Skrill Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában


Idézetet írta: Maestro90 Dátum január 23, 2018, 10:58:22
OMV kutakon mostmár mindenhol ismerik a paysafecardot.
Ez azért nem teljesen igaz. Az újdonsült kutak van hogy nem fizetnek licencdíjat, így még nem került bevezetésre náluk. Pár hónap az átfutási idő, egy kútfenntartó szerint. Ez a jobbik eset, mert idővel ott lesz. Viszont van olyan hely, ahol sajnos nem is hallottak róla. Jellemzően az Alföldi térségben.

Sziasztok!
Kb. három hónapja fogadok online, az arbolással is próbálkozom. Több éve van Skrill számlám, de nem nagyon használom. Nem értem, hogy mi az előnye. Visa kártyával majdnem minden irodába be tudok fizetni díjmentesen. A Skrill pedig elég vaskos díjakat von le. Mi a jó ebben? Egyetlen ingyenes lehetőséget kínál A számla feltöltésre, a banki átutalást. Van valakinek tapasztalata ebben? Gondolom a Skrill nem von le semmit, de a saját bankom levonja az átutalási díjat. Ha pedig egy irodába be akarok fizetni akkor pedig a Skrill von le díjat? Duplán fizetek? Ha pedig a Skril számláról kérek ki pénzt megint költséggel jár...Így van ez, vagy rosszul gondolom?

#2957 január 25, 2018, 23:27:24, Knapp
Idézetet írta: veszmo Dátum január 25, 2018, 19:59:43
Sziasztok!
Kb. három hónapja fogadok online, az arbolással is próbálkozom. Több éve van Skrill számlám, de nem nagyon használom. Nem értem, hogy mi az előnye. Visa kártyával majdnem minden irodába be tudok fizetni díjmentesen. A Skrill pedig elég vaskos díjakat von le. Mi a jó ebben? Egyetlen ingyenes lehetőséget kínál A számla feltöltésre, a banki átutalást. Van valakinek tapasztalata ebben? Gondolom a Skrill nem von le semmit, de a saját bankom levonja az átutalási díjat. Ha pedig egy irodába be akarok fizetni akkor pedig a Skrill von le díjat? Duplán fizetek? Ha pedig a Skril számláról kérek ki pénzt megint költséggel jár...Így van ez, vagy rosszul gondolom?

Egyre kevesebb az előnye a növekvő költségek és a korlátozott lehetőségek miatt, de alapvetően az irodák közötti pénzmozgatást gyorsítja fel.
Skrillre akár 1 percen belül is ki tudja fizetni az iroda a pénzed, akár hétvégén is - ez csak szándék kérdése - így elvileg  egy kifizetési kérelem után percekkel ugyanazzal a pénzzel fogadhatsz már máshol.
Vagy másik példa: ha rendelkezel a skrillhez tartozó bankkártyával, akkor már a hétvégén vagy éjszaka teljesített kiutalás után egyből költheted is a pénzed.

Ezek a dolgok megérik, ha olyan irodáknál játszol, ahol a skrilles tranzakcióknak nincsen költsége és/vagy gyorsan kifizetnek, ha viszont napokig tart egy pénzkiutalás és a ki-/befizetéseknek 5% költsége van, akkor nem igazán.
Ezt mindenkinek magának kell eldöntenie.

Másrészt az sem feltétlenül probléma, ha Magyarországon, a bankodnál nem látszanak a fogadóirodai be- és kifizetéseid, ebben szintén segítenek a netes pénztárcák.
Valójában nem tudjuk, mekkora kockázatot jelent, ha rendszeresen adóköteles tételek érkeznek a számládra, de nyilván lehet olyan szint, ami már szemet szúr és akkor még a törvényalkotók időnként jellemző rosszindulatáról nem is beszéltem.

Kiegészítés: a skrill irodai befizetéshez - amit a fogadóiroda oldalán kell kezdeményezned - nem von le díjat, kifizetésnél sem, kivéve, ha devizaváltás van, mert akkor komolyan büntet.
Az irodák viszont ezt a fentebb említett 0 és 5% közötti díjtételt alkalmazzák.


ki lehet valahogy szedni skrillről pénzt bankszámlára anélkül, hogy ki kéne fizetni majdnem 2000et az utalásért?

Ha bankszámlára utalod az azt hiszem ingyen van. Vagy vmi minimális költsége lehet csak.

5.5? Látszik hogy rég utaltam már ki  ;D Az akkor nem is olyan csekély összeg. Tippmixelés helyett online bankolással kéne foglalkozni. Abban nagyobb pénz van.  :D

Hali!
A skrill számlámhoz lehet másik bankot rendelnem ahova történjen a kifizetés?

Idézetet írta: Tonesz Dátum február 05, 2018, 12:48:42
Hali!
A skrill számlámhoz lehet másik bankot rendelnem ahova történjen a kifizetés?

Hi,
Ha az is a saját neveden van akkor igen, hozzá tudsz rendelni többet is.

értem, és az megoldható hogy más számlájával töltöm fel a skrill számlámat?

Idézetet írta: Tonesz Dátum február 06, 2018, 13:14:02
értem, és az megoldható hogy más számlájával töltöm fel a skrill számlámat?

Nem. Mindent a saját nevedben tehetsz meg.  :ok:

Zero send money fee - Use the Send Direct service to transfer money directly to a bank or mobile money wallet and enjoy no send money fee until 30th April 2018.
Sziasztok,ez mit jelent pontosan?Hová lehet ingyen pénzt küldeni?köszi

Sziasztok!
Az érdekelne mely fogadóirodákhoz tudok paysafecarddal befizetni, majd a nyereményt Skrillre kifizettetni.

Idézetet írta: lacci82 Dátum február 10, 2018, 22:25:31
Sziasztok!
Az érdekelne mely fogadóirodákhoz tudok paysafecarddal befizetni, majd a nyereményt Skrillre kifizettetni.

Idézetet írta: Szabcsi151 Dátum február 10, 2018, 22:56:32
Nekem meg egy olyan fogadóiroda kéne, ahova be tudok fizetni Mastercarddal és villámgyors a kifizetésük Skrillre..., mert nincs sajna VISA kártyám.
Igazából a cél az lenne, hogy minél gyorsabban át tudjam rakni a pénzem a Mastercardos bankkártyáról Skrillre.
Esetleg valakinek, valami ötlet?
Előre is köszi!

A sportingbet-bwin irodáknál ezek megoldhatóak, de drágán.

A payR befizetési módon keresztül bármilyen bankkártyával be lehet hozzájuk fizetni (még netelleres mastercarddal is), viszont nem forint alapon számolnak el, így van pár százalék veszteség.
Paysafecardot is elfogadnak.

Kifizetés mehet skrillre, ha volt az utóbbi 180 napban befizetésed onnan, de ennek elvileg van 4,9%-os költsége.
Volt róla szó, hogy nem mindenkinek számították ezt fel, miután ezt bevezették, most nem tudom hogy van, mert nekem ennyit nem ér egy kiutalás és másként oldom meg.
Talán pont azokat büntetik, akik nem skrillel fizettek be, de ki tudja...


Kiegészítés: azt nem állítom, hogy villámgyors skrillre a kifizetés, mert megoldhatják pár óra alatt, de a jellemző az 1-2 munkanap, viszont a befizetett összeget tudtommal nem kell forgatni.

Bet365-re tudok befizetni mastercardos bankkártyával, rá megyek ugyanúgy mintha skrillel fizetnék be, de mivel nincs skrillen pénzem ezért ugye nem engedi, de foldobja azt az ablakot, ahova beírom a kártyam hátulján szereplő 3 számjegyet, és úgy engedi a befizetést . Kifizetést ugyan meg nem kertem, de úgy gondolom, hogy a skrillre fog menni.