Skrill Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 3 vendég van a témában


Idézetet írta: Maestro90 Dátum április 22, 2020, 16:38:05
Sziasztok,a skrill visszautasítja a befizetést a sportingbullhoz.Most beléptem és pénzt küldeni sem enged.Valami technikai gond lehet?Más is tapasztalt ma ilyet?
Nalad lehet a gond, nekem mukodik minden.

Nem lehet h a penzed nongambling?

Idézetet írta: Maestro90 Dátum április 22, 2020, 16:38:05
Sziasztok,a skrill visszautasítja a befizetést a sportingbullhoz.Most beléptem és pénzt küldeni sem enged.Valami technikai gond lehet?Más is tapasztalt ma ilyet?

Master Cardal fizettél be? mert akkor tényleg nem fog engedni befizetni

Sziasztok,

volt egy kis probléma a Skrillel ma még fizetni sem tudtam a kártyával. Azután szerencsére minden működött. Viszont kértem ma két kifizetést kíváncsi voltam melyik a gyorsabb az egyiket bankszámlára a másikat a bankszámlához tartozó bankkártyára(Visa). A bankszámlás már meg is érkezett pedig azt gondoltam az lesz a több idő. Visa-ra mennyi idő alatt szokott megérkezni? Kb ma reggel 8kor indítottam.

Idézetet írta: Tinyo Dátum április 23, 2020, 20:23:39
Sziasztok,

volt egy kis probléma a Skrillel ma még fizetni sem tudtam a kártyával. Azután szerencsére minden működött. Viszont kértem ma két kifizetést kíváncsi voltam melyik a gyorsabb az egyiket bankszámlára a másikat a bankszámlához tartozó bankkártyára(Visa). A bankszámlás már meg is érkezett pedig azt gondoltam az lesz a több idő. Visa-ra mennyi idő alatt szokott megérkezni? Kb ma reggel 8kor indítottam.

Szia!

A bankszámlás kifizetés a gyorsabb, én reggel szoktam kiutalni és délután már a számlámon van. A bankkártyás előfordul(t), hogy csak a második napon érkezett meg.

Idézetet írta: BvB_09 Dátum április 23, 2020, 20:32:05
Szia!

A bankszámlás kifizetés a gyorsabb, én reggel szoktam kiutalni és délután már a számlámon van. A bankkártyás előfordul(t), hogy csak a második napon érkezett meg.

Köszi az infót!  :beerchug:

Be akarok lépni a skrillre, az adatok beírása után meg csak egy Authentication logo jelenik meg, másnál is ez van?

Közben megoldódott, a böngészővel volt gond.

Szia Penguin11 ! Nekem is ugyanezt dobja fel, de sem firefoxon, sem chromon nem működik. Mit állítottál át a böngészőben?

Idézetet írta: chabialonso Dátum április 30, 2020, 07:55:33
Szia Penguin11 ! Nekem is ugyanezt dobja fel, de sem firefoxon, sem chromon nem működik. Mit állítottál át a böngészőben?

Igazad van, tényleg nem működik, csak én telefonról léptem be utána, arról működött. Asztali számítógépről most sem tudok belépni.

Sziasztok!

Nektek is jött hasonló?

"Dear Benedek,

Gambling can be an exciting and enjoyable form of entertainment, but it is important to recognise if this changes for you particularly in light of the current pandemic. If you use your Skrill account for gambling transactions, we want to make sure you're aware of how to gamble responsibly.

The Dos & Don'ts of Gambling Responsibly

DO: Ensure that if you are spending funds on gambling, that you can afford it.
DON'T: Think of gambling as a source of income.
DO: Monitor how much money you spend playing or consider setting spending limits.
DON'T: Play continuously to the point you lose track of time and perspective.
DO: Take regular breaks from gambling.
DON'T: If you feel you may have a gambling problem, don't feel like you need to hide it.
DO: Know that if you need to talk to someone about problem gambling you can contact a support organisation."

Idézetet írta: benedek185 Dátum május 18, 2020, 18:21:21
Sziasztok!

Nektek is jött hasonló?

"Dear Benedek,

Gambling can be an exciting and enjoyable form of entertainment, but it is important to recognise if this changes for you particularly in light of the current pandemic. If you use your Skrill account for gambling transactions, we want to make sure you're aware of how to gamble responsibly.

The Dos & Don'ts of Gambling Responsibly

DO: Ensure that if you are spending funds on gambling, that you can afford it.
DON'T: Think of gambling as a source of income.
DO: Monitor how much money you spend playing or consider setting spending limits.
DON'T: Play continuously to the point you lose track of time and perspective.
DO: Take regular breaks from gambling.
DON'T: If you feel you may have a gambling problem, don't feel like you need to hide it.
DO: Know that if you need to talk to someone about problem gambling you can contact a support organisation."

Igen, én is kaptam.


Akkor jó, már megijedtem, hogy fennakadtam valami függőségi rostán... ;D

Én is kaptam, ugyan ezt!