Skrill Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 3 vendég van a témában


#3600 szeptember 23, 2020, 17:05:42, Powell
Idézetet írta: nemethb Dátum szeptember 23, 2020, 16:53:48
Nem voltam egyértelmű. A belépés nekem is régóta ilyen, de az SMS már vagy féléve nem érkezik meg, helyette e-mailben kaptam a kódot. Másnak nincs sms problémája a skrillel? Attól tartok hogy így a tranzakciós sms-ek sem fognak megérkezni.
a Skrillen be lehet állítani Settings/Security/Authentication methods klikk a manage/Mobile phone Enablere kell állítani.

Be volt kapcsolva. Kikapcsoltam, újból bekapcsoltam, így sem. De az értetlenségből azt veszem le, hogy más megkapja az sms-ket a skrilltől.

Idézetet írta: nemethb Dátum szeptember 23, 2020, 17:15:06
Be volt kapcsolva. Kikapcsoltam, újból bekapcsoltam, így sem. De az értetlenségből azt veszem le, hogy más megkapja az sms-ket a skrilltől.

Én meg szoktam kapni. Nem vagyunk értetlenek, megtörténhet, hogy te nem. Próbáld esetleg más telefonszámra kérni, ha van rá lehetőséged. Egy próbát megér.

Idézetet írta: SPF Admin Dátum szeptember 25, 2020, 16:38:21
Én meg szoktam kapni. Nem vagyunk értetlenek, megtörténhet, hogy te nem. Próbáld esetleg más telefonszámra kérni, ha van rá lehetőséged. Egy próbát megér.
Értem, köszi a választ. Megkérdezhetem, hogy Telenoros vagy-e?

Idézetet írta: nemethb Dátum szeptember 26, 2020, 12:56:45
Értem, köszi a választ. Megkérdezhetem, hogy Telenoros vagy-e?

Nem vagyok az.

Idézetet írta: BvB_09 Dátum augusztus 18, 2020, 15:47:23
Semmire. Boltban fizetni, illetve online vásárolni, befizetni sem.
Befizetni is be lehet a meghatározott fogadóirodákhoz..Van egy felsorolás,Az unibet bele tartozik ez biztos....

Nem ez volt a kérdés. Az egyenleget nem lehetett semmire sem használni, de a készpénzfelvétel után megszűnt a korlát, újra lehetett használni mindenre.

Sziasztok!
Betfairnál játszom, mastercardal utaltam fel, és banki kiutalással kértem ki a pénzt az OTPhez. 100usd 24580ft utalt ki az OTP,amin kurvára meglepődtem,ennyit lehúznának belőle?
Van Skrill fiókom is, és egyből arra gondoltam hogy ugye majd oda kérem ki a pénzt, igen ám de nem tudok belépni mert kéri a 2FA kódot, amit persze nem tudom mert ezer éve használtam, és anno még nem a google hitelesítővel hanem én adtam meg vmit manuálba. Ilyenkor hogyan lehet a számlát feloldatni, vagy töröltwetni ezt a 2faktoros szart?
Írtam a Skrillnek mailt ma,kérdés hogy válaszolnak e majd? Valami élő cset nincs ezeknél a nyomorultaknál?
Ja és még valami, van skrill mastercardom is, de most látom hogy lejárt idén júliusban,de nem küldték helyette az újat úgy mint régen, ezt most külön kérni kell akkor vagy hogy van ez?
Köszi ha valaki válaszra méltat. :great:

Idézetet írta: Hool80 Dátum október 05, 2020, 13:23:57
Sziasztok!
Betfairnál játszom, mastercardal utaltam fel, és banki kiutalással kértem ki a pénzt az OTPhez. 100usd 24580ft utalt ki az OTP,amin kurvára meglepődtem,ennyit lehúznának belőle?
Van Skrill fiókom is, és egyből arra gondoltam hogy ugye majd oda kérem ki a pénzt, igen ám de nem tudok belépni mert kéri a 2FA kódot, amit persze nem tudom mert ezer éve használtam, és anno még nem a google hitelesítővel hanem én adtam meg vmit manuálba. Ilyenkor hogyan lehet a számlát feloldatni, vagy töröltwetni ezt a 2faktoros szart?
Írtam a Skrillnek mailt ma,kérdés hogy válaszolnak e majd? Valami élő cset nincs ezeknél a nyomorultaknál?
Ja és még valami, van skrill mastercardom is, de most látom hogy lejárt idén júliusban,de nem küldték helyette az újat úgy mint régen, ezt most külön kérni kell akkor vagy hogy van ez?
Köszi ha valaki válaszra méltat. :great:

Tudtommal nincs élő chat. Mastercard vajon nem azért nem került felújításra, mert a számládon nem volt elegendő egyenleg?

Idézetet írta: SPF Admin Dátum október 05, 2020, 13:31:08
Tudtommal nincs élő chat. Mastercard vajon nem azért nem került felújításra, mert a számládon nem volt elegendő egyenleg?


Szia,nem tudom hogy azért e,de valóban nincs rajta pénz régóta már. :crazy:

#3610 október 05, 2020, 15:32:02, SPF Admin
Idézetet írta: Hool80 Dátum október 05, 2020, 14:04:16
Szia,nem tudom hogy azért e,de valóban nincs rajta pénz régóta már. :crazy:

Elméletileg 10 euró a kártya díja. Akkor valószínű, hogy azért nem kaptál.

10 € igen, nekem is éppen most kell befizetnem, addig nem küldik az újat. Email jött róla, nézd meg.

Idézetet írta: csatarid Dátum október 05, 2020, 14:15:21
10 € igen, nekem is éppen most kell befizetnem, addig nem küldik az újat. Email jött róla, nézd meg.

oké köszi, mondjuk egyenlőre ott tartok hogy be sem tudok lépni a skrillre :bash: ;D

Hali
Egy olyan kérdésem lenne, hogy skrillen valóban 7 napot vesz igénybe ha visa kártyára szeretnék indítani kifizetést? mert ha igen akkor marad a banki átutalás.

maradtam a banki átutalásnál, de jobban is jártam hiszen azonnal megérkezett a pénz :D