Skrill Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 5 vendég van a témában


Idézetet írta: benedek185 Dátum március 10, 2020, 09:37:48
De most gyerekek komolyan mi folyik itt? 4 napja nem tudok befizetni semmilyen módon Skrillre, a bent lévő pénzzel se máshova és kp-t se tudok felvenni atm-ből... supportnak írtam már vagy 2 emailt, semmi reakció péntek óta, a pénteki rendes normál beutalasom meg sehol...
Kezd fogyni nagyon a türelmem a Skrillel szemben. Nem ez az első eset.

Nektek rendben működik minden? Komolyan nem értem.

Nekem müködik utaltam skrillre irodából és fizettem is be irodába. Ezek a funkciók nekem működnek a többiről nincs infóm.

Idézetet írta: benedek185 Dátum március 10, 2020, 09:37:48
De most gyerekek komolyan mi folyik itt? 4 napja nem tudok befizetni semmilyen módon Skrillre, a bent lévő pénzzel se máshova és kp-t se tudok felvenni atm-ből... supportnak írtam már vagy 2 emailt, semmi reakció péntek óta, a pénteki rendes normál beutalasom meg sehol...
Kezd fogyni nagyon a türelmem a Skrillel szemben. Nem ez az első eset.

Nektek rendben működik minden? Komolyan nem értem.
Nekem az irodaba es irodabol ki az rendben mukodik. Penzkuldes havernak is.
VISA kartyas feltoltes 4 napja nalam sem mukodik.
A Skrill kartyas penzfelvetel es vasarlas rendben mukodik.

Idézetet írta: zbking Dátum március 10, 2020, 12:13:35
Nekem az irodaba es irodabol ki az rendben mukodik. Penzkuldes havernak is.
VISA kartyas feltoltes 4 napja nalam sem mukodik.
A Skrill kartyas penzfelvetel es vasarlas rendben mukodik.
10 perce sikerult a deposit Visaval

Skrillre visaról ezt írja ki mi a szösz ez? EXCEEDS LIMIT HUF 0.00

cookie törlés,másik böngésző probálgatni kell. Amióta van ez az azzonali átutalás azóta ilyen rossz  nekem.

Idézetet írta: r.smyth Dátum március 10, 2020, 18:00:51
Skrillre visaról ezt írja ki mi a szösz ez? EXCEEDS LIMIT HUF 0.00
van ott egy link kattints ra
Kerni fog egy 4 jegyu kodot
Ezt az internetbankodban tudod megnezni egy korabbi visas skrill feltoltesnel
4szam+betuk, a 4 szamot keri. Mindegyik korabbi ezzel a 4 szammal kezdodik

Idézetet írta: zbking Dátum március 10, 2020, 19:19:32
van ott egy link kattints ra
Kerni fog egy 4 jegyu kodot
Ezt az internetbankodban tudod megnezni egy korabbi visas skrill feltoltesnel
4szam+betuk, a 4 szamot keri. Mindegyik korabbi ezzel a 4 szammal kezdodik
Milyen linkre gondolsz? Én nem látok ott olyat.

Ez a lakcím igazolása, ami nem lehet 90 napnál régebbi, ehhez milyen doku kell? Lehet bármi? Mi igazolja? Én is kinyomtathatok valami szöveget, ráírva a címemet.... Ja most látom, hogy vannak dokutípusok.

Idézetet írta: sportbettorpro Dátum március 11, 2020, 10:04:38
Ez a lakcím igazolása, ami nem lehet 90 napnál régebbi, ehhez milyen doku kell? Lehet bármi? Mi igazolja? Én is kinyomtathatok valami szöveget, ráírva a címemet.... Ja most látom, hogy vannak dokutípusok.

@sportbettorpro  Telefonszámla pl, amit arra a címre postáztak ki neked, talán ez a legegyszerűbb. (De lehet valami közüzemi számla is... )

Mobilappon keresztül Visával elsőre ment tegnap a feltöltés, ma viszont már hibaüzenettel megállt.

Idézetet írta: zsivany20 Dátum március 11, 2020, 15:00:39
@sportbettorpro  Telefonszámla pl, amit arra a címre postáztak ki neked, talán ez a legegyszerűbb. (De lehet valami közüzemi számla is... )

@zsivany20 , elküldtem nekik egy telószámlát, otthonit, amiben van net meg minden, azt írták, mobiltelefon-számla nem jó. Most elküldtem egy kormányhivatali végzést.

Idézetet írta: sportbettorpro Dátum március 12, 2020, 09:40:02
@zsivany20 , elküldtem nekik egy telószámlát, otthonit, amiben van net meg minden, azt írták, mobiltelefon-számla nem jó. Most elküldtem egy kormányhivatali végzést.

@sportbettorpro A mocskok... pedig telefonszámlát még az orosz irodák is elfogadnak...  :D Na de ez már tuti jó lesz akkor, amit most küldtél.

Sikerült az azonosítás. Befizetni is tudok. Kifizetni azonban nem kártyára. (A hónapban lejár.) Kifizetésnél kér egy 6 jegyű kódot (a belépésnél is kér egyet, mobilra jön), de nem küldi el sms-ben...

#3448 március 18, 2020, 11:25:03, benedek185
11 nap után végre hozzajutottam a pénzemhez és a Skrillem is már megfelelően működik. Nem volt könnyű szülés, csak 3-4 email váltás kellett hozzá... ;D Valami belső technikai hiba volt az oka. Csak azt nem értem, hogy nem csak velem fordult elő és nem első eset, miért nem adnak ki ilyenkor valamilyen közleményt és miért kell szerencsétlen usereknek állandóan egyesével rájuk irkalni... :D
Mondjuk az beszedes, hogy kb. mindig Rapid Transfer után jelentkezett a probléma és lett kb. teljesen blokkolva a számlám.

Idézetet írta: sportbettorpro Dátum március 17, 2020, 22:12:45
Sikerült az azonosítás. Befizetni is tudok. Kifizetni azonban nem kártyára. (A hónapban lejár.) Kifizetésnél kér egy 6 jegyű kódot (a belépésnél is kér egyet, mobilra jön), de nem küldi el sms-ben...

Nekem se jön meg csomoszor... ha meg igen, kb. fél óra múlva.   :D