Skrill Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 9 vendég van a témában


#315 május 18, 2012, 12:11:08, csatarid
Hali,

Szerettem volna feltölteni a skrill számlám ahogy mindig is szoktam a bankkártyámról, erre ezt írta ki.:

Transaction failed
Your credit/debit card deposit attempt for XXXXX.00 HUF has failed.
Transaction ID: 18292815
Common reasons and/or advice :

- Transaction rejected by your bank - probable reason is the "gaming" description sent to your bank. We recommend you to contact your bank directly and communicate the issue with them.

- Incorrect credit/debit card details submitted – we recommend you to double check your card data entered in our system.

- Insufficient funds – we can advise you to check with your bank whether your available balance is sufficient to cover the amount due.

TRY ANOTHER CARD       TRY ANOTHER DEPOSIT METHOD

MI A FENE?? HELP!

ui: Amikor töltöm ki az adatokat hogy mennyit is szeretnék skill-re befizetni, na ott NON-GAMING-ra áttettem és csak így engedi MÁTÓL! Viszont így meg ugye nem tudok befizetni irodákhoz( ezzel a pénzzel)?! Most jön az a megoldás hogy elküldöm valakinek aki aztán visszaküldi és úgy müködik?  Köszi a válaszokat.. nem tudom miért gecizik az otp..

Idézetet írta: csatarid Dátum május 18, 2012, 11:58:20
Most jön az a megoldás hogy elküldöm valakinek aki aztán visszaküldi és úgy müködik?  Köszi a válaszokat.. nem tudom miért gecizik az otp..

Ez sem fog működni. A skrill "számolja", h mennyit töltöttél fel, ha átküldöd haverhoz, Ő meg visszaküldi, a skrill nem "felejti" el a non-gaming kitételt.

Idézetet írta: jaaas Dátum május 18, 2012, 12:42:41
Ez sem fog működni. A skrill "számolja", h mennyit töltöttél fel, ha átküldöd haverhoz, Ő meg visszaküldi, a skrill nem "felejti" el a non-gaming kitételt.

Akkor mi a megoldáás??

Idézetet írta: csatarid Dátum május 18, 2012, 13:05:47
Akkor mi a megoldáás??

Szerintem utalással működhet. Vagy bankot váltasz.


Idézetet írta: csatarid Dátum május 18, 2012, 13:05:47
Akkor mi a megoldáás??

A haver skrilljére kell egyből feltölteni a pénzt és onnan átutalni a tiédre.
Csak ugye a saját mb számláját saját magának (saját bankszámlával vagy kártyával) kell töltenie az ismerősnek.

Aztán vigyázni kell, hogy ne egy gépről intézzétek a két számla dolgait.
Én így csináltam a párom és a saját számlámmal, hogy a Visát kijátsszam, de erre a moneybookers zárolta mindkettőnk számláját, amíg nem nyilatkoztunk, hogy tisztában vagyunk non-gaming szabályokkal, na meg arra is gyanakodtak, hogy a párom nem is létező személy. (pedig valahogy csak szült két gyereket)
Iratokat és saját kezű aláírásos nyilatkozatot kértek tőle...
Mondjuk itt egy gépről és gyorsan egymás után zajlottak a tranzakciók, ez is szemet szúrhatott nekik.

Abban nem vagyok biztos, hogy ha átutalsz a skrillről és vissza, akkor még a "non-gaming" kalapban van a pénz továbbra is (sőt!), de valószínűleg gyanús lesz nekik.

Az is lehet megoldás, hogy olyan emberkét keresel ehhez a bolthoz, aki - az mellett, hogy megbízható - rendszeresen utalgat skrillről, így nem fog szemet szúrni mondjuk egy csak ezért regisztrált számla.

De ahogy jaaas is írja, banki átutalással is működik a dolog.
A bankváltás sem biztos, hogy segít, mert alapvetően a Visának vannak problémái a befizetéssel, nekem pl. az  axás visám használhatatlan erre.




Idézetet írta: Milan Dátum május 18, 2012, 10:18:59
A valuta-cserére értettem.  ;)

A Neteller-rel nem lenne érdemes együttműködnie az oldalnak?

A tipico miatt (ahol moneybookers-es befizetésre nem jár bónusz, netelleresre viszont igen) nyitottam egyet és igazából ez meg is oldotta a "forint vagy euró számla" problémát, mert így a skrill forint mellett van egy euró netellerem is.
(sajnos a két szolgáltató között nem működik közvetlen pénzmozgatás, de párhuzamosan használhatóak így is)

Idézetet írta: Knapp Dátum május 18, 2012, 13:30:04
A haver skrilljére kell egyből feltölteni a pénzt és onnan átutalni a tiédre.
Csak ugye a saját mb számláját saját magának (saját bankszámlával vagy kártyával) kell töltenie az ismerősnek.

Aztán vigyázni kell, hogy ne egy gépről intézzétek a két számla dolgait.
Én így csináltam a párom és a saját számlámmal, hogy a Visát kijátsszam, de erre a moneybookers zárolta mindkettőnk számláját, amíg nem nyilatkoztunk, hogy tisztában vagyunk non-gaming szabályokkal, na meg arra is gyanakodtak, hogy a párom nem is létező személy. (pedig valahogy csak szült két gyereket)
Iratokat és saját kezű aláírásos nyilatkozatot kértek tőle...
Mondjuk itt egy gépről és gyorsan egymás után zajlottak a tranzakciók, ez is szemet szúrhatott nekik.

Abban nem vagyok biztos, hogy ha átutalsz a skrillről és vissza, akkor még a "non-gaming" kalapban van a pénz továbbra is (sőt!), de valószínűleg gyanús lesz nekik.

Az is lehet megoldás, hogy olyan emberkét keresel ehhez a bolthoz, aki - az mellett, hogy megbízható - rendszeresen utalgat skrillről, így nem fog szemet szúrni mondjuk egy csak ezért regisztrált számla.

De ahogy jaaas is írja, banki átutalással is működik a dolog.
A bankváltás sem biztos, hogy segít, mert alapvetően a Visának vannak problémái a befizetéssel, nekem pl. az  axás visám használhatatlan erre.

Köszi a választ!   :ok:

Nekem is van két skrillszámlám egy gépen már 3éve ,(a páromé + én) és még nem szóltak semmit..
De van egy kicsit elfelejtett módszer is ,ami szintén nagyon gyors ,kb 10perc alatt lehet befizetni vele irodához..
Csak kell hozzá netbank ,ingyenes ,és valamiért elsőbbséget élvez az utalásoknál :
Abaqos ,
sőtt ha ezzel fizetsz be nem látják kinek a bakjából fizettél :great :great:

Én is használom az Abaqoos-t és tényleg jó, de nem mindenhol fogadják el. Pl. Bet365. Meg sajnos nem lehet rá kifizetést kérni.

Idézetet írta: Knapp Dátum május 18, 2012, 13:36:39
A Neteller-rel nem lenne érdemes együttműködnie az oldalnak?
Nyithatunk Neteller témát, de egyéb együttműködést nem nagyon tudunk, nem célozzák annyira a magyar piacot. Én próbáltam, de macerásabbnak tűnt mint az mb, azóta sem használtam semmire. Pedig náluk volt előszőr kártya.

Magyarorszagrol nem müködik az azonnali atutalas MBre? Elvileg mennie kene.Igaz kicsit költsegesebb,de azonnali,mintha kartyaval töltene az ember. Igy nem varsz es meg is oldodott a kartyaproblema.

Sziasztok

Aki utalt már skrillre annak mennyi ideig tartott míg odaért a pénz? Elméletileg belföldi utalás, mert a commerzbanknál van magyar számlájuk ahogy láttam.
:cya:

Idézetet írta: starke Dátum május 21, 2012, 07:18:30
Sziasztok

Aki utalt már skrillre annak mennyi ideig tartott míg odaért a pénz? Elméletileg belföldi utalás, mert a commerzbanknál van magyar számlájuk ahogy láttam.
:cya:
Idézetet írta: demi Dátum május 18, 2012, 20:26:08
Magyarorszagrol nem müködik az azonnali atutalas MBre? Elvileg mennie kene.Igaz kicsit költsegesebb,de azonnali,mintha kartyaval töltene az ember. Igy nem varsz es meg is oldodott a kartyaproblema.

A Commerzbanknál lévő számlájukra odaérhet normál utalásnál 1 banki munkanap alatt vagy azonnali átutalásnál rögtön a pénz (bár szerintem ez marha drága mulatság a legtöbb szolgáltatónál), de akkor még csak a gyűjtő számlájukon van szerintem, ahonnan majd szépen átvezetik a saját mb egyenlegedre az összeget.
Inkább ez igényel időt...

Éppen ezért feleslegesnek tartom az azonnali utalás plusz költségét, mert attól még ülhetnek rajta 1-2 napot is.
(hja és júliustól 4 óránként teljesülnek majd a belföldi giro utalások, tehát ez ingyen megoldódik)

Ahogy emlékszem, starke, a 2. munkanapon rajta volt legutóbb, de akár az utalást követő nap délelőttjén is jóváírhatják elvileg. Addigra már a commerzbanknál van a pénz...

Idézetet írta: Knapp Dátum május 21, 2012, 13:46:34
A Commerzbanknál lévő számlájukra odaérhet normál utalásnál 1 banki munkanap alatt vagy azonnali átutalásnál rögtön a pénz (bár szerintem ez marha drága mulatság a legtöbb szolgáltatónál), de akkor még csak a gyűjtő számlájukon van szerintem, ahonnan majd szépen átvezetik a saját mb egyenlegedre az összeget.
Inkább ez igényel időt...

Éppen ezért feleslegesnek tartom az azonnali utalás plusz költségét, mert attól még ülhetnek rajta 1-2 napot is.
(hja és júliustól 4 óránként teljesülnek majd a belföldi giro utalások, tehát ez ingyen megoldódik)

Ahogy emlékszem, starke, a 2. munkanapon rajta volt legutóbb, de akár az utalást követő nap délelőttjén is jóváírhatják elvileg. Addigra már a commerzbanknál van a pénz...

Köszi a választ, hát kíváncsi leszek mert péntek reggel utaltam el, és még ma este sincs rajta a pénz, de remélem holnapra már meglesz.  :cya: