Skrill Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 4 vendég van a témában


Igen a név is hiánya is gyanús valóban.Nem adtam meg amúgy semmit természetesen

És nem jöttek hibás beljelentkezésekről értesítések?
Ha eltévesztem a jelszót midig küld emailt.

Érdeklődni szeretnék, hogy hogyan lehet megszüntetni egy Skrill "fiókot"? Történt úgyanis, hogy be szerettem volna fizetni a yogano oldalra, de az én fiókommal nem lehetett. Erre létrehoz nekem egyet, és arról fizetne be. A kifizetés megjelent (azóta töröltem), de ilyen számlám nem volt soha. Nem is tudok azóta sem bejelentkezni. Segítséget előre is köszönöm!

Inkább add hozzá  a meglévő mb fiókhoz a másik e-mail cimed, amit annál az irodánál használsz. Igy akárhány cimet hozzáadhatsz.

Idézetet írta: Wonder68 Dátum május 09, 2012, 21:37:04
És nem jöttek hibás beljelentkezésekről értesítések?
Ha eltévesztem a jelszót midig küld emailt.
Persze, hogy nem, mivel az a levél egy becsapós üzenet, amit nem az mb küldött. Nem volt lezárva a számlája természetesen.

#290 május 17, 2012, 07:50:00, starke
Sziasztok!

Nekem egy olyan kérdésem lenne, hogy ha nyitok egy skrilles számlát, akkor kell-e igazolnom igazolvány fénymásolattal vagy valamivel, hogy ki vagyok, mint pl a kifizetéseknél a neten? Ti hogy vagytok megelégedve a skrillel, jól működik?
Köszi, sziasztok!  :cya:

UI: Még egy kérdés, szerintetek milyen pénznemben célszerű megnyitni a számlát? Főleg sportfogadásra használnám a pénzt róla.

Regisztráláskor még nem, de ha később meg szeretnéd növelni a korlátaid, eseteg kártyát is szeretnél igényelni, akkor igazolnod kell magad. Én meg vagyok elégedve vele, bár az ügyfélszolgálat nem a leggyorsabb.

Idézetet írta: vmlinuz Dátum május 17, 2012, 07:49:28
Regisztráláskor még nem, de ha később meg szeretnéd növelni a korlátaid, eseteg kártyát is szeretnél igényelni, akkor igazolnod kell magad. Én meg vagyok elégedve vele, bár az ügyfélszolgálat nem a leggyorsabb.

Akkor elméletileg igazolás nélkül tudok rá pénzt küldeni, kifizetni, utalni stb, persze a megengedett kereteken belül? Hol lehet megnézni, hogy mik ezek a keretek?

Regisztráció és belépés után My account rész alján van a Limits. De azért remélem nem hamis adatokkal akarsz regisztrálni.

Idézetet írta: vmlinuz Dátum május 17, 2012, 08:12:03
Regisztráció és belépés után My account rész alján van a Limits. De azért remélem nem hamis adatokkal akarsz regisztrálni.

Nem! Valós adatokkal akarok, csak arra voltam kíváncsi, hogy igazolni kell-e magát az embernek, mert angolból nem vagyok teljesen perfekt, de ha kell is gondolom emailban is lehet. Vagy mint a bwinnél dokumentumot feltöltve? Szerinted milyen pénznem a célszerű főleg sportfogadáshoz?

Nem kell angoltudás az igazoláshoz, ha kell is, akkor egy űrlapon kell feltölteni. Én az eurót ajánlom, mert talán ott a legkevesebb a konverzió és ha később kártyát is kérsz, akkor azt is euróban kérheted. A másik lehetőség a forint, ha nem kérsz kártyát a jövőben.

Idézetet írta: vmlinuz Dátum május 17, 2012, 09:45:13
Nem kell angoltudás az igazoláshoz, ha kell is, akkor egy űrlapon kell feltölteni. Én az eurót ajánlom, mert talán ott a legkevesebb a konverzió és ha később kártyát is kérsz, akkor azt is euróban kérheted. A másik lehetőség a forint, ha nem kérsz kártyát a jövőben.

Neked pl van kártyád? Miért jó az ha van? De gondolom forintban is lehet levenni róla bankkártyával, vagy az csak eurós lehet?   :o

Idézetet írta: starke Dátum május 17, 2012, 09:58:56
Neked pl van kártyád? Miért jó az ha van? De gondolom forintban is lehet levenni róla bankkártyával, vagy az csak eurós lehet?   :o

Azért jó a kártya, mert bármikor hozzáférsz a Skrilles számládon lévő összeghez.

Naponta(24 óránként) 250€-t vehetsz ki bankautomatánál, illetve 1.000€ értékben vásárolhatsz.

A másik jó dolog, hogy nincs összekötve semmilyen Mo.-i bankkal, így szabadon azt művelhetsz amit akarsz.

Természetesen Mo. területén forintban kapod az igényelt összeget.


Idézetet írta: Milan Dátum május 17, 2012, 10:07:06
Azért jó a kártya, mert bármikor hozzáférsz a Skrilles számládon lévő összeghez.

Naponta(24 óránként) 250€-t vehetsz ki bankautomatánál, illetve 1.000€ értékben vásárolhatsz.

A másik jó dolog, hogy nincs összekötve semmilyen Mo.-i bankkal, így szabadon azt művelhetsz amit akarsz.

Természetesen Mo. területén forintban kapod az igényelt összeget.



De ha eurós számlát nyitok ott (mert ezek szerint az a legcélszerűbb), de én csak hufban tudok beutalni, és kiutalni is onnan, valamint a sportfogadási számláim is hufban vannak, akkor az nem baj, hogy a skrill eurban van? Vagy átváltják, és ha igen, milyen árfolyamon?
Bocs ha kicsit sokat kérdezek, csak tisztában szeretnék lenni ezekkel a dolgokkal! ;)

Idézetet írta: starke Dátum május 17, 2012, 10:39:01
De ha eurós számlát nyitok ott (mert ezek szerint az a legcélszerűbb), de én csak hufban tudok beutalni, és kiutalni is onnan, valamint a sportfogadási számláim is hufban vannak, akkor az nem baj, hogy a skrill eurban van? Vagy átváltják, és ha igen, milyen árfolyamon?
Bocs ha kicsit sokat kérdezek, csak tisztában szeretnék lenni ezekkel a dolgokkal! ;)

A kérdés az, hogy szeretnél-e valaha kártyát igényelni?