Pinnacle Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


december 17, 2010, 19:04:46, Milan
Ha bármilyen kérdésed van a Pinnacle-val kapcsolatban, azt ebben a témában írd. Mielött feltennéd kérdésed megkérünk olvasd el a létező hozzászólásokat, hisz lehet, hogy már ott van a válasz a kérdésedre.

Megprobálunk minnél hamarabb válaszolni kérdésedre.  :great:

udv!

a kerdesem a kovetkezo: van barkinek barmilyen tapasztalata a Pinnacle-lel? rendesen kifizetik az embert? nem "szaroznak"? mennyi idot vesz igenybe a withdraw?
ill. ugy en bloc, ha barmivel kapcsolatos tapasztala lenne barkinek, az ossza meg velunk legyen szives. :)

Szia, Giancarlo!

Túl nagy tapasztalataim nincsenek vele. Eddig egyszer kértem 15 EUR kifizetést Moneybookers-re, akkor emlékeim szerint 1-2 óra alatt megkaptam a pénzt. Én azért használom, mert az amerikai sportokra ez az általam ismert egyetlen fogadóiroda, ahol lehet maximum 3 pontot vásárolni (persze a bet365-ön kívül), és kevesebb, mint 5$ a minimum tét.
Szerintem a fogadások elhelyezése kicsit szokatlan azokhoz a bukikhoz képest, amiket az itt lévők használnak, de meg lehet szokni.
Kicsit bosszantó, hogy minden fogadás elhelyezéséhez meg kell adnom a jelszavam, tekintve hogy jó hosszú. (Mondjuk még így is sikerült egy meccsen a rossz oldalra fogadnom. Hiába, az ellen nem lehet semmit tenni, ha a hiba a billentyűzet és a szék között van 8))
Annyi még, hogy ahhoz, hogy megváltoztassam a regisztrált email címemet, levelet kellett írni az ügyfélszolgálatnak. Na, ez 2 nap alatt sikerült.
Ennyit tudok mondani.

Üdv

Sziasztok!

Lehet, hogy amatőrnek tűnik a kérdés, de valaki megmondaná nekem, hogy a pinnaclesports irodánál hogyan tudok én kombi fogadást kötni?  :D

Előre is köszi...

Idézetet írta: gambler Dátum április 13, 2010, 16:48:23
Sziasztok!

Lehet, hogy amatőrnek tűnik a kérdés, de valaki megmondaná nekem, hogy a pinnaclesports irodánál hogyan tudok én kombi fogadást kötni?  :D

Előre is köszi...

Üdv !

A fogadási menüben kattints az Accumulators -ra.

Sziasztok!

Egy kis segítséget szeretnék kérni. Hendikep fogadásokról van szó, de nem az általam ismert(ek)ről. Pinnacle-n szeretnék majd fogadni, és van néhány olyan lehetőség, amiben bizonytalan vagyok.

1.) Ha total goals-nál over 2 és under 2 van, akkor két gólnál visszakapom a tétemet?

2.) Hendi 0:0-nál is visszakapom?

3.) Aztán amire nincs tippem: hazai -0,5 vendég +0,5. Ugyebár elvileg ez sem lehet döntetlen (2 kimenetel miatt), feltételezem, hogy ilyenkor minden esetben visszajár a tét összege. De pontosan mi is ez a +-0,5?

Légyszi segítsetek.

Köszi.

Még ebben szeretném valaki szíves segítségét kérni, hogy a lényeget ossza meg velem.

Attention: Within three days of your deposit, our Risk Management Department must receive legible copies of the credit/debit card front and back, valid photo ID (Passport, Driver's License or National Identity Card) and a completed Credit/Debit Authorisation Form.

When your deposit is complete, you will be directed to our secure page to upload the credit/debit card images. You will also receive an email at your registered email address with complete instructions.

You can also click here to upload your documents now.

For the security of our clients and Pinnacle Sports, only credit/debit card scanned documents uploaded from the website will be accepted. Documents sent as email attachments will be deleted and faxes are not accepted. Please note if you deposit using a credit card, the payout options available are:

    * Bank wire
    * NETELLER
    * INSTADEBIT (CAD accounts only)


Clients who deposit using EntroPay Virtual cards are not required to submit copies of the card or a signed authorization form to Pinnacle Sports, however may still be required to submit copies of valid photo identification.

Please review the FAQ sections on deposits using a credit/debit card and payout options for more information.

The maximum aggregate credit card deposit in a 30 day period is 4000 EUR.

Please note: The amount you can transfer to the online Poker room will depend on how you fund your account. The limits per deposit method are shown on the Transfer Limits section of the site

visa electront használok..

Köszönöm..

Idézetet írta: Alkimista87 Dátum június 02, 2010, 18:15:31


1.) Ha total goals-nál over 2 és under 2 van, akkor két gólnál visszakapom a tétemet?

na akkor bontsuk külön,

itt a téted visszajár pontosan 2 gólnál

hc leírása:

Asian Handicap:
Az Asian Handicap-nél mindig két kimenetel közül választhatunk. Példáinkban a könnyebb áttekinthetoség kedvéért mindig a vendégek kapnak majd plusz hendikepet.

HANDICAP LINE 0:0
Itt egyik csapat sem kap hendikepet, egyszeruen meg kell tippelnünk a gyoztest, döntetlen esetén pedig visszakapjuk a pénzünket, tehát az iroda 1,00-es odds-szal számol.
Hazaiakra fogadó játékos nyer: hazai gyozelemnél
Vendégekre fogadó játékos nyer: vendég gyozelemnél
Döntetlennél mindkét játékos 1,00-ás odds-szal számolhat.

HANDICAP LINE 0:1/4
Ez tulajdonképpen a 0:0-ás és a +1/2 hendikep kombinációja. A fele pénzünkkel ilyenkor 0:0-ás hendikepet játszunk, fele pénzünkkel pedig +1/2-es hendikepet.
Hazaiakra fogadó játékos nyer: hazai gyozelemnél
Vendégekre fogadó játékos nyer: vendég gyozelemnél
Döntetlennél a hazaiakra fogadó játékos visszakapja a fele pénzét (hiszen a 0:0-ás hendikepre eso résznél a pénz visszajár ilyenkor.)
Döntetlennél a vendégekre fogadók a fele pénzükért megkapják a nyero oddsot, a pénzük másik feléért pedig 1,00-es oddsot számolhatnak. (A fele pénzük nyert a +1/2-es hendikep miatt, a tét másik fele pedig a 0:0-ás hendikep miatt visszajár).

HANDICAP LINE 0:1/2
Itt az egyik csapat kap fél gól elonyt. Ezt a fél gólt hozzá kell adni majd a végeredményhez, és úgy alakul majd ki a hendikepes végeredmény.
Hazaiakra fogadó játékos nyer: hazai gyozelemnél
Vendégekre fogadó játékos nyer: döntetlennél vagy vendég gyozelemnél

HANDICAP LINE 0:3/4
Ez tulajdonképpen a +1/2-es és a +1-es hendikep kombinációja. Fele pénzünkkel ilyenkor +1/2-es, fele pénzünkért pedig +1-es hendikepet játszunk.
Hazaiakra fogadó játékos nyer: Kétgólos hazai gyozelemnél. Ha csak egy góllal nyer az otthon játszó csapat, akkor a fele pénzünkért megkapjuk a nyero oddsot (a +1/2-es hendikep miatt) a fele pénzünkért pedig 1,00-es oddsot számolhatunk ( a +1-es hendikep miatt).
Vendégekre fogadó játékos nyer: vendég gyozelemnél
Döntetlennél a hazaiakra fogadó játékos veszít (hiszen a +1/2-es és a +1-es hendikep is veszít iksznél).
Döntetlennél a vendégekre fogadók nyernek (hiszen a +1/2-es és a +1-es hendikep is nyer iksznél).

HANDICAP LINE 0:1
Itt az egyik csapat egy gól elonyt kap. Ezt a plusz egy gólt hozzá kell adnunk majd a végeredményhez, így kialakul a hendikepes végeredmény.
Hazaiakra fogadó játékos nyer: Legalább kétgólos hazai gyozelemnél
Vendégekre fogadó játékos nyer: döntetlennél vagy vendég gyozelemnél
Egygólos hazai gyozelemnél mindkét játékos 1,00-ás odds-szal számolhat, vagyis mindenki visszakapja a pénzét.

HANDICAP LINE 0:1 1/4
Ez tulajdonképpen a +1-es hendikep és + 1 1/2-es hendikep kombinációja. Fele pénzünkkel ilyenkor + 1-es-, fele pénzünkért pedig + 1 1/2-es hendikepet játszunk.
Hazaiakra fogadó játékos nyer: Legalább kétgólos hazai gyozelemnél
Vendégekre fogadó játékos nyer: döntetlennél vagy vendég gyozelemnél
Egygólos hazai gyozelemnél a hazaiakra fogadó játékos a fele pénzét visszakapja (hiszen a +1-es hendikepnél ilyenkor 1,00-ás az odds.)
Egygólos hazai gyozelemnél a vendégekre fogadó játékos a fele pénzéért megkapja a nyero oddsot (hiszen a +1 1/2-es hendikepre eso rész nyero), míg a másik fél tétre pedig 1,00-ás odds jár (a +1-es hendikep miatt).

HANDICAP LINE 0:1 1/2
Az egyik csapat másfél gól elonyt kap. Ezt a másfél gólt hozzá kell adnunk a végeredményhez, így kialakul a hendikepes végeredmény.
Hazaiakra fogadó játékos nyer: Legalább kétgólos hazai gyozelemnél
Vendégekre fogadó játékos nyer: Egygólos hazai gyozelemnél, döntetlennél és vendég gyozelemnél

HANDICAP LINE 0:1 3/4
Ez tulajdonképpen a + 1 1/2-es és a 2-es hendikep kombinációja. Fele pénzünkkel ilyenkor +1 1/2-es, fele pénzünkkel pedig 2-es hendikepet játszunk.
Hazaiakra fogadó játékos nyer: Három- vagy többgólos hazai gyozelemnél
[Kétgólos hazai gyozelemnél a hazaiakra fogadó játékos fele pénzéért megkapja a nyero oddsot (a + 1 1/2-es hendikep miatt), a másik fele pénzért pedig 1,00-es odds jár ( a 2-es hendikep miatt).]
Vendégekre fogadó játékos nyer: egygólos hazai gyozelemnél, döntetlennél és vendég gyozelemnél.
[Kétgólos hazai gyozelemnél a vendégekre fogadó játékos visszakapja a fele tétet (hiszen a fele pénzéért + 2-es hendikepet játszott).]

HANDICAP LINE 0:2
Az egyik csapat két gól elonyt kap. Ezt a két gólt hozzá kell adnunk a végeredményhez, így alakul ki a hendikepes végeredmény.
Hazaiakra fogadó játékos nyer: Legalább háromgólos hazai gyozelemnél
Vendégekre fogadó játékos nyer: Egygólos hazai gyozelemnél, döntetlennél és vendég gyozelemnél
Kétgólos hazai gyozelemnél mindkét játékos 1,00-ás odds-szal számolhat, vagyis mindenki visszakapja a pénzét.

Idézetet írta: Alkimista87 Dátum június 02, 2010, 18:34:53
Még ebben szeretném valaki szíves segítségét kérni, hogy a lényeget ossza meg velem.

Attention: Within three days of your deposit, our Risk Management Department must receive legible copies of the credit/debit card front and back, valid photo ID (Passport, Driver's License or National Identity Card) and a completed Credit/Debit Authorisation Form.


itt az azonosítához el kell küldened a személyid vagy a jogosítványod másolatát, valamint a hitelkártyád másolatát arra a mail címre amit megadtak

Szia Gomes!

Köszönöm gyors, és kimerítő válaszodat. :ok: Amennyiben nem probléma, lenne még egy kevés kérdésem. Milyen díjak, költségek merülhetnek fel? (pl: utalási ktgek) Ha megkérhetlek..Illetve szívesen fogadnék az irodával kapcsolatban tanácsot, mire érdemes figyelni, vigyázni stb.

Köszönöm még egyszer.

Üdv.

szívesen
huhh sajnos ezeket nem tudom, nem játszom náluk, de valahol le van írva az oldalon tuti...

Szia Milan!

Még nem volt szerencsénk egymáshoz, pedig már kb 1-2 hónapja rendszeres látogatója, írója vagyok a honlapotoknak, ami a legszínvonalasabb, amivel eddig találkoztam. Ha lesz egy kis időm írok majd egy bemutatkozást is, ugyanis hosszú távra tervezem a sportfogadási karrierem, így az ittlétemet is :)

A Pinnacle-lel kapcsolatban szeretném a segítségedet, segítségeteket kérni a felmerülő költségek tekintetében. Gondolok itt az átutalással járó esetleges levonásokra, ingyenes kifizetések számára stb. nem kell ragoznom gondolom.. :)

Köszönöm előre is mindenkinek.

Üdv.

Idézetet írta: Alkimista87 Dátum június 04, 2010, 17:42:54
Szia Milan!

Még nem volt szerencsénk egymáshoz, pedig már kb 1-2 hónapja rendszeres látogatója, írója vagyok a honlapotoknak, ami a legszínvonalasabb, amivel eddig találkoztam. Ha lesz egy kis időm írok majd egy bemutatkozást is, ugyanis hosszú távra tervezem a sportfogadási karrierem, így az ittlétemet is :)

A Pinnacle-lel kapcsolatban szeretném a segítségedet, segítségeteket kérni a felmerülő költségek tekintetében. Gondolok itt az átutalással járó esetleges levonásokra, ingyenes kifizetések számára stb. nem kell ragoznom gondolom.. :)

Köszönöm előre is mindenkinek.

Üdv.


Én Mb-vel fizettem be nem volt levonás, kifizetés havi 1 ingyenes, 1 éve kb így volt :)

Idézetet írta: Alkimista87 Dátum június 04, 2010, 17:42:54

A Pinnacle-lel kapcsolatban szeretném a segítségedet, segítségeteket kérni a felmerülő költségek tekintetében. Gondolok itt az átutalással járó esetleges levonásokra, ingyenes kifizetések számára stb. nem kell ragoznom gondolom.. :)


szia, sztem itt minden le van írva részletesen:

http://www.pinnaclesports.com/faqcashier.aspx