Skrill Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 6 vendég van a témában


Miért, ha felvette volna valaki, mi történne? Semmi :D Max te lennél 10€-val szegényebb, mert kéne másik kártya :)

Idézetet írta: Tomikaa Dátum január 27, 2015, 15:26:04
Miért, ha felvette volna valaki, mi történne? Semmi :D Max te lennél 10€-val szegényebb, mert kéne másik kártya :)

Vagy valaki elkezd ebayről rendelgetni, meg hasonlók történhetnek.


#2012 január 27, 2015, 15:57:43, Wonder68
Idézetet írta: bendehal Dátum január 27, 2015, 15:37:40
Vagy valaki elkezd ebayről rendelgetni, meg hasonlók történhetnek.
Ez-az, a neten bármit vásárolhat vele, nem kell hozzá 4jegyű pin,
csak a hátoldali 3 szám....
Azt most gyorsan ki is kapircolom belőle  :)
És felírom itthon tejjel a titkos naplómba :D

Ah tényleg, sry, ezt benéztem, igazatok van. Ilyenkor ha leakarnám tiltatni azonnal megtehetném elméletileg ugye? A weboldalon a Report lost or stolen résznél. Inkább megkérdezem, Nem akarom kipróbálni :D A tiltás azonnali, vagy várni kell 2 hónapot mire reagálnak a skrillesek? :D

Skriil-ről ha első alkalommal szeretnék pénzt levenni egy Skrill card-al, akkor kérnék valami személyi+lakcímkártya vagy bármi más igazoló iratot?

Nem kérnek, mert eleve csak akkor rendelhetsz ha igazoltad magad.. szal addig meg se kapod, amíg nem vagy ferified. Viszont ha megcsinálod semmit nem kérnek az első levételkor.

Sziasztok!

Eddig kártyával vettem mindig le pénzt a számlámról, de most egy nagyobb összegere lenne szükségem. Vegyem le több részletbe naponta továbbra is kártyával vagy utaljam le egyből a bankszámlára. Utóbbi költséghatékonyabb lenne, mert csak egyszer 3.38$. Mennyi idő alatt ér ki a pénz? Vkinek van friss tapasztalata? Köszi a válaszokat!

Ha kártyával veszed fel, akkor tuti nem látja a NAV. Ha utalással, akkor nyoma marad, ami egy esetleges vagyonosodási vizsgálatnál még problémás lehet. Ha tényleg nagy összeg (fél millió fölött), akkor a kártyás felvételt ajánlom.

Az Atm-ből felvett pénznek tényleg ennyire nincs nyoma a későbbiekben?

Csak akkor van ha skrillnek kűldenek egy biroságivégzést. De ha jól tudom idén jönn az hogy nem kell birósági végzés a tranzakciók lekéréséhez. De remélem rosszul tudom.

Igen, alapból nincs nyoma. De ha a fogadásból nyert adózatlan milliókból házat vagy kocsit veszel, az ugyanúgy probléma lehet egy vagyonosodási vizsgálatnál, hiába vetted fel skrilles kártyával a pénzt.

Ekkor kell azt mondani, hogy családi összefogás.. ;)

Köszönöm a válaszokat, akkor megkezdem az ATM-hez járkálást :D

Idézetet írta: Irtis Dátum február 02, 2015, 17:53:42
Ha kártyával veszed fel, akkor tuti nem látja a NAV. Ha utalással, akkor nyoma marad, ami egy esetleges vagyonosodási vizsgálatnál még problémás lehet. Ha tényleg nagy összeg (fél millió fölött), akkor a kártyás felvételt ajánlom.
Fél millió fölött jóval 10 ezer fölött lesz a költség. Ennyire szerintem nem kell félni a navtól.

Nem lesz az 10K.
Én a Takarékbankos ATMnél szeretek pénzt felvenni legközelebb van. Néha vonnak le utána készpénz felvételi díjat néha nem. De ha vonnak le akkor sem annyit amennyit kellene, $-os számla.