Skrill Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 7 vendég van a témában





Napi 400000 a limit minden étekesitési ponton.

Paysafecardot lehet venni (igaz csak eurósat) applikáción keresztül:
http://www.pay-station.hu/
http://www.pay-station.eu/hu/

en nemetben meg egyik este 150 ezerert vettem egy falusi aruhazban    ;D

Idézetet írta: Knapp Dátum január 22, 2018, 20:32:09
A VISA a legegyszerűbb, mert oda kifizetést is kérhetsz és ki sem kell mozdulnod otthonról.
Persze amíg ez a lehetőség megvan.

A paysafecardról meg még olyan helyeken sem mindig hallottak, ahol a paysafecard weboldal szerint forgalmazzák őket. Kerestem már hiába kisboltokban és benzinkúton is, de ha a benzinkutas nem adott még el ilyet vagy éppen a kisbolt tulaja-eladója nem hallott róla, akkor valószínűleg nem fog kiszolgálni.
(egyik fórumtársunknak azt mondták, hogy "elfogyott"!   ;D   )
Persze a relay, inmedio és OMV hálózatokban valószínűleg nem lesz gond a vásárlással.

Hja és még annyit, hogy - tudtommal - bankkártyával nem vásárolhatsz paysafecardot, tehát plusz macera, ha csak ezért még pénzt is kell felvenned.
OMV kutakon mostmár mindenhol ismerik a paysafecardot.Náluk az a gond,hogy a napi limit 150.000 Ft.Tehát lehet,hogy éppen úgy érsz oda,hogy csak 25.000-et vagy még annyit sem tudsz vásárolni.Immedio-ban pl Árkádban már nincs limit,viszont csak készpénzzel tudsz paysafe-t vásárolni.Viszont újságárusnál,inmedio pontoknál szintén nincs limit és náluk már kártyával is tudsz fizeni.Ez a legjobb opció.

Köszönöm mindenkinek a válaszokat és a kiegészítéseket!
Végiggondoltam, azt hiszem, maradok a tippmixnél!

Idézetet írta: benedek185 Dátum január 22, 2018, 17:41:20
Jan. 31 után már se a Skrillre, se a Netellerre nem lehet Mastercard-dal befizetni.
Süllyedünk.....

Honnan is jön az infó?

Idézetet írta: pestigabo Dátum január 22, 2018, 20:42:32
Szerintetek a kifizetessel kapcsolatban tehetnek valamit? Nem akarom, hogy bennragadjon a penzem a skrill szamlamon es akkor inkabb kivennem az egeszet meg most  ;D

Nincs kártyád?

Idézetet írta: MagicVic Dátum január 22, 2018, 22:02:24
2. Unibetről kérdeznék (eddig bet365, premium, és pokerstarson mozogtam) : Unibetre nem lehet skrillel fizetni, vagy csak én nem találom?

A Válaszokat előre is köszönöm, szép estét

Skrillel nem lehet befizetni, de ha van bankkártyád (bármilyen), akkor nyert ügy.

A pay station alkalmazást használta már valaki és a tapasztalatok milyenek vele kapcsolatban? Letöltöttem de még nem használtam viszont ha bevált akkor kényelmes megoldásnak tűnik.


Neteller detto. Oda se lehet mar befizetni. Vagyis még a hónap végéig lehet. Marad a banki atutalas, ami napokig eltart, vagy esetleg az unibet. Ott tovabbra is elfogadjak a Mastercardot. Azert kivancsi lennek hogy inteztek el :)

Úgy látszik már nagyon iparkodnak, szeretnének megfelelni valakinek, mert már ma sem engedett befizetni a skrilre mastercardal,
aztán mentem a netellerre, ott is elhajtottak a a magyar mastercardal.
:noway:

De már megvan a megoldás,
csak nem árulom el, mert ha elterjed, akkor juhfej lecsap rá....
:crazy:

Alapból a Mastercard a "bűnős" emiatt, mert valamivel megfenyegették őket. Magyarországon elég sok a Mastercardos ügyfél (bankban általában ezeket osztogatták ingyen), így egy szigorítás persze, hogy negatívan befolyásolhatja őket. Nem akartak rizikózni. Ezért sem lehet már egy jó pár hónapja befizetni az irodákhoz ezzel a kártyával (azért van kivétel  ;) ).

Igényelni kell egy Visa kártyát és kész.

Gondolom továbbra is be lehet fizetni a Skrill/Netellerre bankkártyával (Visa), vagy banki átutalással. A kifizetésnél meg használjátok a pénztárca által adott kártyát (ami Mastercard  :D ).

Egyébként megoldás mindig is lesz (lásd Mastercardos befizetés tiltására is került hasonló).  :cya:

#2954 január 24, 2018, 16:25:42, fanatic
Idézetet írta: Milan Dátum január 24, 2018, 15:43:00
Alapból a Mastercard a "bűnős" emiatt, mert valamivel megfenyegették őket. Magyarországon elég sok a Mastercardos ügyfél (bankban általában ezeket osztogatták ingyen), így egy szigorítás persze, hogy negatívan befolyásolhatja őket. Nem akartak rizikózni. Ezért sem lehet már egy jó pár hónapja befizetni az irodákhoz ezzel a kártyával (azért van kivétel  ;) ).

Igényelni kell egy Visa kártyát és kész.

Gondolom továbbra is be lehet fizetni a Skrill/Netellerre bankkártyával (Visa), vagy banki átutalással. A kifizetésnél meg használjátok a pénztárca által adott kártyát (ami Mastercard  :D ).

Egyébként megoldás mindig is lesz (lásd Mastercardos befizetés tiltására is került hasonló).  :cya:

Azért a visa is elmehet a faszba mert se a betfair sem a willhill nem engedi a  be- kifizetést!