Skrill Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 5 vendég van a témában


hi! 1-2 éve nem használtam már a skrill fiókomat, most viszont szeretném használni, így beléptem, és megadtam a bankkártya adatokat, hogy tudjak bankkártyáról feltölteni. nektek mennyi idő volt amíg a random összeget levonták(ezzel kell igazolnod magad, hogy beírod az összeget amit levontak)? mert azt írja több napot is igénybe vehet..

Nekem talán egy nap viszont haveromnak egyből rátették az összeget! Ráteszik! Nem levonjàk.

az a helyzet, hogy már hiányzik a számlámról 600Ft, beírom a verification hogy 2 euró, de nem fogadja el. wtf?

Idézetet írta: pnzyfng Dátum október 20, 2017, 23:57:12
az a helyzet, hogy már hiányzik a számlámról 600Ft, beírom a verification hogy 2 euró, de nem fogadja el. wtf?

Valószínűleg azért, mert nem pontosan 2 eurót vontak le.
Pont az a lényeg, hogy a centre pontos összegre kíváncsiak - ez lényegében egy 3 jegyű kódnak felel meg - nem egy tippre.
Nem látod valahol a pontos összeget?

Idézetet írta: pnzyfng Dátum október 20, 2017, 23:57:12
az a helyzet, hogy már hiányzik a számlámról 600Ft, beírom a verification hogy 2 euró, de nem fogadja el. wtf?

Hívd fel a bankod és megmondják centre pontosan. Azt kell megadnod. De bankod oldalán a tranzakciólistán is mutatja (legalábbis nálam)

HI! az miért lehet hogy hozzáadnék egy bankkártyát a skrillemhez és azt írja hogy invalid number a kártyaszámnál? már vagy 100szor beírtam és nem fogadja el. mastercard, szóval nem az a gond. ezzen fizettem be még bet365-re is múlthéten, amíg még lehetett mastercarddal befizetni. nem értem mi lehet a gond

Idézetet írta: pnzyfng Dátum október 24, 2017, 17:57:27
HI! az miért lehet hogy hozzáadnék egy bankkártyát a skrillemhez és azt írja hogy invalid number a kártyaszámnál? már vagy 100szor beírtam és nem fogadja el. mastercard, szóval nem az a gond. ezzen fizettem be még bet365-re is múlthéten, amíg még lehetett mastercarddal befizetni. nem értem mi lehet a gond

Talán lehet összefüggés azzal, hogy az irodák is most kezdték megszüntetni a MasterCard-os befizetési lehetőséget, ezt kiterjeszthették a skrillre is.
De várjuk meg, másoknak van-e hasonló tapasztalata!

Idézetet írta: Knapp Dátum október 24, 2017, 18:54:02
Talán lehet összefüggés azzal, hogy az irodák is most kezdték megszüntetni a MasterCard-os befizetési lehetőséget, ezt kiterjeszthették a skrillre is.
De várjuk meg, másoknak van-e hasonló tapasztalata!

Annyiban javítanék, hogy a Mastercard tagadja meg a fizetést, s nem az iroda (bár van olyan iroda ahol továbbra is be lehet vele fizetni). Mondjuk nem értem, hogy a Mastercard a Skrill/Netellert miért könyvelné el szerencsejáték szervezőnek.

Pont tegnap fizettem be betre skrillen keresztül mastercard kártyával, nem volt semmi gond.

Idézetet írta: nasgur Dátum október 25, 2017, 11:16:33
Pont tegnap fizettem be betre skrillen keresztül mastercard kártyával, nem volt semmi gond.

A magyar Mastercard tilt, elméletileg. A Skrilles meg nem magyar.

nem a skrillről betre befizetéssel van a gond, hanem hogy a skrill nem fogadja el a bankkártyaszámot.

Hali!
Skrillen mennyi idő szokott lenni általában az azonosítás? Mert ez a (HUF 155047 (EUR 500.00))-os limit elég karcsú aztán most nem enged befizetni sehova... meg hogy lehet ezt növelni mert ahogy látom azonosítás után is csak (HUF 620190 (EUR 2000.00))-t enged majd...

Valaki aki megcsinálta már ezt a webcamerás egyeztetést leírhatná a folyamatot, mert nekem nem igazán akarja... Mésrészt a 4. lépést (Verify Account Ownership) meg sem tudom csinálni sem, nem enged rákattintani.

Idézetet írta: Tonesz Dátum október 25, 2017, 23:08:21
Hali!
Skrillen mennyi idő szokott lenni általában az azonosítás? Mert ez a (HUF 155047 ())-os limit elég karcsú aztán most nem enged befizetni sehova... meg hogy lehet ezt növelni mert ahogy látom azonosítás után is csak (HUF 620190 ())-t enged majd...

Szia, ezt külön kell kérned és megemelik. Anno nekem 1 nap megcsinálták. Azt szeretik ha sokat fizetsz be hozzájuk, kifelé már kevésbé.

Idézetet írta: Tonesz Dátum október 26, 2017, 11:16:08
Valaki aki megcsinálta már ezt a webcamerás egyeztetést leírhatná a folyamatot, mert nekem nem igazán akarja... Mésrészt a 4. lépést (Verify Account Ownership) meg sem tudom csinálni sem, nem enged rákattintani.

Telefonon csináltam meg én is. Telefon nélkül szoptam vele vagy 1 órát és meguntam. Felraktam az appot, és kb. 1.5 perc alatt végigmentem a lépéseken. Javaslom tégy te is így.

Tomikaa
más nem ha végképp nem oldódik meg az lesz, bár nem tudom hogy fogom neki elmakogni angolul, hogy mi  problémám :D