Skrill Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


olyan kerdesem lenne hogy az megoldhato valahogyan miszerint van egy baratomnak netelleren penze es azt at szeretne kuldeni nekem skrillre. megoldhato ez valahogyan? koszi a valaszt elore is.

Idézetet írta: saviola8321 Dátum május 20, 2020, 09:31:44
olyan kerdesem lenne hogy az megoldhato valahogyan miszerint van egy baratomnak netelleren penze es azt at szeretne kuldeni nekem skrillre. megoldhato ez valahogyan? koszi a valaszt elore is.

Elmész te hozzá vagy ő hozzád, aztán belépsz a skrilles fiókodba, ott rámész a deposit-ra. Aztán kiválasztjátok a Netelleres befizetést, megadjátok az összeget, és ő meg megadja az ő adatait aztán kész is.

Sziasztok! Most csináltam magamnak egy skrill fiókot ezután próbáltam befizetni a mastercard kártyámmal, de valamiért nem engedi, hozzáadtam a kártyát, le is ellenőrizték hogy tényleg enyém-e a kártya.

Idézetet írta: Adam2000 Dátum június 25, 2020, 19:30:38
Sziasztok! Most csináltam magamnak egy skrill fiókot ezután próbáltam befizetni a mastercard kártyámmal, de valamiért nem engedi, hozzáadtam a kártyát, le is ellenőrizték hogy tényleg enyém-e a kártya.

Nekem így elsőre csak átmeneti hibának tűnik. Ha pl. a bankod nem engedélyezte volna, akkor azt írták volna, ha jól emlékszem.

És amit majd befizetek azt majd használni is tudom szerencsejátékra?

Idézetet írta: Adam2000 Dátum június 25, 2020, 20:58:33
És amit majd befizetek azt majd használni is tudom szerencsejátékra?
Egy otlet: nem biztos, hogy ez a baj, egy probat meger.
Elsore vmi miatt szokott olyan lenni, hogy nem engedi a gamblingos befizetest Mastercarddal.
Ezert azt javaslom, hogy allitsd non gamblingra eleve, es egy kis osszeget probalj kirakni.
Ha sikerul, akkor a kovetkezonel mar fog menni gamblingos beallitassal is.
Annyi szopas van vele, hogy az elso kis osszeget nem fogja engedni betenni fogadoirodahoz.

Erre harom megoldas van: vagy kuldd at egy haverodnak vagy olvass vissza, bitcoinnal is lehet kavarni vagy majd ha hazahivsz penzt, akkor el lehet tuntetni vagy skrill kartyaval kiviszed, ha lesz majd skrill kartyad.
Talan a bitcoinos kavaras a legegyszerubb, olvass vissza.

Idézetet írta: Adam2000 Dátum június 25, 2020, 20:58:33
És amit majd befizetek azt majd használni is tudom szerencsejátékra?

Igen, ha "gambling" opciót választasz.

Idézetet írta: SPF Admin Dátum június 26, 2020, 09:26:14
Igen, ha "gambling" opciót választasz.
mostanában úgy vettem észre, hogy csak a Visa kártyáknál teszi, fel ezt a kérdést, hogy szeretné-e "gambling"-re használni a feltöltött pénzt. Mastercard kártya esetén nem jön a kérdés, ezáltal fogadni sem tudom használni, az onnan feltöltött pénzt. :redchug:

Figyeljetek oda skrillkártyás vásárlásnál, mert megint kétszer vonja le amit veszel  :noway: :noway:
Kedden vettem egy üveg jégert, odatartom a kártyát, hibát jelez, másodjára is, azt mondja pénztáros
üssem be a pinkódot, ok így elfogadta a vásárlást.

De gyanús volt és otthon megnéztem a skrill oldalán, hát persze hogy kétszer fizettem :crazy:
Az egyik fizetés Accepted státusz, a másik Pendingben, gondoltam pár nap és eltünik a Pendinges fizetés,
másnap nézem semmi, ugyanúgy le van vonva mind a kettő, az egyik még pendingben...
Ma megint megnéztem, már mind a kettő fizetés Accepted státuszban van :bash: :bash:
A skrillesek ellopták a jégerem...

Idézetet írta: Wonder68 Dátum június 26, 2020, 09:30:56
Figyeljetek oda skrillkártyás vásárlásnál, mert megint kétszer vonja le amit veszel  :noway: :noway:
Kedden vettem egy üveg jégert, odatartom a kártyát, hibát jelez, másodjára is, azt mondja pénztáros
üssem be a pinkódot, ok így elfogadta a vásárlást.

De gyanús volt és otthon megnéztem a skrill oldalán, hát persze hogy kétszer fizettem :crazy:
Az egyik fizetés Accepted státusz, a másik Pendingben, gondoltam pár nap és eltünik a Pendinges fizetés,
másnap nézem semmi, ugyanúgy le van vonva mind a kettő, az egyik még pendingben...
Ma megint megnéztem, már mind a kettő fizetés Accepted státuszban van :bash: :bash:
A skrillesek ellopták a jégerem...

Jelentsd nekik. A visszautasított tranzakcióról nem kaptál egy nyugtát?

Nem adta oda a pénztáros a törölt nyugtát :noway:  Annyi ilyen van, hogy reflexől dobja a kukába.
Hány ilyen lehet amit észre sem vesznek?  :redchug:

Idézetet írta: Wonder68 Dátum június 26, 2020, 09:36:46
Nem adta oda a pénztáros a törölt nyugtát :noway:  Annyi ilyen van, hogy reflexől dobja a kukába.
Hány ilyen lehet amit észre sem vesznek?  :redchug:
irjal nekik. Kb. egy het mulva visszateszik a zset.

Idézetet írta: zbking Dátum június 26, 2020, 09:51:52
irjal nekik. Kb. egy het mulva visszateszik a zset.
Van erre nekik dedikált emailcíműk ahol rekrlamálni lehet? Vagy elég ha a skrill oldalán nyitok egy beszélgetést?

Idézetet írta: Wonder68 Dátum június 26, 2020, 09:55:26
Van erre nekik dedikált emailcíműk ahol rekrlamálni lehet? Vagy elég ha a skrill oldalán nyitok egy beszélgetést?
eleg az is. En VIP tag vagyok, ahhoz kulon emailcim van.
Nekem voltak durva dolgok, volt ket kartyas fizetes, az az erdekes, hogy abban a keruletben, ahol lakom, a ket vasarlas kozott 50 masodperc volt, nem lehet aterni repulovel se egyik helyrol a masikra.
Irtam nekik, aztan par nap mulva elnezest kertek es visszaraktak.
Olyan is volt, hogy nem irtam nekik, autamatan visszakerult egy tetel par nap mulva.
Szerintem rendszerhiba volt, mondjuk inkabb kicsereltettem a kartyat.

Valaki tudja hogy hogyan kell feltölteni banki átutalással a skrill fiókom? Annyit tudok hogy a skrill megadja a bankszámla adatait amelyre át kell utalni a pénzt. Ehhez csak be kell mennem a bankba (otp) és kérnem kell hogy erre a bankszámla számra utalják a pénzt? Csak ennyi lenne? Ha itt valaki tud akkor segítsen már nekem. Köszönöm.