órával a meccsek kezdete előtt leveszik a tippeket, de még az éjfélt sem várják meg (a felhasználói feltételekben pedig nincs semmi arról, hogy mettől meddig tekintenek egy napot)...  :noway:
Nyugi nem 1 napot buktál hanem 2-t...mikor én tegnap tippeltem volt aki a statisztikában már 1-nél állt...

Idézetet írta: szalist Dátum július 23, 2021, 22:51:46
Nyugi nem 1 napot buktál hanem 2-t...mikor én tegnap tippeltem volt aki a statisztikában már 1-nél állt...

Én az 1. nap megtettem a brazil győzelmet, szóval csak egyet. De ennél a promónál egy nap is rengeteget számíthat, ráadásul a feltételekben még írják is, hogy a meccs kezdetéig lehet módosítani a tippet, erre leveszik.  :bash:

Idézetet írta: Tigris Dátum július 23, 2021, 23:52:10
Én az 1. nap megtettem a brazil győzelmet, szóval csak egyet. De ennél a promónál egy nap is rengeteget számíthat, ráadásul a feltételekben még írják is, hogy a meccs kezdetéig lehet módosítani a tippet, erre leveszik.  :bash:
Mikor az elvileg az 1 nap lehetett tippelni akkor mar volt aki 1 nel allt...Lehet volt elotte nap is tipp nemtudom

Idézetet írta: szalist Dátum július 24, 2021, 08:47:59
Mikor az elvileg az 1 nap lehetett tippelni akkor mar volt aki 1 nel allt...Lehet volt elotte nap is tipp nemtudom

Erről bezzeg nem küldenek értesítést emailben. Naponta többször bekell lépni az Unibetre, hogy ne maradjunk le semmiről. Ilyen volt a Bingo kaparós is náluk.
Több nap lemaradtam a kérdésekről. Mindegy.

Jó volt ez a Nyerő Széria: két találatig sem jutottam el. :D
Egyébként négyszer elfelejtkeztem róla, a többi meg olyan volt, hogy már csak egy kérdésre lehetett válaszolni, hisz a többi már lement. Sebaj, hétvégén Aranygól játék jön ismét.

Sziasztok, évek óta nem játszottam az Unibeten, mert a Skrillel nem engedett befizetni, most látom, él ez az opció. Kérdés, hogy kifizetést is lehet ily módon kérni? Identitásellenőrzés megvolt, a számlám aktív.

Idézetet írta: prince62 Dátum augusztus 06, 2021, 17:34:05
Sziasztok, évek óta nem játszottam az Unibeten, mert a Skrillel nem engedett befizetni, most látom, él ez az opció. Kérdés, hogy kifizetést is lehet ily módon kérni? Identitásellenőrzés megvolt, a számlám aktív.

Igen. Én is azt használom.