Skrill Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 6 vendég van a témában


Idézetet írta: whitedragon Dátum április 08, 2016, 14:17:21
Üdv
Tegnap be tudtam lépni skrill-re adott jelszóval.
Ma lépnék be ugyanazzal, erre kiírja, hogy helytelen, hogy az istenbe lehet ez ?
Biztos nem írtam el, de sebaj kértem emlékeztetőt, megadtam a tel számom hogy kapjak sms-t, ezt megpróbáltam 4x de 1 sms se jött.
Elképzelhető, hogy mivel fizettem be rá pénzt amit most vissza utaltattam ide máshonnan és még nem vagyok hitelesítve, ezért kéri ezt ?

Nem írta ki a rendszer, hogy jelszót kellene cserélni? Velünk is már megtörtént hasonló.

Idézetet írta: SPF Admin Dátum április 08, 2016, 14:25:35
Nem írta ki a rendszer, hogy jelszót kellene cserélni? Velünk is már megtörtént hasonló.

invalid, viszont belépés nélkül nem tudok cserélni jelszót

Idézetet írta: whitedragon Dátum április 08, 2016, 14:26:45
invalid, viszont belépés nélkül nem tudok cserélni jelszót

Jelszó emlékeztető?

Idézetet írta: SPF Admin Dátum április 08, 2016, 14:43:01
Jelszó emlékeztető?

kértem, ehhez kell egy smst kérni a megadott telszámra, kértem 4x de mostanáig se jött meg az sms.
most kínomban írtam nekik újra, hogy mégis mi a proglémám és elküldtem a szig és lakcím kártya másolatot, és remélem még ma válaszolnak.

Idézetet írta: whitedragon Dátum április 08, 2016, 14:44:53
kértem, ehhez kell egy smst kérni a megadott telszámra, kértem 4x de mostanáig se jött meg az sms.
most kínomban írtam nekik újra, hogy mégis mi a proglémám és elküldtem a szig és lakcím kártya másolatot, és remélem még ma válaszolnak.

mennyi idő, mire válaszolnak ?


Idézetet írta: SPF Admin Dátum április 08, 2016, 14:59:05
Pár nap, hét?

ez most komoly ?
akkor ha sikerül kivennem a pénzem, otthagyom őket, régen MB időben máshogy mentek a dolgok.
Van még olyan oldal ahol lehet kártyát is igényelni a számlához ?

Idézetet írta: whitedragon Dátum április 08, 2016, 15:00:05
ez most komoly ?
akkor ha sikerül kivennem a pénzem, otthagyom őket, régen MB időben máshogy mentek a dolgok.
Van még olyan oldal ahol lehet kártyát is igényelni a számlához ?

Neteller, de egy a cég.

Idézetet írta: SPF Admin Dátum április 08, 2016, 15:14:03
Neteller, de egy a cég.

lekopogom, egy óra alatt válaszoltak, de kértek hitelesítő másolatot amit el is küldtem.
most várok..

Hitelesítésnél ha nem takarom ki az adatokat és úgy küldök képet nem lesz belőle gond nem?
Elvileg ez bizalmas információ, mert kitakarva küldtem el nekik de azt mondták nem igazán felel meg  :crazy:

Idézetet írta: whitedragon Dátum április 08, 2016, 18:39:01
Hitelesítésnél ha nem takarom ki az adatokat és úgy küldök képet nem lesz belőle gond nem?
Elvileg ez bizalmas információ, mert kitakarva küldtem el nekik de azt mondták nem igazán felel meg  :crazy:

Milyen gondra gondolsz?

Idézetet írta: sleve Dátum április 08, 2016, 18:41:33
Milyen gondra gondolsz?

esetleg visszaélnek vele, ( bár kötve hiszem )

Sziasztok!
Én évek óta  úgy fizetek be a poker termekbe, hogy először a online bankomba  befizetek lóvét, és onnan a skrill számlámra, és a skrill számláról a poker terembe,! 4-5 éve így használom, most pár hónapig nem játszottam, és szerettem volna ugyan ezzel a módszerrel befizetni egy terembe.  Minden jól ment, rajta a pénz a skrill számlámon, skrill számláról akartam befizetni  a terembe ahova már fizettem, és ezt üzenetet kapom:  "Your balance cannot be used for this transaction because you have funded your account with a payment method not supported for online gambling. Please choose an alternative payment method."  Nem vagyok nagy angolos, de hogy ezt a fizetési módot nem támogatja az online szerencsejáték, tehát közvetlen a skrill balancémról nem tudok befizetni a terembe, ez hogy lehet? Mindig tudtam!  Úgy engedi hogy SkRILL DIRECTET válaszom, tehát átírányít az online bankomhoz és úgy tudnék fizetni, de mivel 20 percel előtte töltöttem fel a skrill számlára a lóvét, így nehezen tudnék a online bankszámláról fizetni.. Mióta változott meg? Eddig simán lehetett a skrill egyenlegről feltölteni...

Érdekes módon írtam nekik 20 perce, most újra próbáltam és jó lett, egyből kérte a bankártyám cvc számát, jóváhagytam, és sikerlüt a fizetés, de előtte azt irta h nem támogatott..

Idézetet írta: lukator Dátum április 09, 2016, 16:01:04
Sziasztok!
Én évek óta  úgy fizetek be a poker termekbe, hogy először a online bankomba  befizetek lóvét, és onnan a skrill számlámra, és a skrill számláról a poker terembe,! 4-5 éve így használom, most pár hónapig nem játszottam, és szerettem volna ugyan ezzel a módszerrel befizetni egy terembe.  Minden jól ment, rajta a pénz a skrill számlámon, skrill számláról akartam befizetni  a terembe ahova már fizettem, és ezt üzenetet kapom:  "Your balance cannot be used for this transaction because you have funded your account with a payment method not supported for online gambling. Please choose an alternative payment method."  Nem vagyok nagy angolos, de hogy ezt a fizetési módot nem támogatja az online szerencsejáték, tehát közvetlen a skrill balancémról nem tudok befizetni a terembe, ez hogy lehet? Mindig tudtam!  Úgy engedi hogy SkRILL DIRECTET válaszom, tehát átírányít az online bankomhoz és úgy tudnék fizetni, de mivel 20 percel előtte töltöttem fel a skrill számlára a lóvét, így nehezen tudnék a online bankszámláról fizetni.. Mióta változott meg? Eddig simán lehetett a skrill egyenlegről feltölteni...

Skrilles számla feltöltésénél két opció van: gambling, vagy non gambling. A második opció esetén nem tölthetsz fel online szerencsejáték oldalakra pénzt Skrill által.