Pinnacle Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Idézetet írta: Seven Dátum november 01, 2013, 15:09:55
Sziasztok!

Most regisztráltam befizettem 200$-t  skrillről. Meg is jött a visszaigazolo email rola de a pénz mégsincs a irodánál. Az egyenlegem 0$-t mutat! Ötletek?  :D

Szerk: Megvan a pénz csak elég sokat kellett várni hogy megjelenlen. Nem vagyok hozzá szokva :D

Csak az első befizetésnél van ez a csúszás, valószínűleg van benne manuális rész.

Értem köszi a  választ, már megilyedtem h lecsulták a lovát! Egyébként a kifizetés könnyen megy ? Vagy van valami procedura ?

Idézetet írta: Seven Dátum november 01, 2013, 16:20:50
Értem köszi a  választ, már megilyedtem h lecsulták a lovát! Egyébként a kifizetés könnyen megy ? Vagy van valami procedura ?

Pár perc alatt utalni szoktak, de csak naptári hónaponként egy van ingyen.
(különben asszem 15 USD)

Nem emlékszem, hogy kértek volna be iratokat az első kifizetésnél...

Idézetet írta: Knapp Dátum november 01, 2013, 16:49:55
Pár perc alatt utalni szoktak, de csak naptári hónaponként egy van ingyen.
(különben asszem 15 USD)

Nem emlékszem, hogy kértek volna be iratokat az első kifizetésnél...
Tőlem biztosan nem kértek, bár én csak pár tíz dollárral szoktam fogadni.

Köszi szépen az infokat srácok!  Remélhetőleg majd eljutok oda én is, és akkor zökkenőmentes lesz!  :ok:

Sziasztok,

azt szeretném megkérdezni, hogy a foci élőfogadásnál ad-e az iroda a meccsen lőtt gólokra páros/páratlan fogadási lehetőséget. Köszi a segítséget.

Hali emberek:)

Új vagyok az oldalon,nagyon tetszik sok hasznos infót találtam de a segítségetekre lenne szükségem.
Kipróbáltam egy stratégiát az oldalról és nagyon bejött,másfél hónap alatt több mint duplájára növeltem a bankom(az "őrült" stratégiáról van szó)Arra lennék kíváncsi hogy van e valakinek tapasztalata az oldallal kapcsolatban(nyilván a pinnacle-re gondolok),mennyire toleránsak az ilyesfajta stratégiát használókkal?Mi igaz ebből a "mindent"elnézünk hozzáállásból?Más oldalon nem merném nagyobb összeggel elkezdeni(ha igaz amit mondanak itt lehetne szép summát keresni),mert nem szeretnék hoppon maradni.Az előzőn is tartottam attól hogy kockázatelemzésnek vetnek alá és kitesznek.Pls tényleg olyanok írjanak akik ismerik és használják az oldalt.Válaszokat előre is köszönöm.

#37 május 21, 2014, 19:45:49, bendehal
Idézetet írta: Kharon Dátum május 21, 2014, 17:37:04
Hali emberek:)

Új vagyok az oldalon,nagyon tetszik sok hasznos infót találtam de a segítségetekre lenne szükségem.
Kipróbáltam egy stratégiát az oldalról és nagyon bejött,másfél hónap alatt több mint duplájára növeltem a bankom(az "őrült" stratégiáról van szó)Arra lennék kíváncsi hogy van e valakinek tapasztalata az oldallal kapcsolatban(nyilván a pinnacle-re gondolok),mennyire toleránsak az ilyesfajta stratégiát használókkal?Mi igaz ebből a "mindent"elnézünk hozzáállásból?Más oldalon nem merném nagyobb összeggel elkezdeni(ha igaz amit mondanak itt lehetne szép summát keresni),mert nem szeretnék hoppon maradni.Az előzőn is tartottam attól hogy kockázatelemzésnek vetnek alá és kitesznek.Pls tényleg olyanok írjanak akik ismerik és használják az oldalt.Válaszokat előre is köszönöm.
Ennek a stratégiának szerintem minden iroda örül  :redchug:
Nyugottan toljad nem korlátoznak nem lesz számla zárás
Arbitrage Friendly az oldal nem hiszem hogy egy"beteg martingelesen" akadnának ki. Sok sikert de a házat ne ragd fel!

Valami infó, hogy mi történt az oldallal?

Ezt az üzenetet írja:
Not found (error to origin) :'(

Idézetet írta: lordpazuzu Dátum június 30, 2014, 10:11:02
Valami infó, hogy mi történt az oldallal?

Ezt az üzenetet írja:
Not found (error to origin) :'(

A szokásos bénáskodásuk. Reggel még nagy nehezen betöltött de most már nekem is a hibát dobja.


Idézetet írta: rosco Dátum június 30, 2014, 13:24:41
Most működik! 8)

Hát akkor nem tarthatott sokáig, mert nálam még mindig nem jó.

Pinnacle - Valakinek volt már olyan hogy ez az iroda utólag korrigált egy eltúlzottnak tűnő szorzót mint pl a bet365?

És ha igen akkor törölte a fogadást vagy meghagyta a korrigált szorzóval?

tegnap regeltem az irodához
beküldtem az okmányaimat is az azonositáshz

ma szerencsésen elbasztam a belépésemet 3* és felfüggesztették a számlámat és nem tudok belépni
csetet sehol sem találok, már fél órája keresem.

a regisztrációs oldalon van cset, az ottani csetessel beszéltem, de az nem tud ebben segiteni

hol a nyomorult életben van cset ezen az oldalon, ahol orvosolni lehetne gyorsan a belépési dolgot?

köszi, tárgytalan, közben segitettek a helyi itteni profi cseten és ennél az irodánál nincsn cset, emailt kell küldeni

úgyhogy a pinnancle felzárkózhatna a sportogadás.org-hoz cset ügyileg
:)