Skrill Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 6 vendég van a témában


Kipróbáltam egy másik gépen, jön a kód beírom, majd kéri a pin-t bepipálom a megbízható eszközt, kilépek, aztán következőnek csak simán a passwordot kéri...

#3391 december 03, 2019, 15:59:15, Pozzato
Idézetet írta: BaXee Dátum december 03, 2019, 15:43:53
Kipróbáltam egy másik gépen, jön a kód beírom, majd kéri a pin-t bepipálom a megbízható eszközt, kilépek, aztán következőnek csak simán a passwordot kéri...
Nálam is ugyanez a metódus volt, mégis kérte, de legalább nálad akkor működik, hátha másnál is. Először azt hittem, hogy véletlenül, elbasztam valamit, de már pipálni újból nem tudtam (értelemszerűen), de a PIN/SMS és egyéb opciókból újból választanom kellett.

u.i.: Mondjuk nekem az alkalmazásuknál tableten is szinte mindig azonosítást kért régebben (már egy ideje nem használom), míg telóra szintén letöltöttem anno, ott elvétve volt.

Ha régi (hardveres) tokenem van, akkor is kötelező az SMS-es azonosítás?

Hello! Beléptem a skrill fiókba és ez a hirdetés láttam az oldalon:Spend your balance anywhere Mastercard® is accepted.
In store, online and at ATMs worldwide. To claim your free card apply via the app.

Fel lehet tölteni ATM-en kersztül a skrill számlát, a kártyával?

Mire gondolsz? Besetalsz az otp befizetos automatahoz, berakod a skrill kártyát es befizetsz es megjelenik a skrill számládon?
Dehogy is, ilyen nincs, ez csak annal a szamlanal mukodik akie az automata. Szoval otps auzomatanal csak otp szamlara tudsz befizetni.

Amit irnak azt jelenti hogy ha igenyelsz kartyat barmelyik automatabol leveheted az igenyelt kartyaval a penzed.

A skrill szamladra befizetni csak a szokasos modokon lehet. Banki atutalas, rapid transfer, masik skrill, neteller, psc, btc stb

Idézetet írta: ballotta Dátum december 03, 2019, 23:50:53
Ha régi (hardveres) tokenem van, akkor is kötelező az SMS-es azonosítás?
Token már régóta nincs, teljesen kivették az azonositásnál.

Idézetet írta: MessiÁs Dátum december 04, 2019, 09:38:21
Mire gondolsz? Besetalsz az otp befizetos automatahoz, berakod a skrill kártyát es befizetsz es megjelenik a skrill számládon?
Dehogy is, ilyen nincs, ez csak annal a szamlanal mukodik akie az automata. Szoval otps auzomatanal csak otp szamlara tudsz befizetni.

Amit irnak azt jelenti hogy ha igenyelsz kartyat barmelyik automatabol leveheted az igenyelt kartyaval a penzed.

A skrill szamladra befizetni csak a szokasos modokon lehet. Banki atutalas, rapid transfer, masik skrill, neteller, psc, btc stb


Köszönöm szépen! Értem.


Helló! Kérdésem a következő,meddig lehet minuszban a számla? Most zárolva van,azt írták egy hetem van feltölteni,de el lehet e nyujtani egy hónapig? Amig rendeződik az anyagi dolgaim.

Idézetet írta: Larsson Dátum december 07, 2019, 13:12:25
Helló! Kérdésem a következő,meddig lehet minuszban a számla? Most zárolva van,azt írták egy hetem van feltölteni,de el lehet e nyujtani egy hónapig? Amig rendeződik az anyagi dolgaim.

Nekem kb. fél évig volt mínuszban, talán 3-szor jelezték ezalatt, hogy illene rendbe hoznom, de miután visszatöltöttem, gond nélkül működik.
Attól tartottam, hogy ezalatt a Netellert is baszogatják, de azt nem bántották, nyugodtam használhattam.
Ezzel nem azt akartam mondani, hogy rendszert csináljatok belőle, nálam rugalmasak voltak.

Sziasztok vett már le valaki pénzt skrill kártyáról? Egyébként bármilyen automata kiadja a pénzt? Csak mert ugye skrillen EUR-van ATM meg legtöbbször huf. Milyen az árfolyam váltás?

Idézetet írta: Lancer Dátum december 09, 2019, 12:02:25
Sziasztok vett már le valaki pénzt skrill kártyáról? Egyébként bármilyen automata kiadja a pénzt? Csak mert ugye skrillen EUR-van ATM meg legtöbbször huf. Milyen az árfolyam váltás?

A legideálisabb ha direkt eurós ATM-et használsz.

Üdv
Elfelejtettem a PIN kódomat,és nem tudok belépni. Email-ben nem lehet kikérni. Mit érdemes csinálni?Levelezni velük hetekig,vagy esetleg fel lehet őket hívni valahogy? Ha valakinek volt már ilyen írja már le miket kértek. Székletminta,vérkép,családfa visszamenőleg platonig,esetleg farokméretet? Köszönöm előre is a választ  :beerchug:

Idézetet írta: Donwemer Dátum december 18, 2019, 12:56:54
Üdv
Elfelejtettem a PIN kódomat,és nem tudok belépni. Email-ben nem lehet kikérni. Mit érdemes csinálni?Levelezni velük hetekig,vagy esetleg fel lehet őket hívni valahogy? Ha valakinek volt már ilyen írja már le miket kértek. Székletminta,vérkép,családfa visszamenőleg platonig,esetleg farokméretet? Köszönöm előre is a választ  :beerchug:

Megoldódott. Teljesen logikus.hogy ha telefonra kéred a belépési kódot,akkor nem kéri a PIN kódot.  200IQ :redchug:

Sziasztok!
Kaptam egy e-mailt tőlük,hogy "Your account has been temporarily restricted pending review".
Mire számíthatok,kapott már ilyen üzenetet valaki?
Pont egy kis pénzt várok,erre tessék...  :redchug:

Biztos h nem adathalasz email?