Skrill Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 3 vendég van a témában



#226 március 20, 2012, 12:59:21, benson
Idézetet írta: snooker Dátum március 19, 2012, 19:40:50
Hali!

Röviden leírom:
euros számlám van és euros kártyám.
Ha benzinkúton tankolok és fizetek vele akkor nem von le költséget?
Mindegyik kútnál lehet használni?

Előre is köszönöm a választ!

Ha euróban fizetsz vele, akkor nincs semmilyen költség. Ha viszont más pénznemben (pl. forintban), akkor lesz pár % átváltási veszteség. Vagyis magyarországi használat esetén (mivel a forint a törvényes fizetőeszközünk) mindig számolhatsz némi átváltási különbözetet. Persze ez nem olyan feltűnő, mint pl. forintos Skrill számla esetén.
Mindenhol használhatod, ahol látod a MasterCard logót.

Bementem az OTP-be, ahogy mondtátok kérjem meg őket nézzék meg a számla vezetésemet. Mondtam neki, hogy egy15.-ei kártyás vásárlás pontos összegét szeretném tudni és ekkor jött a bökkenő... Nem volt a rendszerbe ez a történet. Kaptam róla SMS-t, de 5 perc után hülyének néztek. (Sajnos nem vittem magammal a mobilom így nem tudtam nekik megmutatni). Holnap beviszem a mobilt és meg mutatom az SMS-st nekik más ötletem már nincs. Szerintetek mi történhetett?

Idézetet írta: sotet93 Dátum március 20, 2012, 22:14:14
Bementem az OTP-be, ahogy mondtátok kérjem meg őket nézzék meg a számla vezetésemet. Mondtam neki, hogy egy15.-ei kártyás vásárlás pontos összegét szeretném tudni és ekkor jött a bökkenő... Nem volt a rendszerbe ez a történet. Kaptam róla SMS-t, de 5 perc után hülyének néztek. (Sajnos nem vittem magammal a mobilom így nem tudtam nekik megmutatni). Holnap beviszem a mobilt és meg mutatom az SMS-st nekik más ötletem már nincs. Szerintetek mi történhetett?

Van internetbankod? Ha igen lépj be keresd meg ezt a tételt és a megjegyzésben ott kell hogy legyen a pontos összeg Euroba!

Idézetet írta: sotet93 Dátum március 20, 2012, 22:14:14
Bementem az OTP-be, ahogy mondtátok kérjem meg őket nézzék meg a számla vezetésemet. Mondtam neki, hogy egy15.-ei kártyás vásárlás pontos összegét szeretném tudni és ekkor jött a bökkenő... Nem volt a rendszerbe ez a történet. Kaptam róla SMS-t, de 5 perc után hülyének néztek. (Sajnos nem vittem magammal a mobilom így nem tudtam nekik megmutatni). Holnap beviszem a mobilt és meg mutatom az SMS-st nekik más ötletem már nincs. Szerintetek mi történhetett?
Az  hogy kártyás vásárlásnál kell vagy kb 4-5 munkanap hogy levonják valójában a pontos összeget,azóta volt 1 munkanap (hétfő)
Nem tudják még ők sem megmondani ki kell várni azt a pár napot.Netbankon is akkor fog megjelenni ez az egész  de nem vagyok OTP s
Ha meg nem jelenik meg euróban akkor hívd a Telebankot a számlaügyben

Levontak ma a számlámról 13$-t és ezt írták "Card Annual Membership Processing". Ez valami kezelési költség lenne? Nem gáz, hogy levonták, csak tudni akarom pontosan mi is ez :)

Idézetet írta: Cesc18 Dátum március 27, 2012, 12:04:39
Levontak ma a számlámról 13$-t és ezt írták "Card Annual Membership Processing". Ez valami kezelési költség lenne? Nem gáz, hogy levonták, csak tudni akarom pontosan mi is ez :)

A kártya éves díja. 10€, az kb. 13$.

Idézetet írta: benson Dátum március 27, 2012, 12:21:07
A kártya éves díja. 10€, az kb. 13$.

Én is erre gondoltam, köszi!

Szevasztok.

Az MB-el lehet pénzt utalni Paypalra vagy fizetni eBayon?

Paypalre nem tudsz utalni vele, de ebayen azt irják lehet fizetni vele, bár ez azt hiszem az eladótól függ inkább.

Ez nem azt jelenti, hogy 0 EUR-t fizethetek be? Vagy ez mit jelent amit bekarikáztam?   Az a helyzet nem nagyon tudok angolul.
Légyszíves a jobb oldali 2 modult is fordítsátok le nekem. :)  Köszönöm.

Már annyira izgulok, hogy mikor érkezik meg a pénz...... :D  csak ez  a limit is mintha azt mutatná, hogy nem fizethetek be egy fillért se...   amúgy melyik e-mail címükre kell elküldeni a személyi igazolvány kártyámnak a másolatát?  Vagy ilyet nem kérnek?



Azt jelenti, hogy kártyával nem tölthetsz fel pénzt, mivel még nem adtál  hozzá és nem ellenőrizted a bankkártyád. Ez CSAK a bankkártyás befizetésekre vonatkozik, utalásra nem.

Idézetet írta: vmlinuz Dátum április 03, 2012, 15:12:21
Azt jelenti, hogy kártyával nem tölthetsz fel pénzt, mivel még nem adtál  hozzá és nem ellenőrizted a bankkártyád. Ez CSAK a bankkártyás befizetésekre vonatkozik, utalásra nem.

Nagyon szépen köszönöm! :)

Nekem most HUF os Skrillem van, de EUR os lenne a jövőben a kedvezőbb, a bankártyás pénzfelvétel miatt, fogadóirodnál már át is állíttattam, Skrillnél van rá lehetősége?
Hogyan működik? Megéri átállíttatni vagy meg lehet úgy is oldani hogy regisztrálok egy EUR os at is, nyilván ugyanzokkal az adatokkal.?

Idézetet írta: Dopamin Dátum április 07, 2012, 14:39:28
Nekem most HUF os Skrillem van, de EUR os lenne a jövőben a kedvezőbb, a bankártyás pénzfelvétel miatt, fogadóirodnál már át is állíttattam, Skrillnél van rá lehetősége?
Hogyan működik? Megéri átállíttatni vagy meg lehet úgy is oldani hogy regisztrálok egy EUR os at is, nyilván ugyanzokkal az adatokkal.?

Elvileg csak egy számlád lehet és nem lehet pénznemet váltani.

Erre azt találtam ki, hogy nyitok egy euró Neteller számlát.
Próbáltam is hozzájuk a moneybookers kártyámmal befizetni (lehet master carddal is tölteni), de elutasítja a tranzakciót.
Sajnálom, mert így legalább megoldottam volna a gyors átvezetést a skrillről a netellerre.

Egyébként fogadóirodához fizetett már be valaki a mb kártyával?
Oké, tudom, hogy költségesebb, de kíváncsi vagyok rá!
Főleg azért, mert ha működne, akkor a tipiconál rákérdezek, hogy az megfelel-e nekik. (ha moneybookers-ről fizetsz be, nem jár a kezdőbónusz)