Skrill Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Idézetet írta: Betman91 Dátum június 19, 2019, 00:43:32
Gondolom master cardal fizettél be, és emiatt nem enged befizetni sehova. Legközelebb ha raksz be skrillre pénzt akkor banki átutalással told be és akkor tudsz utána vele játszani(vagy nem master cardos kártyával). Viszont még alternatív megoldás lehet neked hogy a CRYPTO menüpontba rámész mondjuk a bitcoinra és ott tradels. Aztán pedig visszaváltod forintra. Pontosan nem tudom mennyit buksz így 10 000Ft-nál viszont utána betudsz fizetni az irodákhoz.

Sziasztok!
Az adott témához kapcsolódva,hasonló cipőben járok,kértem is már itt segítséget pár napja de nem sikerült felhasználni az összeget...
2900Ft-ról van szó:
-kifizetni csak visa kártyára engedné(nincs)
-bankszámlára vmiért nem engedi kifizetni
-tradelni(ahogy @batman91ajánlotta) nem tudom,mert a min összeg 10euró (~3300Ft)
-pl neteller-re nem engedi átutalni
-befizetni sehova se tudok vele
:D
Valami egyéb ötlet valakinek?
pl ha átutalom valakinek,ő meg vissza? az működhet,utána be tudok fizetni? ( természetesen "kezelési költséget" állom ;)
Bocs, a fa*ságért,de már felcsesztem magam :D

Idézetet írta: Zsoca Dátum július 20, 2019, 12:04:11
Sziasztok!
Az adott témához kapcsolódva,hasonló cipőben járok,kértem is már itt segítséget pár napja de nem sikerült felhasználni az összeget...
2900Ft-ról van szó:
-kifizetni csak visa kártyára engedné(nincs)
-bankszámlára vmiért nem engedi kifizetni
-tradelni(ahogy @batman91ajánlotta) nem tudom,mert a min összeg 10euró (~3300Ft)
-pl neteller-re nem engedi átutalni
-befizetni sehova se tudok vele
:D
Valami egyéb ötlet valakinek?
pl ha átutalom valakinek,ő meg vissza? az működhet,utána be tudok fizetni? ( természetesen "kezelési költséget" állom ;)
Bocs, a fa*ságért,de már felcsesztem magam :D

Nem működik,haverral kipróbáltuk.
Egy megoldás lehet,ha átutalod valakinek,akinek van Skrillhez kártyája,amivel tud kivenni automatából,ő pedig vesz neked egy paysafe-et,amivel be tudsz fizetni.
Ha gondolod,ebben tudok segíteni,évek óta Skrillen intézem a szerencsejáték forgalmat. Pénz onnan-oda,kártyával meg ki az automatából a pénztárcámba. :D :redchug:

Idézetet írta: runin Dátum július 20, 2019, 09:45:09
Este befizettem,pár óra múlva,hajnalban kértem kifizetést. Nem volt semmi gond,most várom a cash-t.  :D

Jó neked, nálam még mindig nem enged semmit se...  kabaré  :D
Se készpénzfelvételt, se banki átutalásos kifizetést, se befizetést fogadóirodához, se Netellerre való áttöltést... semmit... :DD már próbáltam 65 böngészővel, mobilnettel, wifivel, 2 laptoppal, telóval és semmi... már rágom a falat kínomban... :DD
Annyit írtak vissza, hogy nyugodjak meg aktív a számlám és nem korlátoztak le, töröljem az előzményeket és a cookie-kat, ja és használjak másik böngészőt. Szóval itt tartok, beragadt 2 napja a pénzem és semmi megoldás...  ;D

Zsoca, ezt megoldottuk  ;) :beerchug:

Idézetet írta: runin Dátum július 21, 2019, 14:41:07
Zsoca, ezt megoldottuk  ;) :beerchug:
Igen! 😊
Köszönöm szépen a segítséget  :beerchug:

#3335 augusztus 06, 2019, 11:03:47, sportbettorpro
Frissítve! Sikerült!
Regisztráltam már rá, sikerült befizetni is. Bár egyszer próbáltam még, és néha ebbe lép be... De innen hogy kell befizetni betfairre? A betfairen kell valamit csinálni? Itt van valami skrilles számlaszámom vagy kártyaszámom, és azt kell beírni a betfairen? Ha skrillen próbálok befizetni oda, egyből kiírja, hogy írjam be a kedvezményezett email címét. A betfairnek kell valamilyen email címét beírni?? Azt hol találom? Ja, és persze betfair exchange-re akarok, nem tudom, az külön van-e a betfairtől.

Betfair oldalán kell kezdeni a befizetést, ott Skrillt válassz.

Sziasztok!
A Skrill fiókot nem lehet ezek szerint törölni? Ha felfüggesztem, akkor nem kérik évente az 5€ tagdíjat?

#3338 augusztus 18, 2019, 09:02:47, peshark
A virtuális skrill kártya igénylésem b*****tt el, hiába írtam be a jó pinkódokat, mindig rossz pin-t írt ki, és letiltotta, hogy én magam csinálhassam meg a kártyát, hanem a supporttal kell beszélnem, de 10 perce biztos nézegetem és nem találok email címet vagy bármit, ahova írhatnék... Valaki tud egy emailt ahol kapcsolatba lehetne kerülni velük?

Szerk: Na oké, a support oldalon a kis keresőbe beírtam a "contact us"-t és egyből adott mindenféle elérhetőséget, de hogy ezt miért nem lehet egyszerűbben kirakni az oldal aljára mondjuk.. ::)

Idézetet írta: peshark Dátum augusztus 18, 2019, 08:58:11
A virtuális skrill kártya igénylésem b*****tt el, hiába írtam be a jó pinkódokat, mindig rossz pin-t írt ki, és letiltotta, hogy én magam csinálhassam meg a kártyát, hanem a supporttal kell beszélnem, de 10 perce biztos nézegetem és nem találok email címet vagy bármit, ahova írhatnék... Valaki tud egy emailt ahol kapcsolatba lehetne kerülni velük?

Szerk: Na oké, a support oldalon a kis keresőbe beírtam a "contact us"-t és egyből adott mindenféle elérhetőséget, de hogy ezt miért nem lehet egyszerűbben kirakni az oldal aljára mondjuk.. ::)

A potenciális fölösleges basztatások miatt.  ;D Szűrés.  :ok:

Hi!
Egy olyan kérdésem lenne, hogy a skrill kártya értintésnélküli limit határát esetleg tudja valaki, nem nagyon lelem..

Idézetet írta: BaXee Dátum augusztus 20, 2019, 11:04:55
Hi!
Egy olyan kérdésem lenne, hogy a skrill kártya értintésnélküli limit határát esetleg tudja valaki, nem nagyon lelem..

Can I make a contactless transaction with my Skrill Mastercard®?
Yes, your Skrill Prepaid Mastercard® allows you to make contactless transactions wherever the universal contactless logo is displayed at terminals that accept Mastercard®.

Please note that contactless transactions are subject to transaction amount and daily limits that are unique to the country the transaction occurs and are defined by Mastercard®.

If your contactless purchase amount is over this limit, please complete your transaction using your chip and PIN code.



Én egy olyan 30€-ra saccolom.

Sziasztok!

Skrill-ről nem lehet kiutalni pénzt a Revolutra?

Köszi!

#3343 augusztus 29, 2019, 20:24:42, tsabigo
Sziasztok!
Töltöttem fel pénzt a Revolut Mastercardommal, hogy majd a cryptovalutás megoldással befizethetővé teszem. A pénzt le is vonta  a kártyáról, látszik a tranzakciók között, de nem jött a skrilltől a szokásos email a feltöltésről és az egyenlegemben sem látszik. Ilyenkor mi van?

Köszi.Megoldódott.Csak tíz percig kellett frissítgetnem az oldalt, meg ki-be lépkednem. Aztán egyszer csak ott volt.

Sziasztok! Pontosan milyen éves költsége van a Skrill számlának, ha csak a virtuális számlát igénylem, a fizikai kártyát nem? Mert olvastam már azt hogy ingyenes, havi 5 euró, illetve hogy évi 5 euró.
Az egyéb utalásos díjakkal tisztában vagyok.
Köszi előre is :)