Skrill Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 4 vendég van a témában


Idézetet írta: Betman91 Dátum október 24, 2020, 16:43:10
Hali
Egy olyan kérdésem lenne, hogy skrillen valóban 7 napot vesz igénybe ha visa kártyára szeretnék indítani kifizetést? mert ha igen akkor marad a banki átutalás.

Kikérést követő 2.nap éjjel szokott nekem megjönni :)

Idézetet írta: Betman91 Dátum október 24, 2020, 18:22:16
maradtam a banki átutalásnál, de jobban is jártam hiszen azonnal megérkezett a pénz :D

Nekem eddig a kikérést követő 2. nap volt. Nem csak a visszaigazoló emailt kaptad meg azonnal?

Idézetet írta: Superhero Dátum október 25, 2020, 07:03:43
Nekem eddig a kikérést követő 2. nap volt. Nem csak a visszaigazoló emailt kaptad meg azonnal?
nem mert rajta volt a pénzem azonnal, igaz külföldi számlára utaltam lehet azért, mert a magyar számlámra nekem sem érkezik meg azonnal.

Sziasztok! Mivel nekem Mastercard bankkártyám van tisztában vagyok vele hogy nem fogom tudni fogadóirodákba feltölteni a pénzt a skrilltől. Ezért vettem az oldalon bitcoint, csak nem világos hogy, hogyan lehet visszaváltani euróra, mert állítólag ezután már lehet szerencsejátékra is használni a pénzt. Csatolok hozzá képet is, hogy könnyebb legyen. Köszönöm a segítséget.


Nos erről a visszaváltásról nincs információm de én is küzdöttem hogyan a mastercardal. Wirex applikációt letöltöttem és igényeltem VISA kártyát hozzá. Minimális költségek vannak de így feltudtam tölteni a pénzt skrillre, illetve néhány oldalra még jó is ez a VISA kártya de azért sok helyen nem fogadják el befizetéshez.

Köszi Lancer! És ez a visa kártya amit a Wirex applikációban igényeltél elektrónikus vagy fizikai?

Idézetet írta: Adam2000 Dátum október 31, 2020, 15:43:31
Köszi Lancer! És ez a visa kártya amit a Wirex applikációban igényeltél elektrónikus vagy fizikai?

Fizikai.

Sziasztok!

Meglévő USD alapú skrill számlám mellé van egy szintén USD-s betfair accountom. Skrillel szeretném kikérni a pénzt,skrill mastercardra ami ugye eurós, kérdésem az lenne hogy így járok jobban a kiutalásnál, vagy pedig inkább közvetlen kérjem ki a betfairon a bankszámlámra?/egyszer már utaltam igy,akkor ahogy számoltam kb 30e ft értékű usdnél 25et utalt ki az otp,ami iszonyat lehuzásnak tűnik, kérdés h a skrill mennyit vesz majd le./
Ja és egyébként a skrill kártyát már több mint két hete megigényeltem, de még mindig nem kaptam meg!
Köszi ha válaszolsz! :cya: ;)

Idézetet írta: Hool80 Dátum november 05, 2020, 08:50:36
Sziasztok!

Meglévő USD alapú skrill számlám mellé van egy szintén USD-s betfair accountom. Skrillel szeretném kikérni a pénzt,skrill mastercardra ami ugye eurós, kérdésem az lenne hogy így járok jobban a kiutalásnál, vagy pedig inkább közvetlen kérjem ki a betfairon a bankszámlámra?/egyszer már utaltam igy,akkor ahogy számoltam kb 30e ft értékű usdnél 25et utalt ki az otp,ami iszonyat lehuzásnak tűnik, kérdés h a skrill mennyit vesz majd le./
Ja és egyébként a skrill kártyát már több mint két hete megigényeltem, de még mindig nem kaptam meg!
Köszi ha válaszolsz! :cya: ;)
Szia, attól függ, mekkora összeg. Ha a példában lévő 30 ezer forintról beszélünk, nagyságrendileg ugyanott leszel kb.
Eleg nagy bukó a USD/EUR váltás a Skrillen, utána meg ha forintot veszel ki a Skrill kártyával, 30 ezernél kb. 2 ezer a költség. (Ha VIP-es lenne a Skrill számlád, akkor 672 Ft bármekkora összeg kivétele a Skrill kártyával, de ehhez elég nagy forgalom kell 3 havi ciklusban.

Pontos összeget nem tudok írni, ha tippelnem kéne, azt mondanám, hogy 4 ezer körül lenne a Skrilles irány kb.

Idézetet írta: Hool80 Dátum november 05, 2020, 08:50:36
Sziasztok!

Meglévő USD alapú skrill számlám mellé van egy szintén USD-s betfair accountom. Skrillel szeretném kikérni a pénzt,skrill mastercardra ami ugye eurós, kérdésem az lenne hogy így járok jobban a kiutalásnál, vagy pedig inkább közvetlen kérjem ki a betfairon a bankszámlámra?/egyszer már utaltam igy,akkor ahogy számoltam kb 30e ft értékű usdnél 25et utalt ki az otp,ami iszonyat lehuzásnak tűnik, kérdés h a skrill mennyit vesz majd le./
Ja és egyébként a skrill kártyát már több mint két hete megigényeltem, de még mindig nem kaptam meg!
Köszi ha válaszolsz! :cya: ;)
Skrill kártyának már meg kellett volna jönnie, ha hétfőig nem jön meg, írjál nekik, vagy hívd fel őket. A telefonszámot nem könnyű kideríteni, ha nem sikerül megtalálni, írd be, előkeresem neked.

Szia, közben már írtam nekik üzenetet, aztán pont ma kaptam egy emailt tőlük hogy törölték a kártyámat, a pénzt vissza is rakták a skrill számlámra. Írták hogy igényelhetek újat, ezt meg is tettem, kíváncsi leszek most megküldik e.  :crazy: ;D

Idézetet írta: zbking Dátum november 05, 2020, 11:21:40
Szia, attól függ, mekkora összeg. Ha a példában lévő 30 ezer forintról beszélünk, nagyságrendileg ugyanott leszel kb.
Eleg nagy bukó a USD/EUR váltás a Skrillen, utána meg ha forintot veszel ki a Skrill kártyával, 30 ezernél kb. 2 ezer a költség. (Ha VIP-es lenne a Skrill számlád, akkor 672 Ft bármekkora összeg kivétele a Skrill kártyával, de ehhez elég nagy forgalom kell 3 havi ciklusban.

Pontos összeget nem tudok írni, ha tippelnem kéne, azt mondanám, hogy 4 ezer körül lenne a Skrilles irány kb.

Köszönöm,akkor nagyjából ugyanott leszek mindkét verziónál ezek szerint... :'(

Sziasztok! Valaki megtudta oldani hogy a skrillen fennmaradt összeget kiutalja Mastercard számlára? Nekem külön olyan összegeket ír hogy 20euro nem használható fel szerencse játékra, másik 20 euro Mastercarddal lett feltöltve ès azért nem használható fel, akkor most ezt hogy lehet megcsinálni? Még a bankkártya adataimat nem töltöttem fel de nem tudom hova kell!? Utána mi lehet rá utalni? Vagy egy összegre megcsinálni??

Idézetet írta: Hentesáru Dátum november 17, 2020, 05:08:30
Sziasztok! Valaki megtudta oldani hogy a skrillen fennmaradt összeget kiutalja Mastercard számlára? Nekem külön olyan összegeket ír hogy 20euro nem használható fel szerencse játékra, másik 20 euro Mastercarddal lett feltöltve ès azért nem használható fel, akkor most ezt hogy lehet megcsinálni? Még a bankkártya adataimat nem töltöttem fel de nem tudom hova kell!? Utána mi lehet rá utalni? Vagy egy összegre megcsinálni??

Nekem is volt ilyen probléma, de megoldódott azzal, hogy felvettem ATM-ből az összeget.