November 30, 2020, 13:07:07 pm CET

Szerző Téma: Skrill Infó  (Megtekintve 364873 alkalommal)

Carlos66, Számlája és 3 vendég van a témában

Nem elérhető nemethb

• Kezdő
  • **
  • Flottakapitány. Ilyen titulus nem létezik.
  • Profil oldal
Re:Skrill Infó
« Válasz #3615 Dátum: Szeptember 26, 2020, 12:56:45 pm CEST »
Én meg szoktam kapni. Nem vagyunk értetlenek, megtörténhet, hogy te nem. Próbáld esetleg más telefonszámra kérni, ha van rá lehetőséged. Egy próbát megér.
Értem, köszi a választ. Megkérdezhetem, hogy Telenoros vagy-e?

Elérhető SPF Admin

« Válasz #3616 Dátum: Szeptember 26, 2020, 12:57:43 pm CEST »
Értem, köszi a választ. Megkérdezhetem, hogy Telenoros vagy-e?

Nem vagyok az.

Nem elérhető szalist

« Válasz #3617 Dátum: Szeptember 27, 2020, 16:52:23 pm CEST »
Semmire. Boltban fizetni, illetve online vásárolni, befizetni sem.
Befizetni is be lehet a meghatározott fogadóirodákhoz..Van egy felsorolás,Az unibet bele tartozik ez biztos....

Nem elérhető BvB_09

« Válasz #3618 Dátum: Szeptember 27, 2020, 17:23:31 pm CEST »
Nem ez volt a kérdés. Az egyenleget nem lehetett semmire sem használni, de a készpénzfelvétel után megszűnt a korlát, újra lehetett használni mindenre.

Nem elérhető Hool80

« Válasz #3619 Dátum: Október 05, 2020, 13:23:57 pm CEST »
Sziasztok!
Betfairnál játszom, mastercardal utaltam fel, és banki kiutalással kértem ki a pénzt az OTPhez. 100usd 24580ft utalt ki az OTP,amin kurvára meglepődtem,ennyit lehúznának belőle?
Van Skrill fiókom is, és egyből arra gondoltam hogy ugye majd oda kérem ki a pénzt, igen ám de nem tudok belépni mert kéri a 2FA kódot, amit persze nem tudom mert ezer éve használtam, és anno még nem a google hitelesítővel hanem én adtam meg vmit manuálba. Ilyenkor hogyan lehet a számlát feloldatni, vagy töröltwetni ezt a 2faktoros szart?
Írtam a Skrillnek mailt ma,kérdés hogy válaszolnak e majd? Valami élő cset nincs ezeknél a nyomorultaknál?
Ja és még valami, van skrill mastercardom is, de most látom hogy lejárt idén júliusban,de nem küldték helyette az újat úgy mint régen, ezt most külön kérni kell akkor vagy hogy van ez?
Köszi ha valaki válaszra méltat. :great:

Elérhető SPF Admin

« Válasz #3620 Dátum: Október 05, 2020, 13:31:08 pm CEST »
Sziasztok!
Betfairnál játszom, mastercardal utaltam fel, és banki kiutalással kértem ki a pénzt az OTPhez. 100usd 24580ft utalt ki az OTP,amin kurvára meglepődtem,ennyit lehúznának belőle?
Van Skrill fiókom is, és egyből arra gondoltam hogy ugye majd oda kérem ki a pénzt, igen ám de nem tudok belépni mert kéri a 2FA kódot, amit persze nem tudom mert ezer éve használtam, és anno még nem a google hitelesítővel hanem én adtam meg vmit manuálba. Ilyenkor hogyan lehet a számlát feloldatni, vagy töröltwetni ezt a 2faktoros szart?
Írtam a Skrillnek mailt ma,kérdés hogy válaszolnak e majd? Valami élő cset nincs ezeknél a nyomorultaknál?
Ja és még valami, van skrill mastercardom is, de most látom hogy lejárt idén júliusban,de nem küldték helyette az újat úgy mint régen, ezt most külön kérni kell akkor vagy hogy van ez?
Köszi ha valaki válaszra méltat. :great:

Tudtommal nincs élő chat. Mastercard vajon nem azért nem került felújításra, mert a számládon nem volt elegendő egyenleg?

Nem elérhető Hool80

« Válasz #3621 Dátum: Október 05, 2020, 14:04:16 pm CEST »
Tudtommal nincs élő chat. Mastercard vajon nem azért nem került felújításra, mert a számládon nem volt elegendő egyenleg?

Szia,nem tudom hogy azért e,de valóban nincs rajta pénz régóta már. :crazy:

Sportfogadas.org

Exkluzív!
« Válasz #3621 Dátum: Október 05, 2020, 14:04:16 pm CEST »

Elérhető SPF Admin

« Válasz #3622 Dátum: Október 05, 2020, 14:13:46 pm CEST »
Szia,nem tudom hogy azért e,de valóban nincs rajta pénz régóta már. :crazy:

Elméletileg 10 euró a kártya díja. Akkor valószínű, hogy azért nem kaptál.
« Utoljára szerkesztve: Október 05, 2020, 15:32:02 pm CEST írta SPF Admin »

Nem elérhető csatarid

« Válasz #3623 Dátum: Október 05, 2020, 14:15:21 pm CEST »
10 € igen, nekem is éppen most kell befizetnem, addig nem küldik az újat. Email jött róla, nézd meg.

Nem elérhető Hool80

« Válasz #3624 Dátum: Október 05, 2020, 14:45:19 pm CEST »
10 € igen, nekem is éppen most kell befizetnem, addig nem küldik az újat. Email jött róla, nézd meg.

oké köszi, mondjuk egyenlőre ott tartok hogy be sem tudok lépni a skrillre :bash: ;D

Nem elérhető Betman91

« Válasz #3625 Dátum: Október 24, 2020, 16:43:10 pm CEST »
Hali
Egy olyan kérdésem lenne, hogy skrillen valóban 7 napot vesz igénybe ha visa kártyára szeretnék indítani kifizetést? mert ha igen akkor marad a banki átutalás.

Nem elérhető Betman91

« Válasz #3626 Dátum: Október 24, 2020, 18:22:16 pm CEST »
maradtam a banki átutalásnál, de jobban is jártam hiszen azonnal megérkezett a pénz :D

Nem elérhető Superhero

« Válasz #3627 Dátum: Október 25, 2020, 06:49:19 am CET »
Hali
Egy olyan kérdésem lenne, hogy skrillen valóban 7 napot vesz igénybe ha visa kártyára szeretnék indítani kifizetést? mert ha igen akkor marad a banki átutalás.

Kikérést követő 2.nap éjjel szokott nekem megjönni :)

Nem elérhető Superhero

« Válasz #3628 Dátum: Október 25, 2020, 07:03:43 am CET »
maradtam a banki átutalásnál, de jobban is jártam hiszen azonnal megérkezett a pénz :D

Nekem eddig a kikérést követő 2. nap volt. Nem csak a visszaigazoló emailt kaptad meg azonnal?

Nem elérhető Betman91

« Válasz #3629 Dátum: Október 25, 2020, 10:36:34 am CET »
Nekem eddig a kikérést követő 2. nap volt. Nem csak a visszaigazoló emailt kaptad meg azonnal?
nem mert rajta volt a pénzem azonnal, igaz külföldi számlára utaltam lehet azért, mert a magyar számlámra nekem sem érkezik meg azonnal.

Sportfogadas.org

Pinnacle
« Válasz #3629 Dátum: Október 25, 2020, 10:36:34 am CET »